رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد مادربورد و کارت گرافیک

Recommended Posts

سلام به همه

بچه ها مادربوردهای سری z  رو میشه نام ببرید با قیمتاش ممنون میشم بعد کارت گرافیک جی فورس بر بازی خوبه یا رادئون از دوستم پرسیدم که خودش خدمات کامپیوتر داره می گفت جی فورس بر بازی خوبه.

کارتای جی فورس همون جی تی ایکس ها هستن لطفا توضیح بدید ممنون .

لطف کنید یه سیستم 3 تومنی بدون مانیتور فقط کیس بهم پیشنهاد بدید ممنون میشم سیستمو بر کارای خونگی آهنگ گوش دادن فیلم دیدن و وبگردی اخرشم گیم ممنون میشم یه سیستم عالی بهم معرفی نید.

من میخوام مین بردم سری z  ایسوز باشه حالا چه قیمتی شما میدونید ممنون .

ویرایش شده توسط hosseintopp
لینک به دیدگاه

سلام

درمورد بورد اگه میخوای اورکلاک کنی چیپ z77 و z68 بخر، اگه نه که میتونی h77 بخری که هم امکانات خوبی دارن هم بصرفه تر هستن

درمورد کارت گرافیک هم کارت های جیفورس بهترن، بخاطر هسته های کودا و فیزیکس، محیط رو طبیعیتر نشون میدن

والا قیمت دقیق ندارم که سیستم پیشنهاد بدم، صبر کن اساتید میان، چندتا سیستم پیشنهاد میدن

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام به همه

بچه ها مادربوردهای سری z  رو میشه نام ببرید با قیمتاش ممنون میشم بعد کارت گرافیک جی فورس بر بازی خوبه یا رادئون از دوستم پرسیدم که خودش خدمات کامپیوتر داره می گفت جی فورس بر بازی خوبه.

کارتای جی فورس همون جی تی ایکس ها هستن لطفا توضیح بدید ممنون .

لطف کنید یه سیستم 3 تومنی بدون مانیتور فقط کیس بهم پیشنهاد بدید ممنون میشم سیستمو بر کارای خونگی آهنگ گوش دادن فیلم دیدن و وبگردی اخرشم گیم ممنون میشم یه سیستم عالی بهم معرفی نید.

من میخوام مین بردم سری z  ایسوز باشه حالا چه قیمتی شما میدونید ممنون .

دوست عزیز شما اگر بخوای مادربورد سری Z ایسوس بخری فقط باید کمه کم 750 تومان پول مادربورد بدی . اگر اورکلاک انجام نمیدی اصلا به صرفه نیست . چون میخوای یسستم تا 3 تومان بگیری مشخصه که برای اورکلاک نمیخوای . پس اون مادربورد به کارت نمیاد . این سیستم رو ببین :

http://lioncomputer.ir/product/2061/Game%20Premium%20System%20Intel/

قیمتش بدون مانیتور و لوازم جانبی حدود 3 تومانه . البته ممکنه الان کمی تغییر کرده باشه. ولی میشه کمی قطعاتش رو تغییر داد که قیمتش بیاد پایین . به نظر من مناسبه برای شما .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم حرف اساتید رو کاملا تایید میکنم . اما به هر حال من هم سیتمی که براتون مناسب باشه رو میگم . 

cpu:intel core i5 3570 

main board: p8z77-v

ram: corsair veagence 8gb 1600   2*4gb

vga:sapphire hd 7850 

hdd:western dgital caviar green 1tb

power:green gp885b

case : green x7 cougar 

قیمت همه اینها بالاتر میزنه از 3 میلیون . و مطمئنا بودجه شما برای خرید یک سیستم z77 کفایت نخوااهد کرد . همونطور که دوستان گفتند خرید یک مین بورد h77ب سیار صرف بیشتری دارد . 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام اگر بودجه دلری 7870 سافایر بگیر . چون 570 رو هم میترکونه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...