رفتن به مطلب

خریدار مانیتور مخصوص طراحی گرافیک یا تعویض با مانیتور ASUS ML248

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان عزیز

خریدار یکی از مدل های زیر هستم

Asus PA248Q

Dell UltraSharp U2412M

ترجیحا آک

همچنین یک عدد مانیتور ASUS ML248 دارم که می تونم تعویض هم کنم و باقی رو سر بدم

(دوستان عزیز مانیتور رو جداگانه نمی فروشم تا وقتی که یکی از مدل های بالا رو پیدا کنم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز اولا مانیتورهای حرفه ای و خوبی انتخاب کردین که بنده قبلا از مدل ایسوس که گذاشتین داشتم که عالی بود .... به هر حال اگر مانیتور فوق رو پیدا کردین یه قیمت برای این ایسوس

برای بنده بفرستین چون منم دنبال 24 اینچم و همین امروز یه 22 ایسوس فروختم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

دوست عزیز اولا مانیتورهای حرفه ای و خوبی انتخاب کردین که بنده قبلا از مدل ایسوس که گذاشتین داشتم که عالی بود .... به هر حال اگر مانیتور فوق رو پیدا کردین یه قیمت برای این ایسوس

برای بنده بفرستین چون منم دنبال 24 اینچم و همین امروز یه 22 ایسوس فروختم

با تشکر

سلام آقا عطای گل

چشم عزیز

البته چشمم آب نمی خوره که پیدا کنم :دی

اصولا این مانیتورها رو گرافیسیت ها می خرن و به هیچ وجه حاضر نیستن بفروشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام آقا عطای گل

چشم عزیز

البته چشمم آب نمی خوره که پیدا کنم :دی

اصولا این مانیتورها رو گرافیسیت ها می خرن و به هیچ وجه حاضر نیستن بفروشن

عرض ادب

امیدوار باشین که مهمترین مقوله زندگیه ...انشاالله هم جنابعالی و هم بنده به مرادمان برسیم /

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.اگه بخوای یه کاربری در پی تی هست که ASUS PA238Q داره با نام visioal .البته بنده ایشون رو نمیشناسم و هر گونه محکم کاری که صلاح میدونید انجام بدید

نمیدونم قیمت چند میگه ولی قطعاً قیمتش بالاست.چون وقتی ls 248h برای فروش تاپیک کرده بودم 900 تومن بهم گفت باهات تعویض میکنم و سر میگیرم! پس قیمت احتمالا بالای 1 تومن میگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای بابا مجید جان این قیمتها چرا این جوری الکین اونوقت باید به ایشون حق بدم که گفتن چشم اب نمیخوره ولی بازم امیدوارم

لینک به دیدگاه

ASUS PA238Q پارسال که مانیتور19 اینچ 180 تومان بود ، حدود 850 تومان آکبندش قیمت داشت . الان 19 معمولی شده 370 تومان . بیشتر از 2 برابر . اگر این رو هم 2 برابر بگیریم میشه 1700 . خیلی حال بده 30 درصد کم کنه ازش که میشه حدود 1200 . البته شک دارم که 30 درصد کم کنه . چون الان همه با 10 درصد نهایتا 20 درصد کسر میفروشن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ASUS PA238Q پارسال که مانیتور19 اینچ 180 تومان بود ، حدود 850 تومان آکبندش قیمت داشت . الان 19 معمولی شده 370 تومان . بیشتر از 2 برابر . اگر این رو هم 2 برابر بگیریم میشه 1700 . خیلی حال بده 30 درصد کم کنه ازش که میشه حدود 1200 . البته شک دارم که 30 درصد کم کنه . چون الان همه با 10 درصد نهایتا 20 درصد کسر میفروشن .

سلام و عرض ادب خدمت حامد خان عزيز / پس با اين اوصاف بايد بيخيال مانيتور بشيم ديگه ... اون 22 ايسوسم بايد نميفروختم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز مانیتور مورد نظرم رو پیدا کردم

Asus ML248 رو می فروشم

ولی قیمتی ندارم ازش پیشنهادی دارید بفرمایید

منم دارم بررسی می کنم ببینم چقدر قیمت بزارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ای بابا مجید جان این قیمتها چرا این جوری الکین اونوقت باید به ایشون حق بدم که گفتن چشم اب نمیخوره ولی بازم امیدوارم

سلام عطاجان.قیمت گذاری سلیقه ای شده! در مورد همه چیز هم همینطوره نه فقط قطعات کامپیوتر و موبایل.دیروز نمایندگی گرین تو پاساژ ایران بودم فن کوگار که روش برچسب 42 خورده میگه 47 تومن.میگم چرا؟ میگه 2 تا بیشتر موجود نیست ما هم گرونتر میفروشیم :D

راستی اگه دنبال یک مانیتور خوب هستی با قیمت مناسب من LG E2281 vr رو پیشنهاد میکنم.کیفیت تصویرش با هیچکدوم از ایسوس هایی که امتحان کردم قابل مقایسه نیست.کلاً هم از کره میاد کار مادیران نیست

دقیقاً همینطوره حدود قیمتی که میشه ازش خرید 1100 تا 1200 هستش که به نظرم نمی ارزه انقدر پول مانیتور بده آدم

دوستان عزیز مانیتور مورد نظرم رو پیدا کردم

Asus ML248 رو می فروشم

ولی قیمتی ندارم ازش پیشنهادی دارید بفرمایید

منم دارم بررسی می کنم ببینم چقدر قیمت بزارم

خوب مبارکه.چه مدلی گرفتید و با چه قیمتی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل دقیقا اینه

http://www.asus.com/Monitors_Projectors/ML248H

عکس های خودش رو هم تا شب می زارم

کلا بدون هیچ خط و خش و مشکلی هست

گارانتیش هم فکر کنم تا اواسط 93 مونده باید کارتنش رو ببینم که دقیق مشخص کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
دقیقاً همینطوره حدود قیمتی که میشه ازش خرید 1100 تا 1200 هستش که به نظرم نمی ارزه انقدر پول مانیتور بده آدم

خوب مبارکه.چه مدلی گرفتید و با چه قیمتی؟

قطعا برای کاربر عادی نیاز نیست و هزینه اضافی هست

اما برای من که طراح هستم بسیار مهمه که رنگ هارو واقعی ببینم بخصوص وقتی قرار باشه طرح ها برای شرکت های بزرگ فرستاده بشه اگر استاندارد RGB رعایت نشده باشه طرح هر قدرم خوب باشه رد میشه و اصلا به مرحله بررسی هم نمی رسه

مدل دل رو پیدا کردم البته 27 اینچ رو

حدود 2.300 هست منتظرم قیمت قطعی رو بهم بگن

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قطعا برای کاربر عادی نیاز نیست و هزینه اضافی هست

اما برای من که طراح هستم بسیار مهمه که رنگ هارو واقعی ببینم بخصوص وقتی قرار باشه طرح ها برای شرکت های بزرگ فرستاده بشه اگر استاندارد RGB رعایت نشده باشه طرح هر قدرم خوب باشه رد میشه و اصلا به مرحله بررسی هم نمی رسه

مدل دل رو پیدا کردم البته 27 اینچ رو

حدود 2.300 هست منتظرم قیمت قطعی رو بهم بگن

بله برای کاربر عادی بیشتر از 600-700 هزینه کردن برا مانیتور منطقی نیست

مدل بسیار خوبی انتخاب کردید اگه این قیمت بدن که مفته.چون یادمه یه زمان قیمتش 900$ بود. رز هم 2560x1440 هست.(اینجا 2 تا 7970 کاربردی تر میشن :) )

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...