رفتن به مطلب

بد سکتور هارد دیسک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. هارد نوت بوکم بد سکتور داره. شدیدا افت سرعت کرده وقتی میخوام ویندوز 7 نصب کنم 2 ساعت طول میکشه نصب شه. راه های زیادی رو تست کردم از جمله برنامه ی Low Level Format و حذف کامل هارد و پارتیشن بندی مجدد ولی بازم شدیدا سرعت سیستمم پایینه یه برنامه ساده رو طول میده تا نصب کنه. چیکار میتونم کنم؟

اینم اینم یه عکس از برنامه CrystalDiskInfo که قسمت سکتورهای هارد رنگ زرد شده:

136799061337145_0Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

نرم افزار رو ولش كن كلاً بردار ببر پيش تعمير كار كه كارش اين باشه با دستگاه مخصوص برات حلش مى كنه (مثل كارى كه بنده كردم) هزينش هم حدودا 40-50 ميشه....(البته جايى كه بردم اينجورى شد ممكنه جاهاى ديگه بيشتر بگيرن B)  )

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

سلام. هارد نوت بوکم بد سکتور داره. شدیدا افت سرعت کرده وقتی میخوام ویندوز 7 نصب کنم 2 ساعت طول میکشه نصب شه. راه های زیادی رو تست کردم از جمله برنامه ی Low Level Format و حذف کامل هارد و پارتیشن بندی مجدد ولی بازم شدیدا سرعت سیستمم پایینه یه برنامه ساده رو طول میده تا نصب کنه. چیکار میتونم کنم؟

اینم اینم یه عکس از برنامه CrystalDiskInfo که قسمت سکتورهای هارد رنگ زرد شده:

136799061337145_0Untitled.jpg

یک هارد جدید تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

یهssd بنداز روش حالشو ببر

چه فرقی داره؟ فکر کنم روی لپ تاپم ssd هست دیگه چون خیلی کوچیک و باریک هست.

نرم افزار رو ولش كن كلاً بردار ببر پيش تعمير كار كه كارش اين باشه با دستگاه مخصوص برات حلش مى كنه (مثل كارى كه بنده كردم) هزينش هم حدودا 40-50 ميشه....(البته جايى كه بردم اينجورى شد ممكنه جاهاى ديگه بيشتر بگيرن B)  )

بردم، 3 روز تست کرد آخرش گفت هاردت بد سکتور نداره ولی چون ضربه خورده باید هارد جدید بگیری

یک هارد جدید تهیه کنید.

همین کارو میکنم مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...