رفتن به مطلب

فروشgtx-670

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان هردوکارت خوبن!این رو همه بچه ها میدونن!670 بعضی جاها بهتر از 7970 عمل میکنه وبعضی جاها هم 7970 بهتر عمل میکنه! (البته اینو فراموش نکنید که  توهر بازی فرق داره !چون یه سری بازی ها بهینه تر هستن برای amd ویه سری برای  geforce)

هرچه قدر پول بدین آش میخورین!

عزیز خوب بفروشی! :wub:

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوستان هردوکارت خوبن!این رو همه بچه ها میدونن!670 بعضی جاها بهتر از 7970 عمل میکنه وبعضی جاها هم 7970 بهتر عمل میکنه! (البته اینو فراموش نکنید که  توهر بازی فرق داره !چون یه سری بازی ها بهینه تر هستن برای amd ویه سری برای  geforce)

هرچه قدر پول بدین آش میخورین!

عزیز خوب بفروشی! :wub:

که البته بازیهای بهینه شده amd بیشترند و رو به افزایش که گل سر سبدشون کرایسیس 3 بود به اضافه ,sim city,dirt , hitman ,sleeping dog ,far cry , far cry blood dragon و غیره..

لینک به دیدگاه

نه عزیز در حال حاضر بازی های بهینه شده برای انویدیا خیلی بیشتره!

کارت من 660Ti هستش حیف این کار خیلی از مال خودم قوی تر نیست وگرنه در خدمت بودیم :D

ویرایش شده توسط iSAAC Clarke
لینک به دیدگاه

نه عزیز در حال حاضر بازی های بهینه شده برای انویدیا خیلی بیشتره!

کارت من 660Ti هستش حیف این کار خیلی از مال خودم قوی تر نیست وگرنه در خدمت بودیم :D

میشه این گفتتون رو مستند نشون بدید (خیلی بیشتره) رو هم توش بگنجونید.منظورم بازیهای که آرم و لوگوی شرکت اینویدیا یا amd میخورنده.

بنازم اعتماد بنفسو :D  7950 کارت شما رو قورت میده چه برسه به این.

نمونش:

http://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gtx-660-ti-benchmark-review,3279.html

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت از استارتر.

منم اول خواستم 660ti بخرم که 7950 گیرم اومد و متوجه شدم این کارت رو با 670 مقایسه میکنن نه 660 ti به خصوص با درایور جدید.بهترین چیزیم که داره مینیمم فریم بالاتر از 660 ti و 580 هست.

لینک به دیدگاه

با عرض معذرت از استارتر.

منم اول خواستم 660ti بخرم که 7950 گیرم اومد و متوجه شدم این کارت رو با 670 مقایسه میکنن نه 660 ti به خصوص با درایور جدید.بهترین چیزیم که داره مینیمم فریم بالاتر از 660 ti و 580 هست.

با احترام به همه دوستان و نظرات شما ولی هیچ کدام از این محصولات ساخت ما نیست نظر کارشناسی کسی میتواند بدهد که اشراف کامل سواد کافی و تجربه کامل داشته باشد وگرنه فقط میتوانیم از نظر سایتهای بزرگ ومتعبر استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

دوستان این کارت روی سیستم بسته استgainward gtx670 2048m gddr5با گارانتی فرایند تا16feb2014

post-12590-0-12057300-1368634625_thumb.jpg

post-12590-0-16698100-1368634793_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز من اینو دارم دو فن هم هست هفته آخر مونده به عید خریدم از همینجا تا آخرای 2015 هم گارانتی داره.

http://lioncomputer....7950 3GB GDDR5/

اگه تعویض داری لطفا مابه تفاوت.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

عزیز من اینو دارم دو فن هم هست هفته آخر مونده به عید خریدم از همینجا تا آخرای 2015 هم گارانتی داره.

http://lioncomputer....7950 3GB GDDR5/

اگه تعویض داری لطفا مابه تفاوت.

با تشکر.

داداش شما چقدر مد نظرتان است

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوست عزيز MSI power edition در حدود ۱۶۰۰۰۰۰ تومنه، قیمتتون کمی بالا نیست؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز MSI power edition در حدود ۱۶۰۰۰۰۰ تومنه، قیمتتون کمی بالا نیست؟

شما دارین تعویض کنیم سرش را هم من پرداخت میکنم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

فکر میکنم صاحب تاپیک اقای مهدوی باشن  / اگر ایشون باشن بنده بارها باهاشون معامله کردم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

فکر میکنم صاحب تاپیک اقای مهدوی باشن  / اگر ایشون باشن بنده بارها باهاشون معامله کردم

با سلام اقای حسینی عزیز شما لطف دارین ما همیشه فقط زحمت برای شما داریم انشالا بتونیم جبران کنیم

لینک به دیدگاه

سلام . اگه با evga gtx 560 تعویض می کنید لطفا مبلغ مابه التفاوت رو برام پ.خ بفرمایید...

لینک به دیدگاه

سلام . اگه با evga gtx 560 تعویض می کنید لطفا مبلغ مابه التفاوت رو برام پ.خ بفرمایید...

داداش700 سر میگیرم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...