رفتن به مطلب

معرفی رم جدید مخصوص گیمرها: AMD RG۲۱۳۳

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

IMAGE635039122945765442.jpg

رم جدیدی برای گیمرها از سوی کمپانی AMD تحت نام RG2133 به قیمت 155 دلار راهی بازار شد.

کیت مذکور در سایز 4 در 4 گیگ ساخته شده و سرعت آن 2133 مگاهرتز با ولتاژ 1.65 ولت و لیتنسی (latency)  10-11-11-30 تعریف شده است.
هر کدام از DIMM ها در سایز 4 گیگ ساخته شده و در مجموع 4 DIMM دارد. در بسیاری موراد AMD پرفورمنس جی پی یوی خود را روی یک سیلیکون ارتقاء داده است.
کیت قبلی AMD تحت نام RP1866 بود که در کیت 16 گیگ شامل 2*8GB با سرعت 1866 مگاهرتز و به قیمت 125 دلار راهی بازار کرده بود و کیت جدید 30 دلار گرانتر از این مدل است.
گفتنی است AMD لایسنس کیت 64 گیگی را برای سری RG2133 گرفته اما عملا نمی توان فعلا 64 گیگ رم را روی یک سیستم سینگل قرار داد.

IMAGE635039117726932276.jpgIMAGE635039117736760293.jpg

khabaronline

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این رمها بازیها بیچاره شده و به خاک سیاه کشیده میشن ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تایمشون که جالب نیست.باید تست بشن :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

تایمشون که جالب نیست.باید تست بشن :دی

سلام

والا معین جان فک کنم برن تست بشن غوغا میکنن ... %22 عدد کمی نیست / باید منتظر باشیم ببینیم چند مرده حلاجن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر با یک کیت 2133 4*4 و همین تاخیر تست بشه و واقعا این رمها بتونن فریم ریت بیشتری بگیرند اونم 22 درصد واقعا جای تحسین داره !؟

البته من بعید میدونم !؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD  در خالی بستن یل طولایی داره :دی / فکر کنم منظور 22% روی پلتفرم خودش بود نه intel

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
AMD  در خالی بستن یل طولایی داره :دی / فکر کنم منظور 22% روی پلتفرم خودش بود نه intel

سلام

خوب اینم حرف خوبیه ولی تا تست نشه نمیشه نتیجه گیری دقیق کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...