رفتن به مطلب

سوال درباره cpu usage

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام .

بنده یک سیستم با سی پی یو PHENUM 9550 amd به همراه مادربورد K9N2 SLI PLATINUM msi گرفتم .البته رمش هم GEIL 2GB 1066 DUAL هستش .از لحاظ پاور هم کم نداره .این سیستم از لحاظ سرعت و اجرای برنامه و کارهای گرافیکی که داشتم ، راضی کننده بود.فقط یه مساله هستش و اون اینه که CPU USAGE من در حالت عادی ویندوز صفر درصد هستش و هنگامی که چند برنامه با هم کار می کنند و حتی در حال پروسس کردن هستند ، CPU USAGE به 5% میرسه .البته گاهی هم به صورت لحظه ای تا 20 میره ولی خیلی کوتاه .می خواستم بدونم که آیا اولا این خوب هست یا نه .اگه خوبه ، پس بقیه کارایی سی پی یو چی میشه و اگه هم که بده باید چکارش کنم.

CPU USAGE نرمال من چند باید باشه.

از همتون ممنونم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام .

بنده یک سیستم با سی پی یو phenum 9550 amd به همراه مادربورد k9n2 sli platinum msi گرفتم .البته رمش هم geil 2gb 1066 dual هستش .از لحاظ پاور هم کم نداره .این سیستم از لحاظ سرعت و اجرای برنامه و کارهای گرافیکی که داشتم ، راضی کننده بود.فقط یه مساله هستش و اون اینه که cpu usage من در حالت عادی ویندوز صفر درصد هستش و هنگامی که چند برنامه با هم کار می کنند و حتی در حال پروسس کردن هستند ، cpu usage به 5% میرسه .البته گاهی هم به صورت لحظه ای تا 20 میره ولی خیلی کوتاه .می خواستم بدونم که آیا اولا این خوب هست یا نه .اگه خوبه ، پس بقیه کارایی سی پی یو چی میشه و اگه هم که بده باید چکارش کنم.

Cpu usage نرمال من چند باید باشه.

از همتون ممنونم.

با تشکر.

دوست عزیز بخاطر اینه که پردازنده شما از مولتی تسکینگ خوبی برخورداره.این که ناراحتی نداره خیلیم خوبه.

پردازنده وقتی میره تو 100درصد لود که یه اپلیکیشن از تمام قدرت پردازنده استفاده کنه خوب اون برنامه هایی که شما استفاده میکنید زیاد نیازی به پردازش سنگین ندارند

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اینکه ناراحتی نداره

هر برنامه براساس نیاز خودش از سی پی یو استفاده می کنه و همچنین هر برنامه به اندازه نیازش خودش از رم استفاده می کنه

این یک چیز عادی هست

cpu usage

بستگی داره که چه برنامه های بازه و چه کاری دارید با کامپیوتر انجام می دی:confused:د

لینک به دیدگاه

سلام به قولی دوستان اتفاقآ خیلی خوبه چون این سی پی یو یک سی پی یو مولتی تسکینگ حساب می شه اینطوری نشون میده . البته بستگی به نوع برنامه هم داره اگر یک برنامه سنگین رو باز کنی اون موقع معلوم میشه که سی پی یوت چطوری هست

مویدات

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

در ضمن اگه ناراضی هستید می تونید بیاید با سی پی یو فعلی من تعویض کنید که همیشه بالای 50% هسته.

:confused: :eek: :confused: o:-) :eek: :eek: :confused:

لینک به دیدگاه

در ضمن اگه ناراضی هستید می تونید بیاید با سی پی یو فعلی من تعویض کنید که همیشه بالای 50% هسته.

:confused: :eek: :confused: o:-) :eek: :eek: :confused:

Allen جان:confused::eek:o:-)

:->:->:->

عزیز قطعاتتو خواستی بفروشی یه لیست بهم بده بعضیاشون رو ممکنه بخوام که مشتری زیاد دارم

لینک به دیدگاه

با تشكر از همه شما دوستان.

از جواب هايي كه داديد ممنونم .

لطف كرديد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...