رفتن به مطلب

عجب ...معنی این اعداد در سرعت اینترنت چیه ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

http://www.speedtest.net/result/2704650626.png

یکی بگه این یعنی چی ؟

من که اصلا باور نمیکنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این عدد به Mb/S هست و باید تقسیم بر 8 کنید تا سرعتی که به MB/S دانلود می کنید به دست بیاد. فکر کنم تعجبتون رفع شد نه؟ ;)

لینک به دیدگاه

بنده هم آسياتك دارم از شركتهايى هست كه واقعاً ثبات سرعت ندارن بر خلاف شركت شاتل كه اصلا چيزى به نام قطعى نداره اينا دارن وبيشتر اوقات سرعتشون باب ميل آدم نيست ولى بعضى وقتا كلا ميتركونن خودشون هم نميدونن از چه قراره يادمه روز اول عيد بود كه ملت رفته بودن مسافرت و شهرمون مثل زامبى زده ها سوت و كور شده بود فكر كنيد سرعت دانلودم به چند رسيده بود 700 در ثانيه :blink:

درسته بهترين سرعت اين شركت يعنى 1 مگ رو برداشتم ولى ماه اول كه سرويسشون رو خريده بودم سرعت دانلود بزور 50 ميرسيد يا ماه دوم كه در صورت بهبود 100 ميشد تا اينكه ميخواستم سرويس رو كنسل كنم كه خودشون سرعتمو درست كردن و آخرين بارى كه تمديد كرده بودم اى بدك نبود سرعت دانم 250 ميرسيد و بخاطر مشكلات مالى نشد دو هفته تمديد كنم تا امروز كه رفتم تمديد كنم مى گفت قوانين از اين قراره كه تا 20 روز بعد از اتمام مهلت تمديد كردى كردى نكردى پورت رو جمع ميكنيم و دو تا راه جلوم قرار داد گفت به ازاى هر روز تأخير 150 مگ از حجم سرويس جديد كه بر ميدارى كم ميكنيم يا هفته اى 1 تومن رد ميكنى بياد بنده هم رو سرويس جديدم 2 تومن گذاشتم كف دستشون شرشون كم شد... -_-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...