رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد cpu

Recommended Posts

سلام دوستان شرمنده اگه تایپکو اشتباه زدم یه سوال دارم گیجم کرده

من دو روز پیش مادر بوردم سوخت لازمه بگم مادر بوردم  abit - nfm2pv و cpu amd x2 athlon 2.6 5000 بود کل تهرانو گشتم

یکی درس حسابی راهنماییم نکرد اخر سر یه  مادربورد ASRock G41M-VS3 و سی پی یو  Intel Pentium D 945 با دو گیگ رم

ddr3 خریدم و دو گیگ رم ddr2 خودمو دادم به فروشنه سر جمع 285 تومن شد .

.

حالا دو تا مشکل دارم مشکل اولم اینه که هرکاری می کردم نمیتونستم ویندوز نصب کنم نه xp  نه seven  نه vista  یعنی تا wimdows

loading files میومد بعد لوگو ویندوز که میومد دیگه هنگ میکرد باید ریست میکردم کابل ساتای هاردو در میاوردم دوباره جا میزدم بعد

روشن میکردم با هزار زحمت ویندوز سونو نصب کردم حالا میخوام بدونم مشکل از هارده یا سی پی یو الان وقتی ویندوزو بوت میکنم یا اصن

موقع کار گیر میکنه و فریز میشه البته سی پی یو ام رو 70 تا 100 درصده موقع کار . حالا سوال اینه مشکل از چیه؟؟ هارد مشکل پیدا کرده یا

سی پی یو ضعیفه . وقتی مادر بوردم سوخت در حال دانلود شبانه بودم که یهو خاموش شد اول فکر کردم سی پی یو حرارت بالا رفته اتوماتیک

خاموش شده ولی بعد فهمیدم از مادر بورته حالا ممکنه هاردم با مادر بورد صدمه دیده باشه؟

دوم اینکه در کل میخوام سی پی یو رو عوض کنم چون خیلی داغونه البته امروز اولین روز کاریم باهاشه حالا میشه راهنماییم کنین بگین باسه

سوکت lga775 چه سی پی یو هایی خوبه؟؟ اگه میشه هم باسه گیم هم باسه کار معمولیو بهم با قیمتش  بگین !! خیلی ممنون

خیلی باسم مهمه لطفا زودتر جوابمو بدین

ویرایش شده توسط amin704
لینک به دیدگاه

هارد رو با نرم افزار HD Tune روی یک سیستم دیگه تست کنید .

شما چرا این پردازنده رو گرفتی ؟ اصلا چرا 775 گرفتی ؟ پردازنده و بورد رو چند حساب کرد برات ؟ بهتر بود حداقل 1155 میگرفتی . یه بورد H61 و پردازنده 640 خیلی بهتر میشد .

اگر میخوای پردازنده  775 بگیری بهتره که دست دوم بگیری . این لینک رو ببین :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18139

همه پردازنده هایی که برای فروش گذاشته شده از پردازنده شما قویتر هستن .

این یکی هم هست که قیمت بهتری داره با توجه به مدلش :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=19014

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییت ولی سیستم دیگه ندارم فعلا نمیتونم جورش کنم باسه تست

در مورد سی پی یو هم من تا دو روز پیش در مورد خیلی چیزا اطلاع داشتم جز سوکت ها و انواع سی پس یو و مین بورد 

در مورد قیمتم من دو تا رمddr2 +280 تومن دادم دوتا رم ddr3 + اون مادر بورد و  سی پی یو رو  گرفنم 

حالا من میتونم این سی پی یومو بفروشم ؟؟ راستی ازون سی پی یو ها که لینکشو دادی بهم کدوم باسه گیم خوبه؟؟ ممنون

لینک به دیدگاه

پردازنده رو میتونی بفروشی . ولی نمیدونم چند بردارن .

بین اونها 7200 از همه بهتره . بعد از اون 6600

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...