رفتن به مطلب

تست شخصی سیستم phenom II x3 720

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

می خواستم بدونم ایا در مادربرد

biostarTA790GX 128M

هم میشه از گرافیک انبردش برای یک کارت 4850 کمک گرفت این طور گفتید در 8200 به یک کارت رده بالا گرافیک انبرد کمک میکرده ولی فکر کنم تو کراسفایر برای هایبر کردن 790 باید کارت سری 3باشه نه رده بالا و اگه نه 128 رم انبرد790

میتونه این مزیت 8200 رو جبران کنه تا 790 بگیرم

لینک به دیدگاه

سلام

می خواستم بدونم ایا در مادربرد

biostarTA790GX 128M

هم میشه از گرافیک انبردش برای یک کارت 4850 کمک گرفت این طور گفتید در 8200 به یک کارت رده بالا گرافیک انبرد کمک میکرده ولی فکر کنم تو کراسفایر برای هایبر کردن 790 باید کارت سری 3باشه نه رده بالا و اگه نه 128 رم انبرد790

میتونه این مزیت 8200 رو جبران کنه تا 790 بگیرم

درود

ظاهرا فعلا برای ترکیب قدرت گرافیک آنبورد مینبورد TA 790 GX 128 MB که یک گرافیک آنبورد 3300 هست با قدرت یک کارت ددیکیت دیگر که شما قصد دارید بر روی شکاف pci EX مینبوردتون نصب کنید فعلا فقط برای کارتهای 3450 و 3470 پشتیبانی شده

r8nh8v8mn5pusdl4s7mw.jpg

و البته همانند هایبرید اس ال آی فقط در سیستم عامل ویستا فعلا پشتیبانی میشه.تصویر زیر که از دفترچه منیوال همینبرد تهیه کردم موید همین موضوع هست.

h42ezm0phgwsff4d3he4.jpg

ert8tqbl7i9x41ey7a.jpg

.در مورد ساید پورت مموری 128 مگابایتی این بورد چون DDR 2 هست زیاد ارزشی نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...