رفتن به مطلب

چی کار کنم ؟برای قویتر کردن سیستمم و ارتقاء

Recommended Posts

سیستم من:

مادربورد:giga-p43t-usb3

سی پی یو:Pentium® Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz (2 CPUs), ~2.7GHz

رم:2gig-ddr3-b1333-king

گرافیک:NVIDIA GeForce 9500 GT

پاور:green 330 ril 24 pin

این سیستم من هست. من میخوام سیستممو قوی تر کنم طوری که بشه خیلی راحت بازی های جدید رو باهاش بازی کرد. سیستمم رو باید چقدر بالا ببرم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سیستم من: مادربورد:giga-p43t-usb3 سی پی یو:Pentium® Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz (2 CPUs), ~2.7GHz رم:2gig-ddr3-b1333-king گرافیک:NVIDIA GeForce 9500 GT پاور:green 330 ril 24 pin این سیستم من هست. من میخوام سیستممو قوی تر کنم طوری که بشه خیلی راحت بازی های جدید رو باهاش بازی کرد. سیستمم رو باید چقدر بالا ببرم؟

سلام

کسری جان چقدر می تونی هزینه کنی ؟

لینک به دیدگاه

باید سی پی یو گرافیک و پاور رو عوض کنید دوست عزیز

لینک به دیدگاه

با 500 تومن شما بهترین کاری که میتونید بکنید اینه که گرافیکتون رو عوض کنید و چون پاورتون ضعیفه اونم باید عوض شه

پیشنهاد من :

پاور و گرافیک شما رو حدود 100 تومن میخرند

پس شما 600 تومن پول دارید

یک پاور 480 وات بگیرید حدود 180

و یک HD7750

یا HD6770

یا GT640

یا GT550 دست دوم اگر پیدا کردید !!

اینم حدود 400 تومن

یک رم 2 گیگ بگیرید اینم حدود 60 تومن

اینجوری میتونی بازی های روز رو با جزئیات متوسط  بازی کنی

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

یه گرافیک میخوای +پاور+یه رم 2گیگ!

که اینها روی هم برای اینکه بونی بازی هارو خوب بازی کنی بیشتر از 500 میشه با500 تومن تقریبا نمیشه کاری کرد!

یه گرافیک در حد متوسط قیمت میشه 580 تومن7770 ghz edition

باید یکم بودجه رو زیاد کنی

لینک به دیدگاه

ماشالا خدا بده برکت :دی (شما تو 40 دقیقه 200 تومن درآوردی)

--

خب 700 + گرافیک و پاور الانت = 800

--

یک پاور 530 گرین حدود 200

یک رم 2 گیگ 1333 حدود 60

یک کارت HD7770 حدود 550

-

جمعا 800 تومن ، خیرش رو ببینی

البته میتونی گرافیگ قویتر ولی دسته دوم هم تهیه کنی

لینک به دیدگاه

این کارهایی که دوستان گفتن رو انجام بده . ولی در اولین فرصت پردازنده و مادربورد رو هم عوض کن . چون پردازنده مناسبی نیست و باعث افت سیستم میشه . شما بهترین کارت گرافیک رو هم بذاری باز هم نمیتونی از یه حدی بهتر کنی اجرای بازی رو . پردازنده برات محدودیت ایجاد میکنه .

لینک به دیدگاه

به نظر من معیار اصلی شما باید کارت گرافیک باشه که طبیعتا کارت گرافیک قویتر پاور قویتر هم نیاز دارد حالا بقیه ی سخت اقزار هم برا بعد چون بوجتون اکتفا نمی کند . فکر کنم گرافیک را sapphire hd 7770 ghz edition بگیرید بد نباشد البته برای گیم عالی نیست ولی با بودجه ی شما از انتخاب های خوب محسوب می شود و دیگر انتخاب عالی می تواند sapphire hd 6850 2gb باشد اگر دست اولش نبود یا پولش زیاد بود از توی فروم پبدا کنید کسی دارد که بخواهد بفروشد . برای پاور هم cooler master gx 550 یا green gp585b بگیرید دست اولشان 300 تومانه

دست دوم گیر بیارید

لینک به دیدگاه

به نظر من معیار اصلی شما باید کارت گرافیک باشه که طبیعتا کارت گرافیک قویتر پاور قویتر هم نیاز دارد حالا بقیه ی سخت اقزار هم برا بعد چون بوجتون اکتفا نمی کند . فکر کنم گرافیک را sapphire hd 7770 ghz edition بگیرید بد نباشد البته برای گیم عالی نیست ولی با بودجه ی شما از انتخاب های خوب محسوب می شود و دیگر انتخاب عالی می تواند sapphire hd 6850 2gb باشد اگر دست اولش نبود یا پولش زیاد بود از توی فروم پبدا کنید کسی دارد که بخواهد بفروشد . برای پاور هم cooler master gx 550 یا green gp585b بگیرید دست اولشان 300 تومانه

دست دوم گیر بیارید

سلام دوست عزیز 7770 برای گیم خوب نیست؟شما داری خودت؟مثلا چه بازیهایی رو خوب انجام نمیده؟چه بازی هایی رو خوب اجرا میکنه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 7770 برای گیم خوب نیست؟شما داری خودت؟مثلا چه بازیهایی رو خوب انجام نمیده؟چه بازی هایی رو خو
ب اجرا میکنه؟

ببین من خودم 7750 دارم توی رزولوشن 1920x1080 بازی های far cry 3 hitman bf3 max payne 3 رو با تنظیمات متوسط خیلی خوب اجرا کرده 

فقط crysis رو نگرفتم ببینم چجوریه

7770 ghz edition که 20 درصد هم از کارت من قویتره

در ضمن اگه تو رزولوشن پایین تر بازی میکنی مثل 1366.768 که اصلا مشکلی نداره تا 2 سال بسه فقط یه فکری بعدا برای مین و سی پی یوت بکن

گرافیک های سری 7 amd واقعا واسه بازیهای الان بهینه کار میکنند.

ویرایش شده توسط Chopin
لینک به دیدگاه

اگه 560 بگیری بیشتر بازی ها رو با رزولیشن 1080 در 1920 رو بالاترین تنظیمات اجرا میکنن من دست دوم گرفتم و راضی هستم میتونی یه پاور 580 گرین هم بگیری دست دوم 120 کلا یه 750 تومان میشه

لینک به دیدگاه

اگه 560 بگیری بیشتر بازی ها رو با رزولیشن 1080 در 1920 رو بالاترین تنظیمات اجرا میکنن من دست دوم گرفتم و راضی هستم میتونی یه پاور 580 گرین هم بگیری دست دوم 120 کلا یه 750 تومان میشه

حق با این دوستمونه تو سایت tom's hardware

560 یه پله بالاتر از 7770 هست هم رده ی 6870

رتبه بندی گرافیک ها تو بازی http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

ویرایش شده توسط Chopin
لینک به دیدگاه

منظورم 560GTX-TI HAwK

این گرافیک بود الان همه بازی ها رو با جزیات بالا و فول اچ دی اجرا میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...