رفتن به مطلب

انتخابی خیلی سخت مدل GTX680

Recommended Posts

سلام خدمت اساتید فروم لیون یک سئوال داشتم تمام اینترنت رو گشتم جوابش رو پیدا نکردم کدامیک از کارت گرافیک های زیر در گیم قویتر می باشد؟

asus gtx 680 directcu ii top

gigabyte gtx 680 super overclock

msi gtx 680 lightning

لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام

واقعا انتخاب سختيه ولي به ترتيب اولويت و با در نظر گرفتن قدرت خنك كنندگي + كوربالا

Gigabyte GeForce GTX 680 SuperOverclock  ( در صورت انتخاب اين گرافيك به پاور انتخابي دقت كنيد )

ASUS GTX680-DC2T

MSI N680GTX Lightning

ايسوس و ام اس اي  هردو برند معروف و با كيفيت هستند كه نبايد شمارو به اشتباه بندازه ( گيگابايت در اين مرحله قدرت خنك كنندگي بالايي داره )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

کارتهای فوق همه از یک چیپ استفاده میکنند و کارایی در یک سطح دارند با کمی اختلاف.

ولی کارت گیگا و ایسوس روی فرکانس 1202 مگاهرتز اور کلاک شده اند و از کارت ام اس آی با فرکانس 1176 مگاهرتز بالاتر هستند.

بین کارت گیگا و ایسوس هم کارت ایسوس کارت سایلنت تری هست ولی کارت گیگا کارت خنک تریه و دیگه انتخابش با شماست که کدو ارجحیت داره براتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من هرکدوم که ارزونتره اون رو بگیرید. چون تفاوتشون در حد 2-1 درصد بیشتر نیست. اگر مموری 4 گیگ به دردتون میخوره این مدل خیلی مناسبه : http://lioncomputer.ir/product/2128/ASUS%20GTX%20680%20DCII%204GB%20GDDR5/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اگر میتونید یکی دوماه صبر بکنید میتونید GTX 770 بگیرید که هم یه مقدار از 680 قوی تره و هم قیمتش در سطح 670 خواهد بود

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان اون مدل 4gig که ایسوز top نیست ولی نمیتونم صبر کنم شنبه یا یکشنبه میرم همین گیگارو بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون از دوستان اون مدل 4gig که ایسوز top نیست ولی نمیتونم صبر کنم شنبه یا یکشنبه میرم همین گیگارو بگیرم

از همين الان هم مبارك باش بنده رو بپذيريد فقط جسارتا در انتخاب پاور دقت كنيد كه هيچ مشكلي يا كمي و كاستي نباشه / قيمت اين مدلم فك كنم يه 3 تومني باشه

لینک به دیدگاه

از همين الان هم مبارك باش بنده رو بپذيريد فقط جسارتا در انتخاب پاور دقت كنيد كه هيچ مشكلي يا كمي و كاستي نباشه / قيمت اين مدلم فك كنم يه 3 تومني باشه

ممنون عطا جان ایشالا بتونم قیمت مناسب پیدا کنم و تخفیف بگیرم ;)

پاورم    cooler master gold 850w  قیمت گرفتم 650.000 تومن برای یک سیستم جدید کامل که میخوام بگیرم خوبه دیگه؟

لینک به دیدگاه

پاورم    cooler master gold 850w  قیمت گرفتم 650.000 تومن برای یک سیستم جدید کامل که میخوام بگیرم خوبه دیگه؟

هرچند من عددی نیستم که بخوام نظر بدم ولی به نظرم بهتره پاور قوی تر بگیرین چون ایطوری به پاور فشار کمتری میاد و دیر تر مستحلک میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش ميكنم

براي فهميدن از مقدار توان سيستمتون به لينك زير مراجعه بفرماييد / ولي براي اطمينان يك پاور 1000 وات با پلاس گلد انتخاب كنيد / البته مجبور نيستين از كولر مستر انتخاب كنيد

چون قيمتهاش فضايي هست و با يه مراجعه به فروشگاه بزرگ ليون يا جناب حسيني عزيز ايشون چند مدل رو به شما پيشنهاد ميكنن با قيمت خوب و البته برندهاي عالي ( البته انتخاب با خودتونه )

كليك كنيد براي محاسبه توان مصرفي سيستمتون لطفا ...

لینک به دیدگاه

خواهش ميكنم

براي فهميدن از مقدار توان سيستمتون به لينك زير مراجعه بفرماييد / ولي براي اطمينان يك پاور 1000 وات با پلاس گلد انتخاب كنيد / البته مجبور نيستين از كولر مستر انتخاب كنيد

چون قيمتهاش فضايي هست و با يه مراجعه به فروشگاه بزرگ ليون يا جناب حسيني عزيز ايشون چند مدل رو به شما پيشنهاد ميكنن با قيمت خوب و البته برندهاي عالي ( البته انتخاب با خودتونه )

كليك كنيد براي محاسبه توان مصرفي سيستمتون لطفا ...

سیستمم رو که وارد کردم محاسبه کرد گفت گرین 650w oc  مناسبه!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از مزایای MSI که اون دو تای دیگر ندارند 2 اسلاتی بودنشه .

--------

بو خنک کنندگیش خیلی سخت گیری نکن چون 680 ها ذاتا کارت های خنکین و خیلی به خنک ککنده قوی احتیاج ندارن ببین کودوم پرفورمنس بیشتر نسبت به بقیه میده . از تست های 3Dmark 11 . 13 اش میشه فهمید

لینک به دیدگاه

یکی از مزایای MSI که اون دو تای دیگر ندارند 2 اسلاتی بودنشه .

--------

بو خنک کنندگیش خیلی سخت گیری نکن چون 680 ها ذاتا کارت های خنکین و خیلی به خنک ککنده قوی احتیاج ندارن ببین کودوم پرفورمنس بیشتر نسبت به بقیه میده . از تست های 3Dmark 11 . 13 اش میشه فهمید

خب امیر جان کدام پرفرمنس بیشتری در گیم دارن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خب امیر جان کدام پرفرمنس بیشتری در گیم دارن؟

من میگم DCIITOP . صداشم کمتره نسبت به GIGA . گیگا اومده تو مسیر انتقال حرارت 10 تا فن گذاشته که تو لود 100 درصد کارت صدا فانتوم احتمالا میده

-----

داداش شما تو مجله سخت افزار منو محمود صدا می کنی (sanmm) اینجا امیر??

چی شد چرا دیشب جواب ندادی ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
سیستمم رو که وارد کردم محاسبه کرد گفت گرین 650w oc  مناسبه!!!!!!!!

خوب كاملا درسته شما 500 وات هم براي گرافيك و تضمين توان خروجي بدون كاهش و فول لود هم در نظر بگيرين ميشه 1000 وات خيالتونم كلا راحت ميشه

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من میگم DCIITOP . صداشم کمتره نسبت به GIGA . گیگا اومده تو مسیر انتقال حرارت 10 تا فن گذاشته که تو لود 100 درصد کارت صدا فانتوم احتمالا میده

-----

سلام

امير جان عزيز اقا فك نكنم ديگه صداش به فانتوم برسه چون همه چي محاسبه شده و از فنهاي به خصوصم استفاده كرده / ولي بازم نميشه نديده قضاوت كرد

لینک به دیدگاه

-----

شمایی محمود آقا باور میکنی نشناختمت؟؟؟؟؟ عکستم که اینجا hitman بود!!!!

چون دو دلم جواب ندادم . خودم هیچ بنچمارکی از این 2 کارت ندیدم ولی اینو فقط پیدا کردم نظرم رفت سمت  giga

19067578792926541497.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
شمایی محمود آقا باور میکنی نشناختمت؟؟؟؟؟ عکستم که اینجا hitman بود!!!!

چون دو دلم جواب ندادم . خودم هیچ بنچمارکی از این 2 کارت ندیدم ولی اینو فقط پیدا کردم نظرم رفت سمت  giga

19067578792926541497.jpg

خودتون كدومشو ميپسندين ؟ اين خيلي مهمه ها به صداي دلت گوش كن كه بعدا پشيمون نشي از خريدت

لینک به دیدگاه

Strict Standards: Declaration of shamsiDate::getDate() should be compatible with that of class_localization::getDate() in /home/admin/domains/lioncomputer.ir/public_html/forum/hooks/shamsiDate_51cdac8e3484a943383a730d6ca20e97.php on line 989

خودتون كدومشو ميپسندين ؟ اين خيلي مهمه ها به صداي دلت گوش كن كه بعدا پشيمون نشي از خريدت

هر کدوم پرفرمنس بیشتری داشته باشه من اصلا نمی خوام سلیقه ی بخرم اینو فقط یک سئوال دیگه عطا جان اگر این گیگا 3 تومن باشه میارزه آدم 1تومن بیشتر بذاره تایتان بگیره؟

قیمت تایتان رو بازار رضا گرفتم 4.200.000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب بیا ببین

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=16988

چیزی که زیاده بنچ اینارو خودم گرفتم برو حال کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
Strict Standards: Declaration of shamsiDate::getDate() should be compatible with that of class_localization::getDate() in /home/admin/domains/lioncomputer.ir/public_html/forum/hooks/shamsiDate_51cdac8e3484a943383a730d6ca20e97.php on line 989

هر کدوم پرفرمنس بیشتری داشته باشه من اصلا نمی خوام سلیقه ی بخرم اینو فقط یک سئوال دیگه عطا جان اگر این گیگا 3 تومن باشه میارزه آدم 1تومن بیشتر بذاره تایتان بگیره؟

قیمت تایتان رو بازار رضا گرفتم 4.200.000

اشتباه بهت گفتن من بازار رو زیر رو کردم زیر 4600 پیدا نکردم . کلا هم خیلی کم وارد ایران شده . شما از کودوم مغازه پرسیدی ؟

لینک به دیدگاه

اشتباه بهت گفتن من بازار رو زیر رو کردم زیر 4600 پیدا نکردم . کلا هم خیلی کم وارد ایران شده . شما از کودوم مغازه پرسیدی ؟

بازار رضا بود توی ویترین هم asus titan داشت

بنچمارکی خواستم که این 2 تا کارت رو باهم مقایسه کرده باشه محمود جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بازار رضا بود توی ویترین هم asus titan داشت

بنچمارکی خواستم که این 2 تا کارت رو باهم مقایسه کرده باشه محمود جان

من دیروز اونجا بودم 4 تا مغازه بود که تایتان داشت سه تاشون پست ویترینشون هم گذاشته بودن . حتی یادمه یکی تایتان و بقل 690 گذاشته بود . از 4600 قمیت داشتم تا 4800 احتمالا اون بابایی که به شما قیمت داده با 680 MSI اشتباه گرفته

-----------

یعنی هیچچ بنچمارکی جدا گانه ای از این کارت گرفته ؟؟

بیا این یه نمونش

شما بیا امتیاز اینو با اونایی که میگرفتم مقایسه کن

http://assets.hardwarezone.com/img/2012/09/3d11oc.png

لینک به دیدگاه

من دیروز اونجا بودم 4 تا مغازه بود که تایتان داشت سه تاشون پست ویترینشون هم گذاشته بودن . حتی یادمه یکی تایتان و بقل 690 گذاشته بود . از 4600 قمیت داشتم تا 4800 احتمالا اون بابایی که به شما قیمت داده با 680 MSI اشتباه گرفته

-----------

یعنی هیچچ بنچمارکی جدا گانه ای از این کارت گرفته ؟؟

بیا این یه نمونش

شما بیا امتیاز اینو با اونایی که میگرفتم مقایسه کن

http://assets.hardwarezone.com/img/2012/09/3d11oc.png

ممنون محمود جان فکرهام بکنم پیغام میدم به شما ولی مطئمنم پرسیدم تایتان رو گفت 4.200 بقیه قیمتهاشم خیلی مناسب بود به عنوان نمونه

ssd corsair 128 gb:495.000

i7 3770k: 1.090.000

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن تشكر بسيار فراوان از امير محمود عزيز ( گل سرسبد ليون و استاد عزيز )

اگر من جاي جنابعالي بودم اصلا طرف تايتان نميرفتم چون همين گرافيكي كه انتخاب كردي عالي و پدرسوختست به قدر كافي

دليل دومم اينكنه همونطور كه بهمن جان عزيز هم گفتن گرافيكها هر روز دارن اپديت و به روز ميشن و مدلهاي جديدشون داره وارد بازار ميشه و بيش از بيش قدرتمندتر ميشن

كه اين خودش باعث ميشه دلسرد بشي بعداز چند وقت كه اينو بفروشي و جديدش رو بگيري / تو انتخاب گرافيك هميشه دقت كن نرمال انتخاب كني كه موقع فروشش هم

زودتر به فروش بره و هم مشكلات ديگه اي به وجود نياد ( منظورم تايتانه ) پس اگر ميتوني هممينو بگير يا مدل ايسوسو كه بعدا بتوني به راحتي به روزش كني بدون هيچ دغدغه اي

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...