رفتن به مطلب

انتخابی خیلی سخت مدل GTX680

Recommended Posts

دقیقا نمیدونم vengeance بود یا منظور فروشنده platinum بود داخل بازار رضا بود طرف بیشتر محصولاتش cooler master یا corsair بود 8 گیگ 2133 میگفت 650.000 تومن

8 گیگ 650؟ خیلی زیاد نیست؟ ارزونتر از این حرفاست دوست عزیز رم خیلی مهم نیست بهتر نیست پولش رو بزارید روی بقیه قطعات؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 79
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دستش درد نکنه 

اگه gskil پیدا کردی  یا رم خوب رو2133 با قیمت مناسب(نه600 )یه ندا هم به من بده شماره تماسم تو پروفایلم هست دستت درد نکنه !

نظرت چیه ونجنس 1600 بگیر بیارش رو 1866 با قیمت نصف!

بله اینم حرف درستی هست گفتم در سرعت گیم تاثیر داره 2133 بگیرم فرقی نداره با 1600؟

لینک به دیدگاه

بله اینم حرف درستی هست گفتم در سرعت گیم تاثیر داره 2133 بگیرم فرقی نداره با 1600؟

فرق که یکم داره مثلا1866 با 2133  مثلا 2فریم :lol:  :lol:  :lol:

اونقدر تو گیم تاثیر نداره که بخوای دوبرابر هزینه کنی!

لینک به دیدگاه

به قول دوستمون شاید 2 فریم و ارزشش رو نداره بزارید روی مادربرد یا سی پی یو یا گرافیک

لینک به دیدگاه

کسی که اینقدر هزینه میکنه پس عشقشه همه قطعات اوکی باشه تا جلو رفقا کم نیاره

لینک به دیدگاه

عزیز بحث کم آوردن نیست بنده خدا میخواد بهترین کارایی و پرفورمنس رو داشته باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیز بحث کم آوردن نیست بنده خدا میخواد بهترین کارایی و پرفورمنس رو داشته باشه!

كاملا درسته حميد خان و بايد مشاوره و راهنمايي بشه كه دوستان و جنابعالي دارن به نحو احسن اينكار رو ميكنن كه جاي تشكر داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اگه دوباره بخوام کارت بگیرم باز همین 670 ریفرنس رو میگیرم و باز یه واترکولر 300-200 تومنی هم میبدم روش و ولتاژش رو هم آنلاک میکنم و کاراییش با اورکلاک از همه 680 ها بالاتر میشه و دماش هم از 50 درجه بالاتر نمیره هیچ صدای فنی هم نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من اگه دوباره بخوام کارت بگیرم باز همین 670 ریفرنس رو میگیرم و باز یه واترکولر 300-200 تومنی هم میبدم روش و ولتاژش رو هم آنلاک میکنم و کاراییش با اورکلاک از همه 680 ها بالاتر میشه و دماش هم از 50 درجه بالاتر نمیره هیچ صدای فنی هم نداره.

دقیقاً توصیه ای که در بسیاری از فروم های خارجی دیدم همین بوده! کسانی که مشاوره میخواستن برای خرید 680 که چه مدلی و از چه برندی بگیرن! به اونها خرید 670 با بورد گیگا(که در خارج خوش قیمت تر هست) به همراه یک واترکولر یا بلاک گرافیک برای کسانی که واتر حرفه ای دارند و اورکلاک 670 هستش.

چون خودم 670 تاپ داشتم و الان هم 680 oc دارم طبق تجربه میگم اختلاف جزئی دارند و با توجه به قیمتشون 100% این روشی که میگی مقرون به صرفه و منطقیه

لینک به دیدگاه

دوستان اگر در نظر بگیریم asus gtx680 directcu ii top قیمتش 2.500.000 و gigabyte gtx 680 soc قیمتش 2.900.000 باشه ارزش نداره آدم با قیمت 4.200.000 تایتان بگیره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان اگر در نظر بگیریم asus gtx680 directcu ii top قیمتش 2.500.000 و gigabyte gtx 680 soc قیمتش 2.900.000 باشه ارزش نداره آدم با قیمت 4.200.000 تایتان بگیره؟

دوست عزیز هرچی دوست داری بخر اصن برو 2 تا تایتان بخر SLI کن ولی به فکر این باش که بعدا بخوای بفروشی به مشکل برمیخوری مخصوصا با این پیشرفتی که قطعات دارن و تند به تند به روز میشن. یکی از دوستان در پست های قبلی حرف خوبی زدن که سیستم رده میانی بخری کمتر ضرر میکنی. شما که نمیخوای سه بعدی بازی کنی ولی باور کن همون 670 بخری و بازی هایی مثل مترو که خیلی نیستن رو با جزئیات خوب میتونی بازی کنی و اون پولی که میمونه بزار برای سال دیگه که کنسول های نسل جدید وارد بازار میشن و همراه با اونا نسل جدید قطعات هم معرفی میشتن اون موقع این رو بفروش و جدید بخر. حالا از من گفتن بود.

با هرچی حال میکنی همون رو بخر.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هرچی دوست داری بخر اصن برو 2 تا تایتان بخر SLI کن ولی به فکر این باش که بعدا بخوای بفروشی به مشکل برمیخوری مخصوصا با این پیشرفتی که قطعات دارن و تند به تند به روز میشن. یکی از دوستان در پست های قبلی حرف خوبی زدن که سیستم رده میانی بخری کمتر ضرر میکنی. شما که نمیخوای سه بعدی بازی کنی ولی باور کن همون 670 بخری و بازی هایی مثل مترو که خیلی نیستن رو با جزئیات خوب میتونی بازی کنی و اون پولی که میمونه بزار برای سال دیگه که کنسول های نسل جدید وارد بازار میشن و همراه با اونا نسل جدید قطعات هم معرفی میشتن اون موقع این رو بفروش و جدید بخر. حالا از من گفتن بود.

با هرچی حال میکنی همون رو بخر.

هدفم اینه که حالا حالاها نیاز به تعویض نداشته باشد نه اینکه بخوام سال بعد عوضش کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هدفم اینه که حالا حالاها نیاز به تعویض نداشته باشد نه اینکه بخوام سال بعد عوضش کنم

اگر براتون مقدوره تایتان گزینه عالی هست. اصن هرچی بیشتر هزینه کنی بهتره:دی

لینک به دیدگاه

من جای شما بودم یه تایتان نمیگرفتم به قول دوستان یه کارت ارزونتر میگرفتم بعدا یا عوض میکردم یا sli میکردم تایتان اونقدر که قیمت داره قدرت نداره و ارزش اون پول رو نداره دوست عزیز

لینک به دیدگاه

درود

نظر من اینه اگه مشکل مالی نداری فعلا یه دونه تایتان بگیر بعد 1سال دیگه  یه دونه دیگه هم بذار کنارش باز یکسال دیگه 1دونه دیگه هم بذار کنارش! B)

میبینی که میتونی تا 3سال دیگه 3تا تایتان رو sli کنی!میدونی این یعنی چی؟

به جرات میتونم بگم یعنی تا 7یا8سال دیگه هر بازی بیاد شما هیچ مشکلی در اجراش نداری!

حالا این بماند

کارت تکی تایتان همین الان از بالاترین کارت nvidia سری 700 باز هم قوی تره!!!!!!!!!!!! (*)

یعنی خواه نا خواه تا دوسال کارتت قویترین کارت تو بازاره!

پس برو روخط تایتان!

یا میتونی با همون پول تایتان دوتا کارت asus dc ii top محمودرو بخری!قیمت نو هرکدومش الان2850 هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

نظر من اینه اگه مشکل مالی نداری فعلا یه دونه تایتان بگیر بعد 1سال دیگه  یه دونه دیگه هم بذار کنارش باز یکسال دیگه 1دونه دیگه هم بذار کنارش! B)

میبینی که میتونی تا 3سال دیگه 3تا تایتان رو sli کنی!میدونی این یعنی چی؟

به جرات میتونم بگم یعنی تا 7یا8سال دیگه هر بازی بیاد شما هیچ مشکلی در اجراش نداری!

حالا این بماند

کارت تکی تایتان همین الان از بالاترین کارت nvidia سری 700 باز هم قوی تره!!!!!!!!!!!! (*)

یعنی خواه نا خواه تا دوسال کارتت قویترین کارت تو بازاره!

پس برو روخط تایتان!

یا میتونی با همون پول تایتان دوتا کارت asus dc ii top محمودرو بخری!قیمت نو هرکدومش الان2850 هست!

قوربونت حمید جان تاپیکم فروشم رو دیدی اگه نه برو ببین

لینک به دیدگاه

قوربونت حمید جان تاپیکم فروشم رو دیدی اگه نه برو ببین

ایشون به علت نداشتن مشتری برای اجناس، فروش قطعاتشون رو لغو کردند.  :blink:  8-X  :unsure:  :D 

( چقدر رسمی گفتم، انگار که مجری اخبارم ) :lol:  :-j  =))

لینک به دیدگاه

ایشون کار عاقلانه ای کردن!مبارکشون باشه! B)

لینک به دیدگاه

خریدم

cpu i7 3770k

msi z77 mpower

asus gtx titan

case green

ram 16gb corsair vengeance 1600

monitor 22 lg

power 850w gold

ssd 128 gb corsair gs

cpu cooler thermalright macho

dvd writer asus

قیمت با ماوس کیبرد:

9.850.000

07559080698995924134.jpg

64109130240501137119.jpg

44368553609608852013.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبارک باشه

بقول بچه ها فن هاش برات بچرخه

لینک به دیدگاه

اوه اوه عجب سیستمی  :blink:

مبارکت باشه، ^_^  خیلی توپه، خداییش خیلییییییییییییییییییی، انشالله به پای هم پیر شین.  :lol:

لینک به دیدگاه

مبارک باشه  ^_^

اگه امکان داره قیمت قطعات تک تک بگید ممنون میشم

قیمت ها بالا رفته بود و بعد انتخابات خیلی بالا تر هم میره!

m.b:980.000

vga:4.500.000

cpu:1.100

ram:590

monitor:650

ssd:495

case:530

power:650

cpu cooling:160

dvd writer:70

mouse keyboard:160

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخرش بین ابن 680 ها تایتان رو انتخاب کردی؟  :D  مبارک باشه . یاد انتخاب مربی پرسپولیس افتادم   :lol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...