رفتن به مطلب

معرفي وبحث پيرامون کارت Radeon 3870 X2

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا سعید آیا خودتون این کارت رو آزمایش کردید؟آیا در بازیها خوب جواب میده؟میشه کمی در بارش توضیح بدید در ضمن من از یکی از دوستام پرسیدم گفتم بهتره برند club نخری چون مشهور نیست راستی برندهای دیگه آیا وارد شده مانند ASUS یا GECUBE?

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بهتره برند club نخری چون مشهور نیست

:(:eek::D

دوست گرامی این همه مطب توی فورم هست و توی خود سایت

لینک به دیدگاه

جناب حسینی من تا حالا تو چند تا فروم دیدم که وقتی یه چیزی مونده 1 ماه بیاد براش تیپیک میزنن و اطلاعاتی در بارش میزارن و وقتی اومد دامنه توضیحات رو گسترده تر میکنن ولی نمیدونم چرا اینجا قبل از اینکه این کارت بیاد 3 صفحه دربارش توضیح داده شده ولی الان که اومده از توضیحات خبری نیست؟

لینک به دیدگاه

آقا سعید آیا خودتون این کارت رو آزمایش کردید؟آیا در بازیها خوب جواب میده؟میشه کمی در بارش توضیح بدید در ضمن من از یکی از دوستام پرسیدم گفتم بهتره برند club نخری چون مشهور نیست راستی برندهای دیگه آیا وارد شده مانند ASUS یا GECUBE?

با سلام

دوست خوبم بعضی وفتها به معروفیت نگاه نکیند چون امکان داره که فریب بخورید . مثلا همیشه ایسوس و گیگا خوب نبودن و در بعضی مواقع هم خیلی پایینتر از برندهای دیگه جواب دادن .

در مورد مارک CLUB هم همینطور یادتون باشه که اگر قطعه ای از یک برند خریدید و خوب و عالی به نظرتون رسید باز هم کاملا بهش اعتماد نکنید . چون در بعضی مواقع در بعضی از کالاها و مدلهاشون از کیفیت کالا میزنن . مثلا من مارک کلاب رو نمیگم که خیلی عالیه ولی در بعضی از کارتهاش از سایرین از نظر قیمت و کیفیت جلو افتاده بود . مثلا من بین 8500GT هیچ وقت کلاب رو پیشنهاد نمیکنم چون خودم تستش کردم و کیفیت مناسبی ازش نگرفتم و مثلا مارک اسپارکل رو همینطور داره فقط از اسمش توی ایران سود میکنه . این رو گفتم که بدونید کیفیت کالاها توی ایران مهمه نه کشورهای دیگه چون ما کالاها رو از واردکننده های ایرانی میخریم . و این مهمه که چه کیفیتی دارن .

حتی این رو میگم که همه بدونن(البته شما استاد هستید) حتی در سریه واردات هم توجه کنید مثلا اگر یک بار یک کالایی از یک برند رو خریدید و فکر نکنید که دفعه بعد که بخرید اون کالا همون کیفیت قبلی رو داره باید تستش کرد و اینرو به همه قول میدم که در سال اینده خیلی کارها داریم که انجام بدیم و حتما انجامش میدیم تا بعضی ها فکر نکنن که هر آشغالی رو که وارد کنن مردممون میخرن .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

جناب حسینی من تا حالا تو چند تا فروم دیدم که وقتی یه چیزی مونده 1 ماه بیاد براش تیپیک میزنن و اطلاعاتی در بارش میزارن و وقتی اومد دامنه توضیحات رو گسترده تر میکنن ولی نمیدونم چرا اینجا قبل از اینکه این کارت بیاد 3 صفحه دربارش توضیح داده شده ولی الان که اومده از توضیحات خبری نیست؟

با سلام

به نظر من هر چیزی که قبلا اومده بعدا یه مقدار توضیح راجبش توضیح بدیم کافیه چون این افکار باعث میشه که این کالا فعلا چون بدونه رقیبه یکه تازه میدون بشه و چند روز دیگه که کالاهایی با همین مارک وارد ایران شد رو ادم از دست بده . خوب به نظر من باید صبر داشت .

من خودم این قطعه رو در حد معمولی تست کردم ولی متاسفانه پاوری که موجود داشتم (580EPS) پاور خوبیه ولی سوکت هشت پینش که مخصوص این کارت بود بهش نمیرسید و یه سرش به مادربورد نصب بود و من تا بیام تستهای بیشتری ازش بگیرم مشتری براش پیدا شد البته یه دونه دیگه هم موجوده و سعی میکنم که بعد از واردات سایر مارکها اطلاعات بیشری ازش بدست بیارم .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام به همه دوستان عزيز

حقيقتش من تازه با اين سايت آشنا شدم

شايد اينجا جاي مناسبي نباشه ولي اگرخيلي خلاصه بخم خودم رو معرفي كنم من در كار گرافيكي مخصوصا گرافيك سه بعدي 3DS Max فعاليت ميكنم، البته اخيرا عمده ترين فعاليت گرافيكي من بازي شده، چون درس تموم شده و ميخوام استراحت كنم :) در كار وب و نرم افزار نويسي هم هستم (در كل زندگيم فقط كامپيوتره و بس!)

من سيستم خودم رو ميخوام ارتقاء بدم ولي نه ارتقاء به منظور عمومي، سيستم حال حاضر من 32 بيتي و در حد خودشه، (از 32 بيتي انتظار قدرت خاصي نميشه داشت) قراره يك كيس، رم، گرافيك! سي پي يو! و مادر بورد و هارد بخرم (سي دي رام و دي وي دي رايتر دارم :D

حالا اين همه رو گفتم كه از شرايط بنده خبر داشته باشيد ...

قراره يك سيستم جمع كنم كه ضعيف نباشه، از اونجايي كه كم طاقت هستم و دوست دارم سيستم اصلا اذيتم نكنه قراره هزينه اي حدود 1.6 ميليون تومان براي قطعاتي كه بالا اشاره كردم بدم (حالا قيمت با يكم بالا پايين)

من وبگري ميكردم در مورد قيمت هاي به روز و مشخصات كه چند تا سايت ديدم ولي هيچ كدوم از نظر اطلاع رساني و قيمت به اين سايت نميرسيد، و جا داره از وبمستر اين سايت قدرداني كنم.

بنده حقير برام گرافيك خيلي مهمه و به همين دليل طي جستجوهام به دنبال گرافيك قوي ميگشتم كه با nVidia 8800 Ultra آشنا شدم و قصد خريد اون رو داشتم كه متاسفانه كمي گرون تر بود (با توجه به پول من و امكاناتي كه نياز داشتم بخرم، يعني سي پي يو 45 نانو متري دو هسته اي E8400 و حداقل 4 گيگ رم) ولي هر طور شده ميخواستم بخرم كه چون نميخواستم اينبار با عجله تصميم بگيرم و مثل هميشه رضايت كافي نداشته باشم، باز هم تحقيق كردم كه بطور كاملا نسبتا اتفاقي با سايت شما آشنا شدم، و وقتي گرافيك CLUB3D HD3870 X2 رو با قدرت و قيمت غير قابل مقايسه در رديف هم ديدم شاخ در آوردم و خوشحال!)

آخه من از طرفداران Geforce هستم :D

حالا با اين همه حرف ميخوام يه سوال بپرسم، اگر رم من حداقل 4 گيگ و سي پي يو هموني كه گفتم باشه، با اين گرافيك يعني CLUB3D HD3870 X2 من يك بازي با گرافيك سنگين رو كه تنظيمات گرافيكيش رو روي حداكثر بزارم، ميتونم بدون ذره اي گير كردم تو بازي (يعني بدون كندي حركت، هنگ كردن، توقف لحظه اي بازي در مواقع رندر سنگين مثل انفجار) بازي كنم !؟

جناب فروشنده و مدير محترم اين سايت، شما اين تظمين رو به بنده ميتونيد بديد !؟

متشكرم.

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزيز

حقيقتش من تازه با اين سايت آشنا شدم

شايد اينجا جاي مناسبي نباشه ولي اگرخيلي خلاصه بخم خودم رو معرفي كنم من در كار گرافيكي مخصوصا گرافيك سه بعدي 3DS Max فعاليت ميكنم، البته اخيرا عمده ترين فعاليت گرافيكي من بازي شده، چون درس تموم شده و ميخوام استراحت كنم :) در كار وب و نرم افزار نويسي هم هستم (در كل زندگيم فقط كامپيوتره و بس!)

من سيستم خودم رو ميخوام ارتقاء بدم ولي نه ارتقاء به منظور عمومي، سيستم حال حاضر من 32 بيتي و در حد خودشه، (از 32 بيتي انتظار قدرت خاصي نميشه داشت) قراره يك كيس، رم، گرافيك! سي پي يو! و مادر بورد و هارد بخرم (سي دي رام و دي وي دي رايتر دارم :D

حالا اين همه رو گفتم كه از شرايط بنده خبر داشته باشيد ...

قراره يك سيستم جمع كنم كه ضعيف نباشه، از اونجايي كه كم طاقت هستم و دوست دارم سيستم اصلا اذيتم نكنه قراره هزينه اي حدود 1.6 ميليون تومان براي قطعاتي كه بالا اشاره كردم بدم (حالا قيمت با يكم بالا پايين)

من وبگري ميكردم در مورد قيمت هاي به روز و مشخصات كه چند تا سايت ديدم ولي هيچ كدوم از نظر اطلاع رساني و قيمت به اين سايت نميرسيد، و جا داره از وبمستر اين سايت قدرداني كنم.

بنده حقير برام گرافيك خيلي مهمه و به همين دليل طي جستجوهام به دنبال گرافيك قوي ميگشتم كه با nVidia 8800 Ultra آشنا شدم و قصد خريد اون رو داشتم كه متاسفانه كمي گرون تر بود (با توجه به پول من و امكاناتي كه نياز داشتم بخرم، يعني سي پي يو 45 نانو متري دو هسته اي E8400 و حداقل 4 گيگ رم) ولي هر طور شده ميخواستم بخرم كه چون نميخواستم اينبار با عجله تصميم بگيرم و مثل هميشه رضايت كافي نداشته باشم، باز هم تحقيق كردم كه بطور كاملا نسبتا اتفاقي با سايت شما آشنا شدم، و وقتي گرافيك CLUB3D HD3870 X2 رو با قدرت و قيمت غير قابل مقايسه در رديف هم ديدم شاخ در آوردم و خوشحال!)

آخه من از طرفداران Geforce هستم :D

حالا با اين همه حرف ميخوام يه سوال بپرسم، اگر رم من حداقل 4 گيگ و سي پي يو هموني كه گفتم باشه، با اين گرافيك يعني CLUB3D HD3870 X2 من يك بازي با گرافيك سنگين رو كه تنظيمات گرافيكيش رو روي حداكثر بزارم، ميتونم بدون ذره اي گير كردم تو بازي (يعني بدون كندي حركت، هنگ كردن، توقف لحظه اي بازي در مواقع رندر سنگين مثل انفجار) بازي كنم !؟

جناب فروشنده و مدير محترم اين سايت، شما اين تظمين رو به بنده ميتونيد بديد !؟

متشكرم.

با اجازه اساتید بزگوار و همچین جناب آقای حسینی من سوال این دوستمون رو جواب بدم

دوست عزیز کارت گرافیک دو هسته ای X2 قوی ترین گرافیک موجود در بازار هستش و هنوز هم که هنوزه بازی ای نیومده که بخواهد برای این کارت قد علم کند و این رو مطمئن باشید که این کارت سنگین ترین بازی های کامپیوتری را با حداکثر کیفیت به راحتی و بدون ذره ای کندی حرکت ساپورت میکند.البته نا گفته نماند که مادربرد و سی پی یو و رم و هارد نیز باید با هم مچ باشند تا بتونا از نهایت قدرت گرافیک بهره گرفت.

پیروز و موفق باشید :D

لینک به دیدگاه

با سلام دوست گرامی شما بهتره توی انجمن مشاوره برای خرید و فروش قطعات سخت افزاری یک تاپیک بزنید تا بهتر راهنمایی بشین در ضمن فعلا رو دست این کارت نیومده و باید دید انویدیا چکار میکنه البته 9800 که نتونسته با این کارت رقابتی داشته باشه که برتری اون ثابت بشه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی به فروم لیون کامپیوتر خوش آمدید.عرض شود خدمتتون که خوب با توجه به این که کارت گرافیک خیلی براتون مهمه 3870 ایکس تو فعلا قدرتمندترین کارت گرافیک دموجود هست.اما 2 تا موضوع وجود داره.3870 که الان در بازار هست Club 3d هست و باید منتظر بود تا برندهای دیگر هم وارد بازار ایران شود تا بهتر بشه تصمیمی گیری نمود.ضمن اینکه قیمت فعلی اون قیمت واقعی نیست و به عقیده من با ورود محصولات دیگر برند ها و محصولات جدیدتر ان ویدیا 100% افت قیمت خواهد داشت و به عقیده من این اتفاق طی آینده ای نزدیک خواهد افتاد. مثل رقیب قدرتمند این کارت از سوی ان ویدیا که همان 9800 جی ایکس تو هست.

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=182&page=2

اما فاکتور بعدی که برای بازی کردن بدون گیر و تیک نزدن حین بازی باید در نظر داشت قطعات دیگری هست که روی سرعت کلی سیستم و پردازش داده ها و سرعت پردازش و انتقال داده ها تاثیر میگذارد.مثل سرعت هارد تایمینگ و حجم رم سی پی یو و کش آن و تکنولوژی ساخت مثل همین 45 نانومتری ها و خوب مادربردم که مسلما تاثیرش بیشتر نباشه کمتر نیست.پس به نظر من برای داشتن یک سیستم پر سرعت برای کارهای گرافیکی علاوه بر داشتن یک کارت گرافیک قدرتمند باید فاکتورهای بالا رو هم در نظر بگیرید.و به عقیده من الان اصلا زمان مناسبی برای تهیه این قطعات با توجه به بودجه نسبتا بالای شما چه از لحاظ قیمت و چه از لحاظ تنوع قطعات نیست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزيز

به نظر من واسه بازي بهترين كارت GeForce است آنهم بخاطر موتور شتاب دهنده ايي كه دارد

و براي كارهاي رندر تصاوير مثل مايا و ... بهترين ATI است بخصوص اين سري 3780X2 كه فوق

العاده است و فعلا ميتوان گفت حتي در بازي هاي رايانه ايي هم پيشتاز است.

لینک به دیدگاه

با سلام و درود به همه دوستان عزيز، كه لطف كرديد و منت گذاشتيد و واقعا با دقت بالا و ظرافت و از همه هم تر با صداقت جواب بنده حقير رو داديد.

اول از همه از قيمت شروع ميكنم، بله همونطوري كه تمامي دوستان عزيز بنده رو راهنمايي كردند،‌در حال حاضر قيمت قطعات و همچنين برندهاي موجود، نشان از اين داره كه زمان مناسبي براي خريد نيست و من هم همون طوري كه در بالا اشاره اي كرده بودم قصد خريد با عجله رو ندارم كه مثل سابق هم از نظر مالي و هم از نظر كيفيت قطعات رضايت نداشته باشم، فكر ميكنم به حد كافي در خريد قطعه تا الان اشتباه كرده باشم ! :) من حدودا يك ماه بعد از عيد قصد خريد دارم، كه با توجه به موقعيت شايد اين زمان تغيير كنه...

در مورد Geforce و ATI حقيقتش خود من تا الان چند بار سيستم خريدم كه هميشه گرافيك من Geforce بوده، پس نميتونم نظر دقيقي نسبت به ATI داشته باشم، از Geforce راضي هستم نه خيلي زياد. سيستم بعضي از دوستام رو ديدم كه گرافيك STI داشتند يكسري ضعيف عمل ميكردند و يكسري قوي. البته بحث ديگر قطعات و سازگاري هم همونطور كه اشاره كرده بوديد مهمه. در كل من نميتونم بگم كدوم گرافيك (منظور ATI & Geforce هست) برتره و فكر نميكنم اصلا جواب قطعي به اين سوال و موارد مشابه مثل كدوم مرورگر و... درست باشه.

خوب در حال حاضر ATI گرافيك خوبي رو عرضه كرده و بايد منتظر Geforce هم بود تا بشه بهتر نظر داد. يك سوالي كه اينجا براي من مهمه اينه كه چرا Geforce 8800 Ultra نسبتا قيمتش بالا تر از ATI 3780 X2 و حتي مدل هاي Geforce 9800 هست ؟ دليل خاصي داره؟

ادامه بحث رو طبق درخواست iriali عزيز در تاپيك جدا گانه بحث ميكنم. درسته كه اينجا من دارم راهنمايي ميكنم و شايد باز كردن يك تاپيك و انتظار به پاسخ ها براي من زياد باشه ولي فكر ميكنم يك مرجع راهنمايي كلي براي دوستان ديگه م كه مثل من نياز به راهنمايي دارند باشه.

متشكرم، موفق باشيد%

لینک به دیدگاه

با سلام و درود به همه دوستان عزيز، كه لطف كرديد و منت گذاشتيد و واقعا با دقت بالا و ظرافت و از همه هم تر با صداقت جواب بنده حقير رو داديد.

اول از همه از قيمت شروع ميكنم، بله همونطوري كه تمامي دوستان عزيز بنده رو راهنمايي كردند،‌در حال حاضر قيمت قطعات و همچنين برندهاي موجود، نشان از اين داره كه زمان مناسبي براي خريد نيست و من هم همون طوري كه در بالا اشاره اي كرده بودم قصد خريد با عجله رو ندارم كه مثل سابق هم از نظر مالي و هم از نظر كيفيت قطعات رضايت نداشته باشم، فكر ميكنم به حد كافي در خريد قطعه تا الان اشتباه كرده باشم ! :) من حدودا يك ماه بعد از عيد قصد خريد دارم، كه با توجه به موقعيت شايد اين زمان تغيير كنه...

در مورد Geforce و ATI حقيقتش خود من تا الان چند بار سيستم خريدم كه هميشه گرافيك من Geforce بوده، پس نميتونم نظر دقيقي نسبت به ATI داشته باشم، از Geforce راضي هستم نه خيلي زياد. سيستم بعضي از دوستام رو ديدم كه گرافيك STI داشتند يكسري ضعيف عمل ميكردند و يكسري قوي. البته بحث ديگر قطعات و سازگاري هم همونطور كه اشاره كرده بوديد مهمه. در كل من نميتونم بگم كدوم گرافيك (منظور ATI & Geforce هست) برتره و فكر نميكنم اصلا جواب قطعي به اين سوال و موارد مشابه مثل كدوم مرورگر و... درست باشه.

خوب در حال حاضر ATI گرافيك خوبي رو عرضه كرده و بايد منتظر Geforce هم بود تا بشه بهتر نظر داد. يك سوالي كه اينجا براي من مهمه اينه كه چرا Geforce 8800 Ultra نسبتا قيمتش بالا تر از ATI 3780 X2 و حتي مدل هاي Geforce 9800 هست ؟ دليل خاصي داره؟

ادامه بحث رو طبق درخواست iriali عزيز در تاپيك جدا گانه بحث ميكنم. درسته كه اينجا من دارم راهنمايي ميكنم و شايد باز كردن يك تاپيك و انتظار به پاسخ ها براي من زياد باشه ولي فكر ميكنم يك مرجع راهنمايي كلي براي دوستان ديگه م كه مثل من نياز به راهنمايي دارند باشه.

متشكرم، موفق باشيد%

با سلام

دوست خوبم بعضی وقتها قیمت بالا فقط دلیل تجاری داره . به طور مثال زمانی که انویدیا اومد 8800ultra رو تولید کرد در زمان خودش رقیب نداشت و میتونست هر قیمتی رو برای قطعه اش بزاره . مثلا شرکتی مثل سازگار ارقام اومد از XFX 8800Ultra رو خرید و امکان اینکه همه اونها رو بفروشه براش نبوده ( به طور مثال ) و سریع پس از اون کارتهای سریعتر و بهتری با قیمت مناسبتری وارد بازار جهانی میشه و اوندیا پشت ATI و بالعکس قطعات و تکنولوژیهاشون رو برای رقابت بیشتر با هم دیگه به بازار دادن . و این رقابت میتونه ضررهایی رو به دیگران وارد کنه و مطمئن باشید همه مثل شما و بعضی از دوستان نمی دونن که کارت 3870 X2 بهتر از 8800ultra هستش و وقتی وارد بازار میشن و با چند ترفند فروشندگی مواجه میشن و سریع فریب میخورن و مجبور میشن این کارت رو خریداری کنن .

و در کل خلاصه کسی که کارتی رو 700000 تومان خریده حاضر نمیشه روش ضرر کنه و با هر ترفندی اونو رد میکنه .

البته همه اینها رو من خودم به شخصه توی بازار مشاهده کردم . و شاید هم در بعضی مواقع حرفم درست نباشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

كاملا درست ميفرماييد، خود من تا ديشب نميدونستم گرافيكي بهتر از 8800 Ultra در بازار هست، و اين به دليل بي اطلاعي من بود، خوشبختانه باز هم جستجو كردم و نتياج خوبي هم بدست آوردم.

شما خودتون سرور هستيد و استاد بنده، ولي چون اين نتيجه رو ديشب به عنوان يك كاربر دنبال اطلاعات ولي بدون دونستن سايت شما رسيدم عرض ميكنم.

كليد واژه جستجو (Search KeyWord) سايت شما يك كلمه كم داره، و اون قطعات هست. من حدود 20 روز در گوگل عبارت "قيمت قطعات كامپيوتر" رو جستجو ميكردم، ولي وقتي به سايت شما رسيدم كه "قيمت كامپيوتر" رو جستجو زدم.

متشكرم، اميدوارم جسارت بنده رو ببخشيد.

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان لطف دارید و این سایت مال شما و سایر ودوستانه و من خودم به شخصه به تنهایی اگر به این سایت نگاه کنم و اطلاعات جابجا کنم هیچ مزیتی نداره که عزیز.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

تصاویر ونتایج تست کارت 3870 ایکس تو محصول کمپانی ام اس آی تقدیم شما دوستان

system_sm.jpg

btc.jpg

crossfirex3.jpg

crossfirex5.jpg

crossfirex2.jpg

لینک به دیدگاه

درود

تصاویر ونتایج تست کارت 3870 ایکس تو محصول کمپانی ام اس آی تقدیم شما دوستان

با سلام

واقعا عالی و واقعا عالی . mr pc جان اگر بنچمارکی از این کارتها در حالت کراس فایر سراغ دارید اینجا بزارید ممنون میشم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

واقعا عالی و واقعا عالی . mr pc جان اگر بنچمارکی از این کارتها در حالت کراس فایر سراغ دارید اینجا بزارید ممنون میشم .

موفق باشید

درود همکار محترم.

در لینک زیر که تقدیم شما میکنم تعدادی بنچ موجود هست.

http://www.tbreak.com/reviews/article.php?cat=grfx&id=589&pagenumber=3

لینک به دیدگاه

درود

چارت سازگاری این کارتها و مادربردهای مناسب ان و چند تا بنچ دیگر در لينک زير

http://www.tweaktown.com/articles/1319/1/page_1_introduction/index.html

و تصاویری از 3870 ایکس تو در حالت کراس فایر

crossFire%20X%20benched%2001.jpg

crossFire%20X%20benched%2002.jpg

موفق باشید

لینک به دیدگاه

mr pc جان برای من تنها دوتا لینک اولی لود میشه لطفا یه برسی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود همکار محترم.

در لینک زیر که تقدیم شما میکنم تعدادی بنچ موجود هست.

http://www.tbreak.com/reviews/article.php?cat=grfx&id=589&pagenumber=3

با سلام

ممنونم و لینک بسیار مفیدی بود .

من به همه دوستان پیشنهاد میکنم که حتما به این لینک یه سری بزنید و حتما متوجه میید که فعلا روی دست 3870X2 نیست .

لینک به دیدگاه

mr pc جان برای من تنها دوتا لینک اولی لود میشه لطفا یه برسی کنید

با تشکر

درود دوست گرامي

حق باشما بود و پست را تصحيح کردم.متاسفانه به دليل کار نکردن لينک عکسها مشکل ظاهر نشدن عکسها رو در اينجا داشتيم که بنده ناچار لينک مستقيم مقاله رو در اختيار دوستان قرار دادم تا استفاده کنند.انشاالله با برنامه هايي که در سال آينده براي بهبود سايت با همکاري جناب حسيني داريم اين مشکلات رو رفع خواهيم کرد.

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامي

حق باشما بود و پست را تصحيح کردم.متاسفانه به دليل کار نکردن لينک عکسها مشکل ظاهر نشدن عکسها رو در اينجا داشتيم که بنده ناچار لينک مستقيم مقاله رو در اختيار دوستان قرار دادم تا استفاده کنند.انشاالله با برنامه هايي که در سال آينده براي بهبود سايت با همکاري جناب حسيني داريم اين مشکلات رو رفع خواهيم کرد.

موفق باشيد

با سلام

mr pc جان از زحماتت ممنونم . و مقالاتت رو کاملا قبول دارم به خاطر خلاصه نویسی و درک راحتشون . و واقعا من در هیچ جایی نمیتونم مطالبی رو به این راحتی ببنیم که دارای درک بالایی باشه . من همه جوره در خدمتتون هستم و سال اینده حتما انجام وظیفه میکنم .

خسته نباشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...