رفتن به مطلب

++++ فروش رم دوال ++++

hamiiiiiiiiiii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز
یک پک دوال رم کرسیر موجود دارم .. این رمها آک هستند ( 1600 corsair xms3 2*2g) ... من یه جفت از همین داشتم که وقتی خریدم مشکل داشتند ، رفت گارانتی ،تعویض شد و آک بهم دادن ... رمها تاماه 11 سال 96 گارانتی دارند یعنی تقربا سال 97 ... کیفیتشونم که نیاز به تعریف نداره 
لینک محصول و قیمت :
CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB) ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
/http://lioncomputer.ir/product/986/Corsair%20XMS3%204GB%202x2GB%201600%20%20DDR3

دوستان قیمت رو در سایت های بالا مشاهده کردید و حالا میریم سر مزایده

قیمت پایه : 110
گام افزایش :5
قیمت فوری : 135

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز

یک پک دوال رم کرسیر موجود دارم .. این رمها آک هستند ( 1600 corsair xms3 2*2g) ... من یه جفت از همین داشتم که وقتی خریدم مشکل داشتند ، رفت گارانتی ،تعویض شد و آک بهم دادن ... رمها تاماه 11 سال 96 گارانتی دارند یعنی تقربا سال 97 ... کیفیتشونم که نیاز به تعریف نداره 

لینک محصول و قیمت :

CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB) ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا

/http://lioncomputer.ir/product/986/Corsair%20XMS3%204GB%202x2GB%201600%20%20DDR3

دوستان قیمت رو در سایت های بالا مشاهده کردید و حالا میریم سر مزایده

قیمت پایه : 110

گام افزایش :5

قیمت فوری : 135

attachment-362608d1368343216-dscn4430.jpattachment-362609d1368343223-dscn4431.jp

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

کمتر هم راه داره ؟

سلام عزیز .. نهایتا میتونم براتون با پست 125 بزنم 

به اولین پیشنهاد 120+5پست ، فروخته خواهد شد دو.ستان

لینک به دیدگاه

دوست گرامی بنده قیمت پایه 110 هزار تومن + 5 تومن هم پول پستش مجموعا 115 هزار تومن خریدارم، لطفا چون هم عجله دارم و هم احتیاج منتظر جواب و تصمیمتون هستم که اگر نظرتون منفی بود از جای دیگه اقدام کنم، در ضمن در صورت توافق مبلغتون رو از طریق اینترنت واریز میکنم اما ازتون مهلت تست هم میخوام سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

دوست گرامی بنده قیمت پایه 110 هزار تومن + 5 تومن هم پول پستش مجموعا 115 هزار تومن خریدارم، لطفا چون هم عجله دارم و هم احتیاج منتظر جواب و تصمیمتون هستم که اگر نظرتون منفی بود از جای دیگه اقدام کنم، در ضمن در صورت توافق مبلغتون رو از طریق اینترنت واریز میکنم اما ازتون مهلت تست هم میخوام سپاسگزارم.

سلام دوست عزیز ... قابلتون رو هم نداره ... نهایتا میتونم 115+5  هزینه پست تقدیم کنم ... مهلت تست هم دارید ، اما من حتی رم ها رو تست هم نکردم و آک گرفتم از گارانتی

لینک به دیدگاه

ممنونم که زود جواب دادید باشه قبول لطفا یه شماره تلفن بهم بدید تا باهاتون تماس بگیرم. شماره خودم رو هم واستون پخ میکنم

لینک به دیدگاه

سلام حامد جان

امروز ظهر رم ها رسید دستم و الان هم روی سیستمم بدون کوچکترین مشکلی دارن کار میکنن بابت زحمتی که کشیدید باز هم تشکر میکنم. @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام حامد جان

امروز ظهر رم ها رسید دستم و الان هم روی سیستمم بدون کوچکترین مشکلی دارن کار میکنن بابت زحمتی که کشیدید باز هم تشکر میکنم. @};- @};- @};-

سلام عزیز ... مبارکت باشه ، وظیفمو انجام دادم ، خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...