رفتن به مطلب

کمک در بازی gta iv

omid.gh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه ی دوستان

من بعد از مدت ها خواستم این gta iv رو بازی کنم و یه یادی از گذشته کنم که به یه مشکل عجیب بر خوردم و اونم اینکه توی تنظیمات گرافیک بازی هر کاری میکنم جزییات گرافیک رو تغییر بدم بهم اجازه نمیده ...نمیدونم باید چیکار کنم چند جور کرک رو هم تست کردم ..نشد که نشد ..دوستانی که میدونند یه راهنمایی کنند...توی تصویر کاملا معلومه که مانع از تغییر گرافیک میشه !!

ممنون

post-11938-0-86131500-1368818274_thumb.png

لینک به دیدگاه

دوستانی که مثل من این مشکل رو دارند این فایل رو تو جایی که گیم نصب شده کپی کنند ..و بازیو اجرا کنند.... من که مشکلم حل شد.

commandline.txt

لینک به دیدگاه

• 4 سال بعد...

سلام 

در در 1392/02/29, 18:05:37، omid.gh گفته است :

دوستانی که مثل من این مشکل رو دارند این فایل رو تو جایی که گیم نصب شده کپی کنند ..و بازیو اجرا کنند.... من که مشکلم حل شد.

commandline.txt

سلام من هم این بازی رو نصب کردم  مشکل تغییر گرافیک حل شد اما رو لودینگ میمونه و وارد بازی نمیشه. اما اگه تنظیمات روی ضعیف باشه رو لود گیر نمیکنه در حالی که سیستم خیلی از پیشنهادی بازی قوی تره .

لینک به دیدگاه

گرافیکتون آنبورده؟

سیستمتون pc هست یا لپ تاپ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، milad_sn گفته است :

سلام 

سلام من هم این بازی رو نصب کردم  مشکل تغییر گرافیک حل شد اما رو لودینگ میمونه و وارد بازی نمیشه. اما اگه تنظیمات روی ضعیف باشه رو لود گیر نمیکنه در حالی که سیستم خیلی از پیشنهادی بازی قوی تره .

شما اپدیت ها رو نصب کردین؟ (اپدیتای بازیو)

لپتاپتون مشخصات خیلی خوبی داره و نباید مشکلی داشته باشین.

اگه اپدیتای بازیو نصب نکردین اخرین اپدیتارو دانلود و نصب کنین ایشالا که مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

یا بازی مشکل داره یا گرافیک روی آنبورد ست شده 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گلم 

آپدیت های بازی رو نصب کنید حتماً حل میشه اما من به شما EFLC رو پیشنهاد میکنم چون هیچکدوم از این مشکلهارو نداره.

موفق باشید.

راستی تاپیک زیرخاکیه«سال۹۲!!!»

????

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در در 1396/12/28, 19:19:44، Chabouk گفته است :

با سلام خدمت دوستان گلم 

آپدیت های بازی رو نصب کنید حتماً حل میشه اما من به شما EFLC رو پیشنهاد میکنم چون هیچکدوم از این مشکلهارو نداره.

موفق باشید.

راستی تاپیک زیرخاکیه«سال۹۲!!!»

1f601.png1f601.png1f601.png1f601.png

بله میدونم اما خب مشکل مشکله دیگه 

اینکه مشکل خورد منم  درجاش  call of duty ww II  رو نصب کردم  و رو کیفیت  Ultra  اجراش کردم .    وقتی هم چین بازی ای رو آدم میبینه دیگه نمیره سراغ بازی قدیمی.??

لینک به دیدگاه

این بازی از همون اولش رو ویندوز های بعد از ایکس پی مشکل داشت. یه آپدیت دادن براش که اونم کرک نشد. بعدها یعنی شش هفت ماه پیش گروه prophet یه نسخه آپدیت شده ازش داد که حتی روی ویندوز ده هم کار میکنه. فکر کنم اگر اون نسخه رو دانلود کنید مشکلتون حل بشه 

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام بازی روی سیستم من  یعنی رم:۸گیگ   گرافیک: gtx 1060 6gb          سی پی یو: core i5 3330    تنظیمات روی  بدترین کیفیت و تغییر هم داده نمیشه. و نکته بعدی اینه که وقتی قاطی مسکنم صفحه سیاه میشه. مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، soroushmehrwar گفته است :

سلام بازی روی سیستم من  یعنی رم:۸گیگ   گرافیک: gtx 1060 6gb          سی پی یو: core i5 3330    تنظیمات روی  بدترین کیفیت و تغییر هم داده نمیشه. و نکته بعدی اینه که وقتی قاطی مسکنم صفحه سیاه میشه. مشکل چیه؟

چندتا پست بالاتر دوستمون امید یه فایل گذاشته اونو دانلود کن و بذار توی فولدری که بازیت نصب شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...