رفتن به مطلب

درخواست مقالات و اخبار کاملا جدید برای صفحه اصلی سایت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه دوستان

از این به بعد تصمیم گرفتیم که از کاربران فروم برای مقالات و اخبار سخت افزار - نوت بوک - گیم در صفحه اصلی سایت کمک بگیریم تا صفحه اصلی به روزتر باشه .

مقالات باید :

1 - کاملا به روز و جدید

2 - ذکر منبع اگر از سایتهای خارجی استفاده شود بهتر میباشد

3 - مفید و کوتاه

در اخر هر هفته به بهترین مقاله ای که انتخاب میشه و وارد سایت میشه به قید غرعه جائزه ناقابلی داده میشه

ممنون از همکاریتون

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

با سلام

اگه بخواین من اخبار لپتاپ رو بر عهده بگیرم...

باسپاس

درود

خوبه عزیز مشکلی نیست فقط به روز باشه . در ضمن پست اولم رو ویرایش کردم

لینک به دیدگاه

درود به همه دوستان

از این به بعد تصمیم گرفتیم که از کاربران فروم برای مقالات و اخبار سخت افزار - نوت بوک - گیم در صفحه اصلی سایت کمک بگیریم تا صفحه اصلی به روزتر باشه .

مقالات باید :

1 - کاملا به روز و جدید

2 - ذکر منبع اگر از سایتهای خارجی استفاده شود بهتر میباشد

3 - مفید و کوتاه

در اخر هر هفته به بهترین مقاله ای که انتخاب میشه و وارد سایت میشه به قید غرعه جائزه ناقابلی داده میشه

ممنون از همکاریتون

سلام ! سعید اقا منظور صفحه اصلی فروشگاس یا فروم ؟

بازنده

لینک به دیدگاه

سلام ! سعید اقا منظور صفحه اصلی فروشگاس یا فروم ؟

بازنده

صفحه اصلی فروشگاه هستش فرامرز جان . شما که دست به قلمتون خوبه اینجا الان به درد میخوره . فقظ فونتها کاملا و کاملا و کاملا معمولی باشه . که پردازششون برای اپلود راحتتر باشه . عکس هم داشته باشه بهتر میشه .

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی و تمامی دوستان خوبم در سایت خوبمون لیون

اقدام فوق العاده جالب و مبتکرانه ای هست جناب حسینس .

امیدوارم با کم شدن بار کاری و مشکلاتم من هم بتونم فعالیت کنم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
با سلام خدمت آقای حسینی و تمامی دوستان خوبم در سایت خوبمون لیون

اقدام فوق العاده جالب و مبتکرانه ای هست جناب حسینس .

امیدوارم با کم شدن بار کاری و مشکلاتم من هم بتونم فعالیت کنم.

موفق باشید.

درود

خیلی عالیه و از کمک شما ممنونم .

خوب هر مقاله ای دارید لطفا اینجا بگذارید ممنون میشم تا انتخاب بشه و توی سایت گذاشته بشه .

حتما اخر هر هفته مقاله ها قرعه کشی میشن و جائزه ای در نظر گرفته میشه :D

لینک به دیدگاه

سلام ! شرمنده سعید اقا من همین الان پاسخ تون رو دیدم ! من در خدمتم و چشم ! فقط اونطوری که من متوجه شدم باید مقالات رو در همین تاپیک قرار بدیم دیگه درسته ؟ خلاصه تا جایی که در توانم باشه چشم ! و خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم !

بازنده / فرامرز

لینک به دیدگاه

لیون در فکر عرضه محصولات bfg

vyexcmj2k4f3csl9g88t.jpg

بازنده

لینک به دیدگاه

سلام ! برند AMD / ATI بتازگی و با استفاده از معماری R740 کارت جدیدی رو با نام 4770 عرضه کرده ست که در حقیقت بنوعی برای رقابت با محصولی از برند رقیب با نام 9800GT معرفی شده ! توان این کارت در حد مطلوبی بوده و از نظر پرفورمانس مابین کارت های 4830 و 4850 قرار میگیرد ! این کارت با 2 حجم مموری عرضه شده که بترتیب 512 مگ و 1024 مگ هستند ! حافظه بکار رفته در این کارت ها از انواع GDDR5 بوده و کلاک این مموری هم 800 مگاهرتز میباشد ! در ضمن این کارت 40 نانومتری بوده و 80 وات مصرف دارد !

طبق این خبر بزودی AMD / ATI کارت دیگری رو هم معرفی و عرضه خواهد کرد با نام 4750 با یک گیگ حافظه GDDR3 که قرار ست رقیب کارت 9600 GT باشد ! این کارت نیز از تکنولوژی 40 نانو متری بهره خواهد برد !

منبع : FUDZILLA

تصویری از کارت جدید XFX / HD 4770

xfx_blower4770_1.jpg

لینک به دیدگاه

سلام !

! نتایج تستهایی میان کارت 4770 در حالت cross fire با 1 کارت 4890

4770cf_5.jpg

4770cf_1.jpg

منبع : expreview

بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام ! شرمنده سعید اقا من همین الان پاسخ تون رو دیدم ! من در خدمتم و چشم ! فقط اونطوری که من متوجه شدم باید مقالات رو در همین تاپیک قرار بدیم دیگه درسته ؟ خلاصه تا جایی که در توانم باشه چشم ! و خوشحال میشم بتونم کاری انجام بدم !

بازنده / فرامرز

به به ممنون فرامرز جان خیلی عالیه شروع کردی ممنون امروز اخر وقت همه رو بررسی میکنم بله همینجا بگذارید تا من انتخابش کنم .

لینک به دیدگاه

با سلام من میتونم اخبار در مورد بازی و دستگاهای بازی رو بذارم اما از تیر به بعد .

لینک به دیدگاه

با سلام من میتونم اخبار در مورد بازی و دستگاهای بازی رو بذارم اما از تیر به بعد .

ممنون شایان جان عالیه دستتون درد نکنه

لینک به دیدگاه

سلام ! خب سعید اقا ادرس بدم ؟ البته قابلی نداره ولی خب دیگه ... :)

چون برای این هفته ( یعنی هفته اول که گذشت ) فقط 2 تا موضوع فرستاده شده که 2 تا شم واسه منه :) ! پس در نتیجه بین 2 تا مطلب ! قرعه میگیریم و در هر 2 صورتم ! کوچیک شما اق فرامرز هستند که برنده هدیه میشن :confused: ! پس ادرس ...؟ :o

فکر کنم با این پست من خیلیا تشویق و ترغیب به قرار دادن مقالات در این قسمت بشن ! پس برای تشویق شون هم که شده علی الحساب فرامرزو دریابید تا تبلیغی بشه و منم از این طرف براشون تعریف میکنم تا دو نونه تر مطلب بذارن !

بازنده / نه دیگه ایندفعه برنده :eek:

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام

من هم هستم

اگر تونستم مقاله می نویسیم

با تشکر

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

حتما فرارز جان و حق با شماست امروز هر دو مقالتون رو توی سایت میگذارم چون این چند روز سایت مشکل داشت نتونستم و ببخشید .

لینک به دیدگاه

سلام ! سعید اقا ممنون از اطلاعات تون ! راستش من میخواستم مطلب ساده و خلاصه ای رو در مورد این هدست بسیار عالی در قسمت مقالات صفحه اول بذارم ولی خب حالا که شما پیش دستی کردید ! در همینجا میذارم ! البته مطلبی که میخوام بذارم تنها نظرات شخصی حقیر بوده و بزبان ساده ! مزایای این هدست بسیار جالب رو از نظر یک کاربر معمولی بیان میکنن ! امیدوارم مورد پسند دوستان واقع شه ! ( البته قرار بود ابتدا این مطلب رو اون قسمتی که در مورد این هدست نوشته بودید بذارم که تصمیم گرفتم همین جا گذاشته و لینکشو در اون قسمت بذارم )

( در ضمن این هدست که نمیدونم چرا در سایتش اونو هدفون معرفی کرده ! 6 کاناله نبوده و در حقیقت 8 کاناله و 7.1 است )

A4Tech / Dolby USB Gaming / HD - 800

20081024233156CCAH6WELGD.jpg

مقدمه :

مطمئنا همه میدونیم که در حال حاضر هدفون و هدست های با کیفیتی وجود دارند که قیمت شون از خودشون با کیفیت تره ! و برای بسیاری از کاربران خرید اینگونه هدست ها یا هدفون ها اصلا قابل توجیه نیست . امروزه استفاده و وجود هدست ها در لیست قطعات بسیاری از کاربران در رده ها و با استفاده های مختلف قرار داره ! مثلا کاربرانی که با اینترنت سر و کار دارد یا گیمر ها که انلاین بازی میکنن و یا میخوان در شب و بدون برهم زدن اسایش خانواده ! با کیفیت و صدای بالا ! از گیم شون لذت ببرند ! یا کاربرانی که به موسیقی علاقمند هستند ! همه و همه نیاز به هدست دارند ! در این میان عده قلیلی که از نظر مالی متول هستند ! دست روی برندها و محصولات های کلس گذاشته و با صرف هزینه های انچنانی نیاز خود را مرتفع میسازند ! اما همونطور که اشاره کردم این دسته از کاربران بسیار معدود هستند ! از سوی دیگر کاربرانی هم وجود دارند که در عین حال که کیفیت و مزایای محصول رو مد نظر قرار میدن ! از طرفی هم قیمت و هزینه اون قطعه نیز براشون مهمه !

این مقدمه رو گفتم تا به اینجا برسیم که هدست A4Tech / Dolby USB Gaming / HD - 800 در حقیقت یک هدست با قابلیت های ویژه و در حد مطلوب ست که با قیمت و هزینه ای معمولی و به صرفه ! قابل خریدنه ! شما از هر زاویه ای که به مشخصات این هدست بنگرید ! مطمئنا مجاب خواهید شد که با محصولی حرفه ای اما در رنج قیمت معمولی مواجه هستید ! مشخصات بسیار جالب و مطلوب این هدست باعث شده تا از نظر بسیاری از کاربران ( مطلع از وجود این محصول ) ! به عنوان انتخاب نامبر وان در خانواده هدست ها شناخته شه ! چرا که بسیاری از شاخص های رده این محصولات رو باهم داره ! کیفیت مطلوب صدا و میکرفون / قابلیت صدای فراگیر دالبی دیجیتال / استفاده از تکنولوزی 7.1 / ظاهری مناسب و... بسیاری از ریزه کاری های دیگه ! تنها نمونه هایی از قابلیات این هدست به شمار میرن که جمع شون هدست A4Tech / HD - 800 رو بعنوان یک انتخاب مطمئن و مناسب از هر حیث معرفی میکنند !

البته حقیر از دید کارشناسی جریان رو بازگو نمیکنم !چون اطلاعاتشو ندارم ! ولی بعنوان یک کاربر نت و یک گیمر و کاربر علاقمند به شنیدن موسیقی با صدای با کیفیت ! این هدست رو بعنوان بهترین انتخاب ممکن در این رنج قیمت و در میان محصولات موجود و حاضر در کشور ما ! معرفی میکنم !

خودتون بهتر میدونید که در کل استفاده از هدفون ها یا هدست ها ( در زمینه کیفیت صدا ) در مقابل استفاده از اسپیکر ها ! دارای مزایا و کاستی هایی ست ! که من فقط به یک نکته اون اشاره میکنم که به بحث ما مربوطه ! ببینید ! شاید مهمترین ویزگی هدفون و هدست ها در مقابل اسپیکر ها این باشه که مثلا یک هدفون یا هدست رده متوسط ! بدلیل نزدیک بودن به گوش انسان ! یک قطعه موسیقی رو با تمام جزئیات میتونه اجرا و قابل شنیدن کنه ! که در خانواده اسپیکر ها ! فقط یک اسپیکر رده بالا این امکانو فراهم میکنه ! پس میشه اینطور نتیجه گیری کرد که برای اون دسته از کاربرانی که به کیفیت صدا خیلی اهمیت میدن و بنا به دلایل شخصی ! قصد هزینه کردن برای اسپیکر ها رده بالا رو ندارن ! استفاده از هدفون یا هدست هایی همچون HD - 800 میتونه یک راهکار مناسب باشه !

در سالیان اخیر تکنولوژی جدیدی در زمینه صدا برای هدفون و هدست ها ظهور کرده که شاید بسیاری از ما از اون بی اطلاع باشیم و با دیدن یا شنیدنش کمی تعجب کنیم ! منظور من استفاده از درگاه USB 2.0 برای رد و بدل کردن اطلاعات مربوطه و قابلیت استفاده از تکنولوزی صدای 7.1 ست ! بله هدست هایی رده بالای جدید با استفاده از همین درگاه تونستن صدای هشت کاناله 7.1 رو برای خود فراهم کنن ! که بنظر من یک نو اوری بسیار قابل تامله ! جالب اینجاست که برای درک و لذت بردن از اسپیکر های 7.1 شما مجبورید در کنار استفاده از یک قطعه صدای با کیفیت ! از اسپیکر های بسیار با کیفیت نیز بهره ببرید تا بتونید صدای واقعی 7.1 رو لمس کنید ! ولی در هدفون و هدست ها بدلیل همون برتری که اشاره کردم ! یعنی نزدیک بودن به گوش انسان و درک و لمس بهتر و دقیق تره گوش انسان ! باعث میشه تا با هدفون و هدست هایی که قابلیت 7.1 رو دارن ! شما بسیار راحت تر و با کیفیت تر این نوع صدا رو شنیده و لذت ببرید ! البته قیمت و هزینه این نوع هدفون و هدست هام اونقدر ارزون نیست که هر کاربری با هر بنیه مالی بتونه اونارو تهیه کنه ! ولی با اومدن هدست A4Tech / HD - 800 این امکان برای طیف وسیعی از کاربران فراهم شده تا بتونن از صدای لذت بخش 7.1 کمال استفاده رو ببرن ! پیشنهاد میکنم اگه قصد خرید هدستی رو دارید ! در مورد این محصول کمی تامل کنید !

من نمیدونم ایا خواننده این مطلب ! تجربه گوش دادن به صدای فراگیر دالبی دیجیتال ! اونم با استفاده از باندهای 7.1 در یک هدفون رو داشته اند یا خیر ! ولی بعنوان یک کاربری که این تجربه رو داشتم ! باید بگم که خیلی جالب تر و جذاب تر از چیزیه که فکرشو میکردم !

در مورد میکروفون این محصول هم باید بگم که از کیفیت خوبی برخورداره و دارای یک قابلیت بسیار مهمه که میتونه نویز اطراف رو از صدای شما حذف کنه ! یکی دیگه از خصوصیات این هدست اینه که به کارت صدای مادربرد کاری نداره و برای استفاده از اون نیازی به نصب و راه اندازی کارت صدای مادربرد وجود نداره ! چون این هدست از طریق USB متصل میشه واسه همین خودش بعنوان یک کارت صدای مجازی شناخته شده و از طریق plug & play کار میکنه !

شاید یکی از مهمترین ویزگی هایی که در یک هدست یا هدفون برای کاربران اهمیت داره ( مخصوصا برای اون دسته از کاربرانی که مدت طولانی از اینگونه محصولات استفاده میکنند مثل گیمر ها و ... ) راحتی و عدم احساس ازار از ناحیه قرار گیری انها بر روی سر و گوش ست ! هدست A4Tech / HD - 800 در کنار سایر خصوصیات مثبتش ! این ویژگی رو هم داراست و در استفاده های طولانی مدت باعث اذیت گوش و سر کاربر نشده و احساس راحتی رو بهمراه داره ! در ضمن کنترل کوچک و جمع و جوری هم در اواسط سیم خود داره که وظیفه کنترل صدا و MUTE رو به عهده داره ! البته برای استفاده از اون باید درایور مربوطه رو نصب کنید !

در پایان هم شاید بشه قدرت و صدای بلند این هدست و همچنین درازای سیم این هدست که در حدود 1.80 سانتی متره رو از جمله سایر مزایای اون محسوب کرد ! و مهمترین خصیصه شم که قیمت مناسبشه !

مطمئنا هر محصولی نسبت به مزایای و در مقابل نکات مثبت خود ! دارای نقطه ضعف ها و کمبود هایی هم هست که جمع این مزایا و معایب ! بسته به میزان اهمیت شون ! امتیاز و رده یک محصول رو مشخص میکنن !

شاید از نظر یک کاربر معمولی همچون حقیر ! که از اطلاعات فنی و کاملی برخوردار نیستم و تنها از بابت کارایی و درک شخصی ان ! صحبت میکنم ! تنها معایبی که میشه به هدست نسبت داد ! یکی عدم نصب میکرفون بر روی دسته یا جکی که قابلیت تنظیم زاویه داشته باشه رو نام برد ! چون میکروفون موجود در این هدست بصورت ازاد و متصل به سیم اونه و همچون برخی از هدست ها به خود بدنه هدفون یا هدست متصل نیست ! البته وجود نوعی گیره یا کلیپس تا حدی این نقصان رو جبران کرده ولی بازم بنظر من این موضوع یک کاستی محسوب میشه !

نکته و عیب دیگری که به ذهن حقیر میرسه و البته برای شخص من خیلی هم اهمیت نداره ! اینه که وقتی ولوم صدا رو در حالت نهایت بلندی خود قرار میدیم ! صدای مربوطه به بیرون از گوشی های این هدست سرایت کرده و مثلا در صورتیکه ولوم صدا در اخرین درجه باشه ! شخص کنار دستی میتونه تا حدی صدا رو بشنوه ! البته شاید مهمترین عامل این نقصان ! خود یک ویژگی باشه ! چرا که یکی از دلایل این موضوع ! قدرت و صدای بلند و بالای این هدسته که باعث انتشار و درز اون به محیط اطراف میشه ! بنظر من این موضوع خیلی اهمیت نداره و حتی برای کسانی که میخوان از سلب اسایش خونواده جلوگیری کنند هم بهیچ وجه نباید مهم تلقی بشه ! چرا که این موضوع فقط در چند قدمی کاربر این هدست اتفاق میافته اونم بصورت خیلی کمرنگ و نه در حد صدای قابل لمس یا ازار دهنده !

در انتها و برای سهولت حال برخی از خوانندگان ! نکات مهم و با اهمیته مزایا و معایب هدست A4Tech / HD - 800 رو ! بصورت تیتری قرار میدم !

مزایای A4Tech / Dolby USB Gaming / HD - 800

- وجود صدای فراگیر دالبی و صدای هشت کاناله 7.1 با استفاده از پورت USB 2.0 برای دریافت و انتقال صدا !

- قدرت و صدای بلند و با کیفیت بسیار مطلوب ! و کیفیت میکرفون مناسب و با قابلیت حذف نویز اطراف از صدای اصلی !

- بلندی سیم محصول که در حدود 1.80 سانتی متره و همچنین ایجاد احساس راحتی در فواصل زمانی بلند مدت برای سر و گوش ها !

- بی نیازی از کارت صدای مادربرد و شناسایی بعنوان کارت صدای مجازی ! و وجود کنترل صدا !

- زیبایی ظاهری در حد مناسب و از همه مهتر قیمت بسیار عالی و بصرفه !

معایب هدست A4Tech / Dolby USB Gaming / HD - 800

- نبود میکرفون بر روی دسته یا جک تا قابلیت تغییر زاویه رو داشته باشه و به خود بدنه هدست متصل باشه !

- انتشار و درز صدا در اخرین درجه ولوم به محیط اطراف !

باور کنید حتی برای شخص خودم هم باور این قیمت برای هدستی با این امکانات میسر نبود مگر با مشاهده نزدیک و تست اون ! اضافه کنم قیمت این هدست در سایر فروشگاه هایی که حداقل من از قیمتشون مطلع هستم ! در حدود 28 تا 31 تومنه ! ولی به لطف قیمت های منصفانه فروشگاه لیون ! میتونید این هدست بسیار با کیفیت رو با قیمت 25 تومن تهیه بفرمایید !

( شاید برای اینکه خدایناکرده باعث سو تفاهم نشم بد نباشه اضافه کنم که حقیر یک کاربر معمولی بوده و در شهرستان ساکنم و همونطور که بسیاری از کاربران لیون حقیر رو میشناسند ! چنین مواردی هیچگونه نفع یا سود مادی و غیر مادی برای من در بر نداشته و تمام سعی و نیت من ! رساندن اطلاعات درست و در حد توان و بضاعتم ! و راهنمایی به کاربرانی که دنبال چنین مطالب و استفاده از تجربیات سایر کاربران هستند ! میباشد ! که امیدوارم این هدف ! حداقل به واقعیت و نیت خود نزدیک بوده و باشد ! )

خب حقیر هر انچه در مورد هدست A4Tech / Dolby USB Gaming / HD - 800 دستگیرم شده بود رو خدمت تون تقدیم کردم و امیدوارم اطلاعات اندک حقیر مورد توجه و استفاده شما دوستان قرار بگیرن !

یا حق / بازنده

H2.jpg

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام

من احتمالان دو ارسالی دارم

اولیش که الان می خوام بدم

از نظر خودم که خیلی خبری مهم و خوبی هست

متن زیر ارسالی من هست

"اخبار"

سر صفحه مطالب " کاهش جهانی قیمت کارت گرافیک های شرکت ATI مدل های 4670 ،4770 ، 4850 "

سلام دوستان

با خبر شودیم قیمت جهانی سری کارت های 4670، 4770، 4850 شرکت ATI بازم هم پایین امده

و این می تونی خبری خوبی باشه برای خریداران کارت گرافیک ارزون قیمت و با قدرت متوسط و متوسط رو به بالا شرکت ATI با کاهش قیمت کارت گرافیک های خودش داره کم کم بازار جهانی رو در تصرف خودش در میاره .

از قابلیت کارت گرافیک ATI می شه به قابلیت پرقدرت بودن و ارزان قیمت بودن این کارت گرافیک اشاره کرد که همین امر باعث شوده که این کارت گرافیک طی چند ساله اخیر طرفداران زیادی رو به دست بیاره و همچنین بارها قیمت جهانی کارت گرافیک خود رو بشکنه البته این کاهش قیمت کارت گرافیک ATI باعث شده که شرکت NVIDIA برای اینکه بتونه در رقابت بمونه قیمت کارت گرافیک های خودش رو پایین بیاره .

و حالا نوبت به کاهش قیمت 4850 و 4770 و 4670 رسید

باید منتطزر بود و دید که شرکت NVIDIA در مقابل این کاهش قیمت چه واکنشی انجام خواهد داد

نکته : 4770 کارت گرافیک تازه واردی هست که از تکنولوژی 40nm استفاده می کنه این کارت گرافیک ببین 4830 و 4850 قرار دارد

قیمت ها به ترتیب هست

4670 ======= >55 یورو

4770 =======> 85 یورو

4850 =======> 100 یورو

منبع توضیحات لیون کامپیوتر( توسط خودم )

منبع قیمت ها ( خبر )

http://www.fudzilla.com

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

سلام ! به لطف تکنولوژی ساخت 55 نانومتری سازندگان کارت های گرافیکی موفق به عرضه کارت 2 جی پی یو gtx 295 بر روی یک pcb شدند ! پیش از این شاهد بودیم که این کارت برای هر هسته خود از یک pcb استفاده میکرد !

ولی در حال حاضر ! برندهای سازنده ! مشغول ارائه این کارت بر روی یک pcb هستند که یکی از اولین برندها که تصاویری از این کارت رو عرضه کرده ! Inno3D هستش !

نام این کارت گرافیکی Inno3D GeForce GTX 295 Platinum Edition بوده و دارای مشخصات ذیل هست :

Inno3D GeForce GTX 295 Platinum Edition

GeForce GTX295 features two 55nm GT200 chips

codenamed P658

1792MB (896*2) GDDR3 memory

896bit (448*2) memory interface

289W TDP

1.4billion *2 transistors

240*2 stream processor

80*2 Texture Map Units

28*2 ROPs

576 core

1242 shader

memory clock 1998 MHz

dual-DVI output

Each GPU has 3-phase power supply

total 6 phase power supply

power input 6pin+8pin

no word on price yet

gtx295_inno2.jpgGTX295_card_3.jpg

GTX295_card_4.jpg

منابع : fudzilla & expreview

با تشکر / بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام فرامرز

فرامرز اجازه هست این پست شما رو تکمیل تر کنم این پست

منظورم پست شماره 11

؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام ! خواهش میکنم عزیز ! بفرمایید !

بازنده

لینک به دیدگاه

سلام ! اقا یه اتفاق عجیب ! من دیروز مطلبی رو در مورد اولین کارت 295 با یک pcb گذاشتم که مربوط به محصولی از برند innho 3d بود ، و از اونجاییکه اپلودسنتر لیون مشکل داره ، مجبور شدم تصویر موجود در سایت expreview

رو ادرس دهی کنم ! حالا نکته عجیبش اینجاست که وقتی امروز اومدم ، دیدم که تصاویر تغییر کردن ! به این صورت که ارم innho 3d از روی تصویر کارت حذف شده ، پس رفتم توی سایتش ( expreview ) و دیدم در اونجام همین اتفاق افتاده و تازه تمام قسمت هایی از مطلبش که اسمی از برند innho 3d برده شده بود رو هم حذف کردن ( البته انگار یادشون رفته اسم نرم افزار DrMOS که مخصوص اورکلاک کارت های innho 3d رو پاک کنن )

حالا جریان چیه ، نمیدونم ! ولی در سایت fudzilla هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و همچنان نام innho 3d رو میشه مشاهده کرد !

بازنده :D

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

تکمیل کردن پست فرامرز عزیز

پست 11

موضوع 4770

سر برگ مقاله " با خرید دو کارت گرافیک 4770 قدرت معادل 20 درصد بالاتر از 4890 را به دست بیارید"

سلام دوستان

به تازگی کارت گرافیک 4770 وارد بازار شوده

این کارت گرافیک داریه تکنولوژی 40nm است که همین عمر باعث شوده که این کارت گرافیک خنک تر و ارزان تر نسبت به مدل های قبلی باشد

این کارت گرافیک داریه گذرگاه 128 بیتی هست و داریه رم از نوع ddr5 در فرکانس 3200 و داریه 640 واحد محاسباتی در فرکانسی کاری 750 است این کارت 51 گیگ اطلاعات رو می تونه رد و بدل کنه

اینطور می شه گفت که 4770 یک کارت گرافیک فوق العاده است هم از لحاظ قدرت و هم از لحاظ قیمت و امکانات و خنک تر بودن و هم قابلیت اورکلاک نسبتا بالا رو می تونید به قابلیت های این کارت گرافیک اضافه کنید

و یکی دیگه از قابلیت این کارت گرافیک کم مصرف بود ان است که این کارت گرافیک 80 وات مصرف برقش است

4770cf_1.jpg

خوب حاله میرم سر اصل مطالب

شما می توانید با وصل کردن دو کارت گرافیک 4770 به صورت کراس فایر نزدیک 20 درصد قدرت بالاتر نسبت به 4890 به دست بیاورید تقریبان با وصل کرد دو کارت گرافیک 4770 حتا از GTX285 هم بالاتر بروید ( البته GTX285 تویه تست ها نیست ولی با توجه به تست ها ببین 4890 وGTX285 می شه اینطوری نتیجه گیری کرد)

4770cf_5.jpg

نکته: البته در تست ها ببین چند بازی بالا این نتیجه 20 درصد قویتر به دست امده

حالا سوال اینجاست شاید پیش خودتون فکر کنید که قیمت دو کارت گرافیک احتمالان همان می شود باید بگم که نه

شایدهر دو نزدیک به 80 تا 120 تومان کمتر از 4890 و همچنین و خیلی بیشتر نسبت به GTX285 ارزان تر می شود ( هنوز 4770 وراد نشود که بشه فهمید قیمت این کارت چقدر است فعلان فقط حدث می زنیم)

قیمت این کارت گرافیک یعنی 4770 حدود 85 یورو ( اخرین قیمت) است که اگر به ایران بیاید احتمالان ببین 130 تا 110 قیمت دارد که اگر همون 130 رو حساب کنیم جمعان260 تومان می شود ( قیمت کارت گرافیک 4890 حدود 375 تومان است)

در ضمن شما با خرید دو کارت 4770 برقی کمتر نسبت به خرید یک 4890 مصرفی می کنید

چون کارت گرافیک 4890 حدود 190 وات مصرف برقش است ولی 4770 دوتاش روی هم 160 وات مصرف برقش است

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام اقایی حسینی

تصمیم نداری مقاله ها رو بفرستید

اگر دیرتر بفرستید تاریخ مصرفشون می گذره ها :D

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...