رفتن به مطلب

نظر سنجی***عکسهایی برای پس زمینه با موضوع " برندهای سخت افزاری "

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

جناب حسینی هر کسی این تایپیک رو ببینه که صاحب تایپیک باشه ناراحت میشه که بنده شدم / خیلی خوب میشد قبل از ایجاد تایپیک میشد به بنده اطلاع داده بشه که چنین نظرسنجی میخواین بزارین بنده که هیچ وقت نه نگفتم و مطیع بودم و همیشه اطاعت کردم که این کار هم نشده ولی اگر هم

میشد بنده خوشحالم میشدم و تایپیک جنابعالی جوری ایجاد شده که هر کسی بخونه فکر میکنن بنده اصلا کارم ازار و اذیت کردن و ایجاد تایپیکهای بی ربطه پس به بنده حق بدین ناراحت بشم .

بنده با دیدن این نظرسنجی به قدری ناراحت شدم که موقع تایپ دستم میلرزید / هیچ کسی هم نمیتونه در ان واحد چندین فکر بکنه و من هم مثل هرکس دیگه 

جناب حسینی جنابعالی هم در مورد این مسائل به طور کامل با بنده حرفی نزدید ولی بنده همیشه تلاش کردم مسائل مهم رو در مورد این فروم بدونم و رعایت کنم

برای این نظزسنجی باید به بنده اطلاع داده میشد که بنده هم خوشحال میشدم از ایجادش که به هیچ وجه هم موجب ناراحتی نمیشد پس بنده مقصر نیستم  /  بنده هم به هیچ وجه قهر گونه حرف نمیزنم ولی واقعا ناراحتم برای برخی مسائل که اتفاق میوفته و توضیحی یا اطلاعی داده نمیشه

بازم تشکر میکنم بابت بی ارزش کردن تایپیک

بازم پوزش میخوام از جناب حسینی

منم منتظر شنیدن نظرات دوستان میمونم که برام خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خواهش میکنم عطاجان @};-

خداییش تمام حرفام از صمیم قلب بود

شما هم خودت ناراحت نکن...آقا سعید @};-بخدا یکی از بچه های ناز و گل روزگاره...البته همه دوستان خوب رو سر بنده جا دارن

یکی از مشخصه های مهم یک فروم خوب,قانون جاذبه است...که تاپیکهای جنابعالی و بقیه دوستان جاذبه ی این فروم هستین

حالا چه تاپیک اینجا باشه چه تو قسمت گفتگوی آزاد

والا قیصر جان من از تمام این قضایا بی اطلاعم و امروز که انلاین شدم دیدم جناب حسینی از تایپیک شاکی شدن و نظرسنجی گذاشتن / شما به جای بنده باشین ناراحت نمیشین ؟

بنده هم تا الان با کسی مشکل نداشم و جناب حسینی مثل برادر بزرگتر و استادم میمونه و احترام خاصی براشون قائلم و خواهم بود ولی واقها ناراحت شدم با دیدن این موضوع اگر قبلا به بنده اطلاع داده میشد بنده خدایی خوشحالم میشدم از این نظر سنجی / و خوشحالترم میشدم که قراره چنین بخشی برای موضوهای اینگونه ایجاد بشه که متاسفانه تا الان بی اطلاع هستم و این باعث برخی مشکلات میشه

لینک به دیدگاه

درود مجدد به عطا جان گلم

مطلب خودت رو یکبار دیگه بخون عزیز :

بازم تشکر میکنم بابت بی ارزش کردن تایپیک

عطا جان خدای نکرده اینجا ما در مورد شما دوست گلم که بسیار با ارزش هستید فکر دیگه ای نمیکنیم . ولی متاسفانه شما خودتون رو میبیرید توی جلد مظلومانه . ما رفیق هم هستیم و باید با هم صحبت کنیم و منطقی و بالغانه بحث و گفتگو کنیم  .

این جمله شما کنایست عطا جان و ممنون میشم که از تکرار این نوع مطلب که همیشه توی پیغامها و پستهاتون هستش جلوگیری کنید . چون فکر میکنم باعث بی ارزش شدن رفاقت ها میشه

برای این نظزسنجی باید به بنده اطلاع داده میشد که بنده هم خوشحال میشدم از ایجادش که به هیچ وجه هم موجب ناراحتی نمیشد پس بنده مقصر نیستم  /  بنده هم به هیچ وجه قهر گونه حرف نمیزنم ولی واقعا ناراحتم برای برخی مسائل که اتفاق میوفته و توضیحی یا اطلاعی داده نمیشه

این جمله شما رو قبول دارم و باید به شما اطلاع میدادم بعد نظر سنجی رو ایجاد میکردم . ولی مطمئنید که باز هم ناراحت نمی شدید ؟

عطا جان شما مطلب رو به جدل دارید میکشید و هدف این نیستش و هدف بنده از ایجاد این مطلب اینه که زوندی پیدا کنیم که دوستانی که مثل شما دارن زحمت میکشن بتونن راحتتر و در جای خودش مطلب رو ایجاد کنن .

متاسفانه شما فقط مطلبی کلی مینویسید و راه حلی ندارید و اگر کمکی نمیتونید بکنید مشکلی نداره و هر طور شما راحتید

لینک به دیدگاه

ببخشید مطلب رو کامل نخونده بودم

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود مجدد به عطا جان گلم

مطلب خودت رو یکبار دیگه بخون عزیز :

عطا جان خدای نکرده اینجا ما در مورد شما دوست گلم که بسیار با ارزش هستید فکر دیگه ای نمیکنیم . ولی متاسفانه شما خودتون رو میبیرید توی جلد مظلومانه . ما رفیق هم هستیم و باید با هم صحبت کنیم و منطقی و بالغانه بحث و گفتگو کنیم  .

این جمله شما کنایست عطا جان و ممنون میشم که از تکرار این نوع مطلب که همیشه توی پیغامها و پستهاتون هستش جلوگیری کنید . چون فکر میکنم باعث بی ارزش شدن رفاقت ها میشه

این جمله شما رو قبول دارم و باید به شما اطلاع میدادم بعد نظر سنجی رو ایجاد میکردم . ولی مطمئنید که باز هم ناراحت نمی شدید ؟

عطا جان شما مطلب رو به جدل دارید میکشید و هدف این نیستش و هدف بنده از ایجاد این مطلب اینه که زوندی پیدا کنیم که دوستانی که مثل شما دارن زحمت میکشن بتونن راحتتر و در جای خودش مطلب رو ایجاد کنن .

متاسفانه شما فقط مطلبی کلی مینویسید و راه حلی ندارید و اگر کمکی نمیتونید بکنید مشکلی نداره و هر طور شما راحتید

والا جناب حسینی به پیر به پیغمبر به جان عزیز والده بنده اگر میفهمیدم که قراره یه بخش مخصوصی برای چنین تایپیکها یا موضوعاتی ایجاد بشه واقعا خوشحال میشدم اینو از صمیم قلبم میگم و هیچوقت ناراحت نمیشدم در مورد بنده فکر بدی نکنید .

از جوب دادن به فرمایشات شما هم شرمسارم ولی واقعا دلخوری بنده فقط اینه که بنده از همه چی بی اطلاع بودم در مورد نظر سنجی فقط همین باعث شده ناراحت بشم وگرنه اصلا چنین نمیشد و اصلا هیچ شکایتی و دلخوری هم نمیشد .

اگر هم حرفای بنده مورد ناراحتی میشه  باز هم عذرخواهی میکنم و بزارید به حساب بی سوادی بنده و البته بی اطلاعی از قضایا و موارد و مسائل دیگر به وجود اومده  / چون کلا گیج و مات موندم و نمیدونم چی شده و باید چی کاری بکنم و چی بگم 

بنده بازم در خدمتتون هستم و همچنان مطیع دستورات و به هیچ وجه قصد ناراحتی کسی رو ندارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان برای یکی مثل من کجا بودنش زیاد مهم نیست ، بلاخره توی این انجمنه و در دسترس عمومه

اما یه کاری کن:

یا برند هارو دسته بندی کن

یا عکس بند انگشتی بزار

الان حجم صفحه اول خیلی زیاده

سلام

با تشکر از جنابعالی / چشم

لینک به دیدگاه

عطا جان پست من رو دقیق بخون. تو دوست عزیز و صمیمی من هستی و خودت هم می دونی و من هیچ کسی رو توی نت این قدر خودمونی نمی نامم.

مورد اول : فعلاً قرار نیست هیچ زیر گروه جدیدی تشکیل بشه تا کل تیم مدیریتی سرش به توافق برسند.

مورد دوم : سوال من اینه که آیا قوانین فروم لیون رو کامل مطالعه کردی ؟

بند 9 پست شماره #2 در تاپیک زیر رو دقیق بخون :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1021

بعدش این رو بخون :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=4378

خوب پس نتیجه می گیریم که تاپیک تکراری خلاف قوانین فروم هستش، درسته ؟

حالا این تاپیکی که خودت زدی رو هم ببین :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17382

و یا این رو :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18049

و یا

.

.

.

----------------------------------------------

بایستی از ابتدا طبق قانون تاپیکت پاک می شد ، اما فقط بخاطر همون زحمتی که خودت گفتی کشیدی این کار رو نکردیم. بعد از این داستان می دونی چه اتفاقی میوفته ؟؟؟؟ این اتفاق میوفته :

بند 1 توی پست شماره #16 تاپیک زیر رو به دقت بخون :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18834&page=2

نقل قول : " 1- ای کاش ایقدر که قانون در مورد غریبه ها رعایت میشد در مورد دوستان و آشنایان هم رعایت میشد ."

اینجوری می شه که ایشون میادو  چنین حرفی میزنه !!!  اگر قانونی هستش برای همه هستش و این یک اخطار عمومی هست. عطا جان باور کن چون دوستت داریم و زحمت کشیدی تاپیک از همون اول پاک نشد. اگر چراغ قرمز هستش ، یعنی قرمزه !!! قانون برای همه هستش و کسی نباید از چراغ رد بشه ... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان پست من رو دقیق بخون. تو دوست عزیز و صمیمی من هستی و خودت هم می دونی و من هیچ کسی رو توی نت این قدر خودمونی نمی نامم.

مورد اول : فعلاً قرار نیست هیچ زیر گروه جدیدی تشکیل بشه تا کل تیم مدیریتی سرش به توافق برسند.

مورد دوم : سوال من اینه که آیا قوانین فروم لیون رو کامل مطالعه کردی ؟

بند 9 پست شماره #2 در تاپیک زیر رو دقیق بخون :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=1021

بعدش این رو بخون :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=4378

خوب پس نتیجه می گیریم که تاپیک تکراری خلاف قوانین فروم هستش، درسته ؟

حالا این تاپیکی که خودت زدی رو هم ببین :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17382

و یا این رو :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18049

و یا

.

.

.

----------------------------------------------

بایستی از ابتدا طبق قانون تاپیکت پاک می شد ، اما فقط بخاطر همون زحمتی که خودت گفتی کشیدی این کار رو نکردیم. بعد از این داستان می دونی چه اتفاقی میوفته ؟؟؟؟ این اتفاق میوفته :

بند 1 توی پست شماره #16 تاپیک زیر رو به دقت بخون :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18834&page=2

نقل قول : " 1- ای کاش ایقدر که قانون در مورد غریبه ها رعایت میشد در مورد دوستان و آشنایان هم رعایت میشد ."

اینجوری می شه که ایشون میادو  چنین حرفی میزنه !!!  اگر قانونی هستش برای همه هستش و این یک اخطار عمومی هست. عطا جان باور کن چون دوستت داریم و زحمت کشیدی تاپیک از همون اول پاک نشد. اگر چراغ قرمز هستش ، یعنی قرمزه !!! قانون برای همه هستش و کسی نباید از چراغ رد بشه ... @};-

با تشکر از پوریا جان عزیز بابت یاداوریتون / ولی بنده قوانین رو خونده بودم و اشناییت کامل باهاشون دارم و قبولشون دارم

دو مطلب رو میتونم بگم در مورد این جریان :

1_ هر تصمیمی که در مورد تایپیکهای ایجاد شده گرفته میشه ( حذف / انتقال / ووو ) خوب میشه قبلا صاحب تایپیک رو مطلع کنید بعدا اقدام کنید ( این میشه احترام به کاربر ) ما هیچ وقتم نه نمیگیم چون اینجا قانون داره

2- تایپیک یا موضوعی که روش کار میشه و زحمت کشیده میشه و وقت گذاشته میشه با فشار دادن کلید تشکر یا با فشار دادن کلید + از صاحب تایپیک تشکر بشه که زحمات ایشان به هدر نره این تنها راه تشویقه  ( که این مثبت شده بلای جان بنده ) من حاظرم کلید + حذف شده و به جاش تشکر و ستاره جایگزین بشه

3- در مورد تایپیک بنده هم اینطوریه وقت گذاشته و زحمت کشیده شده و خیلی خوبه که با زدن دکمه تشکر زحمات بنده هدر نمیره ... غیر از اینه ؟ در تایپیک ازاد هیچ تشکری وجود نداره و به همین دلیل تایپیکهای این چنینی در اونجا ایجاد نمیشه  ( اگر فقط تشکر خالی هم بود بنده دریغ نمیکردم ) اینها خواسته زیادی نیست و منظوری هم ندارم و فقط دارم رک و راست حرفم رو بیان میکنم

و همین تشکرها باعث بهتر شدن تایپیکها و روال افتادنشون میشن

بازم تشکر بابت پیگیرون

لینک به دیدگاه

درود عطا جان

ممنونم از پیشنهادت عزیزم .

_ هر تصمیمی که در مورد تایپیکهای ایجاد شده گرفته میشه ( حذف / انتقال / ووو ) خوب میشه قبلا صاحب تایپیک رو مطلع کنید بعدا اقدام کنید ( این میشه احترام به کاربر ) ما هیچ وقتم نه نمیگیم چون اینجا قانون داره

پیشنهاد شما رو شنیدیم و روش کار میکنیم .

در بن کردن هم باید به نظر شما همین کار و کرد ؟ یعنی قبل از اینکه بن کنیم خبر بدیم ؟ مثلا کاربری قانون رو رعایت نکرده و خلاف قوانین انجام داده . اینرو هم جواب بدید ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود عطا جان

ممنونم از پیشنهادت عزیزم .

پیشنهاد شما رو شنیدیم و روش کار میکنیم .

در بن کردن هم باید به نظر شما همین کار و کرد ؟ یعنی قبل از اینکه بن کنیم خبر بدیم ؟ مثلا کاربری قانون رو رعایت نکرده و خلاف قوانین انجام داده . اینرو هم جواب بدید ممنون میشم .

جناب حسینی بحث بن کردن جداست این مربوط به احترام گذاشتن به کاربره و خود جنابعالی هم قبول دارین و بن کردن هم بحثی دیگر و مربوط به شدت اعمالی داره که کاربر موجبش میشه / ولی مشکل اینجاست که هیچکس منظور و مقصود بنده رو نمیدونه و موضوع دیگری به میان میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی

بنده میتونم اینجا چنین تایپیکی ایجاد کنم ؟ فکر میکنم جاش اینجا باشه ؟ 

گرافیک .......

لینک به دیدگاه

درود عطا جان

زیباست ممنون بابت زحمتت!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود عطا جان

زیباست ممنون بابت زحمتت!

سلام

ممنونم حمید خان این زیبایی هم مطعلق به چشماتونه که زیبا میبینه

لینک به دیدگاه

سلام

عطا جان منم لذت بردم از زحمتی که کشیدی و به جای همه ازت تشکر میکنم و قدرو ارزشه زحمتهاتو میدونیم عزیز شما یکی از کاربرهای فعال اینجا هستی مرسی :wub: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام

عطا جان منم لذت بردم از زحمتی که کشیدی و به جای همه ازت تشکر میکنم و قدرو ارزشه زحمتهاتو میدونیم عزیز شما یکی از کاربرهای فعال اینجا هستی مرسی :wub:

سلام بر دوست عزیزم جناب FAROKH  جان عزیز / خواهش میکنم این چه حرفیه شرمنده نفرمایید خودتون خوبید و همه رو خوب میبینید

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

درود عطا جان و دوستان بسیار گلم

همانطور که قبلا هم گفتم خلاصه در کنار هم و با مشورت با ه میتونیم بهترینها رو بدست بیاریم . تک روی و تک فکری هیچ وقت نمیتونه نتیجه عالی داشته باشه .

ما بر طبق قولی که داده بودیم و مشورتی که با مدیران عزیز و شما کاربران گلمون داشتیم . عنوان همین انجمن رو تغییر دادیم و در گفتگوی ازاد هم زیر انجمن جدیدی ایجاد کردیم که مطالب کپی شده از سایتهای دیگر اونجا قرار میگیره . تفاوت این دو انجمن اینه که شما در انجمن مقالات و مطالب میتونید فقط مطالبی که خودتون زحمت کشیدید و جمع اوری کردید و توش دستکاریهایی کردید و هنری به کار بردید بگذارید ولی اگر مطلب فقط یک کپی باشه به انجمن جدید منتقل خواهد شد

در ضمن عطا جان شما بسیار دوست با ارزشی برای ما هستید و شکی نکنید . از معرفت و ادب شما بنده همیشه لذت بردم و اگر خدای نکرده و نخواسته باعث دلخوریه شما دوست گلم شدم عذر منو بپذیرید .

در ضمن از همه دوستان عزیزم میخوام که همه با هم قوانین رو برای ایجاد نظم بیشتر رعایت کنیم

با تشکر از همه شما که با حضورتون باعث دلگرمی ما هستید @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

عطا جان بابت وقتی که گذاشتی برای این عکس ها واقعا ازت سپاسگزارم @};- @};-

خیلی زیب هستند... :clapping: :clapping:

فقط یکذره صفحه سنگین شده...

ویرایش شده توسط Mr.Se❼en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود عطا جان و دوستان بسیار گلم

همانطور که قبلا هم گفتم خلاصه در کنار هم و با مشورت با ه میتونیم بهترینها رو بدست بیاریم . تک روی و تک فکری هیچ وقت نمیتونه نتیجه عالی داشته باشه .

ما بر طبق قولی که داده بودیم و مشورتی که با مدیران عزیز و شما کاربران گلمون داشتیم . عنوان همین انجمن رو تغییر دادیم و در گفتگوی ازاد هم زیر انجمن جدیدی ایجاد کردیم که مطالب کپی شده از سایتهای دیگر اونجا قرار میگیره . تفاوت این دو انجمن اینه که شما در انجمن مقالات و مطالب میتونید فقط مطالبی که خودتون زحمت کشیدید و جمع اوری کردید و توش دستکاریهایی کردید و هنری به کار بردید بگذارید ولی اگر مطلب فقط یک کپی باشه به انجمن جدید منتقل خواهد شد

در ضمن عطا جان شما بسیار دوست با ارزشی برای ما هستید و شکی نکنید . از معرفت و ادب شما بنده همیشه لذت بردم و اگر خدای نکرده و نخواسته باعث دلخوریه شما دوست گلم شدم عذر منو بپذیرید .

در ضمن از همه دوستان عزیزم میخوام که همه با هم قوانین رو برای ایجاد نظم بیشتر رعایت کنیم

با تشکر از همه شما که با حضورتون باعث دلگرمی ما هستید @};- @};- @};-

سلام

ببخشید که دیر متوجه شدم

از جنابعالی و تمام مدیران عزیز انجمن که روزو شب در تلاشند که فرومی بدون مشکل و بهترین باشد تشکر میکنم و امیدوارم اوقات خوشی رو در کنار همدیگر سپری کنیم و لذا تشکر میکنم بابت تصمیم ارزشمندتون که بنده هم تابع این تصمیم

خواهم بود و تلاش میکنیم که هیچ مشکلی بوجود نیاد و در اخر هم پوزش میخوام از تمام دوستان و مدیران و مخصوصا جناب حسینی عزیز بابت حرفها و نوشته هایی که بی شک بدون منظور نوشته شده و نباید نوشته میشد و موجب ناراحتی شدن

مخلص همتون هستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...