رفتن به مطلب

انتخاب گرافیک مناسب برای فتوشاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یه گرافیک 5870 دارم و میخوام یه گرافیک قویتر برای کارهای فتوشاپ بخرم.

پیشنهاد دوستان چیه؟

لینک به دیدگاه

تا جایی که من اطلاع دارم فتوشاپ و کارهای تصویری دو بعدی نیازی به گرافیک قوی ندارند و بیشتر وابسته به پردازنده و رم هستند. باز هم دوستان می تونند نظر بدن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز بنده از انویدیا این گرافیکهارو پیشنهاد میدم با توجه به بودجتون میتونید انتخاب کنید ( ولی در مورد این نرم افزارها CPU خیلی مهمه و نقش به سزایی داره )  مثلا سی پی یو  I7

GeForce GTX 470

GeForce GTX 570
GeForce GTX 580
GeForce GTX 670
GeForce GTX 680  
GeForce GTX 690

لینک به دیدگاه

پيشنهادات استاد عطا تأييد ميشه...

شما براى اينكه زودتر به خواستتون برسيد 3 راه ديگه هم داريد يا اينكه يه تايپيك بزنيد كارتتون رو توش بفروشيد يا يه تايپيك بزنيد توش كارتتون رو با مدل بالا تعويض كنيد يا يه تايپيك بزنيد به دو منظور فروش يا تعويض اينم ميشه...

لینک به دیدگاه

موجوده برای تعویض  

EVGA GTX 580

کلا نرم افزارهای ویرایش و EDIT گرافیکی میخوان ه دارای هسته پردازشی باشه یا همون CUDA CORE

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود دوست عزیز

کارایی کارت گرافیک در کارهای حجیم خودش رو نشون میده مثلا یک فایل 8000*8000 با دقت 300 پیکسل

ولی در کارهای معمولی آنچنان تفاوت محسوسی نداره

این بنچمارکی که در زیر میگذارم برای یک فایل 38 مگا پیکسلی است 7000*5500 روی چیپست z77

t9eivxwqvub9bji5md.jpg

پس اگه گاهی از این کارهای حجیم انجام میدی بیخودی هزینه نکن و همون کارت جوابگو است

ولی اگه همیشه در حال انجام این نوع کارهایی پس حتما یک کارت خوب بگیر که عمرت پای کامپیوتر هدر نره :)

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

کارایی کارت گرافیک در کارهای حجیم خودش رو نشون میده مثلا یک فایل 8000*8000 با دقت 300 پیکسل

ولی در کارهای معمولی آنچنان تفاوت محسوسی نداره

این بنچمارکی که در زیر میگذارم برای یک فایل 38 مگا پیکسلی است 7000*5500 روی چیپست z77

t9eivxwqvub9bji5md.jpg

پس اگه گاهی از این کارهای حجیم انجام میدی بیخودی هزینه نکن و همون کارت جوابگو است

ولی اگه همیشه در حال انجام این نوع کارهایی پس حتما یک کارت خوب بگیر که عمرت پای کامپیوتر هدر نره :)

دقیقا همینطوره

همونطور که میبینی فرق خاصی مثلا بین 680 و 660 نیست

سعی کن رم رو هم اضافه کنی برای کارای سنگین

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از دوستان برای پاسخشون.

مشخصات سیستم من توی امضاء هست.به نظر شما چه گرافیکی بگیرم بهتره،البته گاهی کارهای سنگین فتوشاپ انجام میدم و بیشتر اوقات کارم با فایلهای 100مگابایتیه.

به هیچ وجه هم بازی انجام نمیدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

فوتوشاپ و گرافیک سَ نَ نَ ؟؟ عزیز شما چه 210 داشته باشی چه 680 هیچ فرقی تو فوتوشاپ نمیکنه . خودم تست کردم این برنامه رم مهوره که شما با 16 گیگ رم می تونه نیازتون رو برطرف کنه . مگر اینکه تو فوتوشاپ با 3d کار کنی مثلا ابجکت 3D مکس رو بیاری تو فوتوشاپ رنگ کنی یا 3D خلق کنی .که اونقت کمی موثر میشه گرافیک ولی به دلیل کدینگ مزخرف این قسمت بازی برنامه فرقی زیاد بین کارت های گرافیک نخواهید دید

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

ممنون از دوستان برای پاسخشون.

مشخصات سیستم من توی امضاء هست.به نظر شما چه گرافیکی بگیرم بهتره،البته گاهی کارهای سنگین فتوشاپ انجام میدم و بیشتر اوقات کارم با فایلهای 100مگابایتیه.

به هیچ وجه هم بازی انجام نمیدم.

دوست عزیز کار 100 مگابایتی کار سنگینی نیست و همون گرافیک کار شمارو راه میندازه و نیاز نیست هزینه کنی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...