رفتن به مطلب

*** پرداخت وجه در قبال یه زحمت ***

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز . من  یه موزیک چینی دارم ، که می خوام صدای خواننده رو به طور کامل از آهنگ جدا کنم ، یعنی می خوام فقط آهنگش باشه . با نرم افزارهای مختلف کار کردم ولی متاسفانه اونا فقط با بالا و پایین بردن صداهای بم و زیر و همچنین تنالیته ، صدای خواننده رو ضعیف می کنند .

می خواستم ببینم کسی هست که در این زمینه تخصص داشته باشه ؟ هرکسی می تونه این کار رو به طور کامل انجام بده ، اعلام کنه ، من موزیک رو براش به ایمیلش می فرستم و بعد از تحویل موزیک بدون صدای خواننده  ، مبلغ مورد نظر و توافق شده  رو تقدیم می کنم .

یه موزیک چند دقیقه ای هست و اگه کسی تخصص داشته باشه خیلی کار نداره . فقط لطفا کسایی اعلام آمادگی کنند که حتما تجربه این کار رو داشته باشند ، چون من خیلی وقت ندارم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من قبلا این کارو کردم (بسیار) ولی به صورت کامل صدا حذف نمیشه . چند موردی دادیم بچه های لایو رکورد برامو ساختنش. اگه برای کار موسیقی میخواهی و خیلی مهمه برات اینو بده برات بازسازی کنن.

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

اینو برا یکی از بستگانم می خوام که  تو مسابقات آواز زبون چینی در خارج از کشور می خواد ، چند روز دیگه باید مسابقه بده ، از لحاظ اهمیت برام مهم هست ولی برای اجرای موسیقی و اینا نیست . اگه شما این کار رو بکنید چقدر هزینه داره؟

لینک به دیدگاه

درود

عزیز چقدر زمان دارین؟

بفرستین آهنگ رو یه نگاهیش بندازم شاید یه کارایی کردیم!

hamid_n9739@yahoo.com

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام به همه دوستان عزیز . من  یه موزیک چینی دارم ، که می خوام صدای خواننده رو به طور کامل از آهنگ جدا کنم ، یعنی می خوام فقط آهنگش باشه . با نرم افزارهای مختلف کار کردم ولی متاسفانه اونا فقط با بالا و پایین بردن صداهای بم و زیر و همچنین تنالیته ، صدای خواننده رو ضعیف می کنند .

می خواستم ببینم کسی هست که در این زمینه تخصص داشته باشه ؟ هرکسی می تونه این کار رو به طور کامل انجام بده ، اعلام کنه ، من موزیک رو براش به ایمیلش می فرستم و بعد از تحویل موزیک بدون صدای خواننده  ، مبلغ مورد نظر و توافق شده  رو تقدیم می کنم .

یه موزیک چند دقیقه ای هست و اگه کسی تخصص داشته باشه خیلی کار نداره . فقط لطفا کسایی اعلام آمادگی کنند که حتما تجربه این کار رو داشته باشند ، چون من خیلی وقت ندارم

صدای خواننده هم مثل صدای سایر سازهایی که در موزیک میشنوید چیزی جز فرکانس نیست

اگر موزیک رو مثل یک دایره در نظر بگیرید معمولا فرکانس صدای خواننده در اکثر مواقع در وسط دایره قرار گرفته

کاری که اون برنامه ها می کنن با کاهش فرکانس های وسط سعی می کنن صدای خواننده رو حذف کنن

اما در این محدوده صدای سازهای دیگه هم وجود داره به همین دلیل مشکلاتی به وجود میاد

تنها یک راه وجود داره اونم اینه که موزیک از اول به صورت کارائوکه تولید شده باشه که در اون صورت با یک دکمه میشه صدای خواننده رو mute کرد

راه دوم همونطوری که دوستمون فرمودند دوباره سازی موزیک هست

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

درود

عزیز چقدر زمان دارین؟

بفرستین آهنگ رو یه نگاهیش بندازم شاید یه کارایی کردیم!

hamid_n9739@yahoo.com

ارسال شد حمید جان . مرسی

لینک به دیدگاه

صدای خواننده هم مثل سایرصدای سایر سازهایی که در موزیک میشنوید چیزی جز فرکانس نیست

اگر موزیک رو مثل یک دایره در نظر بگیرید معمولا فرکانس صدای خواننده در اکثر مواقع در وسط دایره قرار گرفته

کاری که اون برنامه ها می کنن با کاهش فرکانس های وسط سعی می کنن صدای خواننده رو حذف کنن

اما در این محدوده صدای سازهای دیگه هم وجود داره به همین دلیل مشکلاتی به وجود میاد

تنها یک راه وجود داره اونم اینه که موزیک از اول به صورت کارائوکه تولید شده باشه که در اون صورت با یک دکمه میشه صدای خواننده رو mute کرد

راه دوم همونطوری که دوستمون فرمودند دوباره سازی موزیک هست

فک کنم این موزیک بو روش کارائوکه درست نشده . چون من با کارائوکه نتونستم صداشو به طور کامل حذف کنم ولی این کارائوکه بهترین عملکرد رو در بین بقیه داشت . در ضمن نرم افزار adobe Audition   هم نرم افزار حرفه ای ویرایش صوت هست ولی نمی دونم که اون تا چه حد می تونه کارآمد باشه ، من که باهاش کار نکردم - به هر صورت بابت توضیحات خوبت ممنونم عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون طور که دوستمون گفتن بی کلام کردن کامل نداریم مگه در موارد خاص.

برنامه Vogone Vocal Remover رو امتحان کردید؟

لینک به دیدگاه

راستشو بخوای اونو دانلود کردم ولی روی سیستمم جواب نمی داد و نتونستم باهاش کار کنم . بنابراین باهاش کار نکردم

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

برای دو تا از عزیزان ایمیل شد و قراره که نتیجه شو اعلام کننده . اگه دوست دیگه در این اثنی نظر یا پیشنهاد دیگه ای داره لطفا اعلام کنه

لینک به دیدگاه

هنوز نتیجه ای نگرفتم . دوست دیگه ای نیست که بتونه کمک کنه؟

لینک به دیدگاه

دوستان گلم اگه کسی اطلاعاتی داره در اختیارم بذاره ، اگه کسی رو می شناسید که این کاره اس لطفا معرفی کنید

لینک به دیدگاه

با VST میشه بازسازیش کرد که تمیزترین کاره

دنبال استودیوهای زیر زمینی باش

چند تا از دوستای من کار میکردن قبلا ولی دیگه استودیوشون تعطیل شده ، شرمنده نمیشه بیشتر کمکت کنم

لینک به دیدگاه

فقط بازسازی تنها راه شما هست

قبلا آهنگ ها دو نوع بودن یکی آنالوگ و دیگری دیجیتال

آنالوگ ها کامل حذف میشدن اما دیجیتال صدای آهنگ میریخت به هم!

یک آهنگ ساز به سادگی میتونه واست انجام بده.

فکر نکنم زیاد هزینه داشته باشه  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز درود

بنده با برادرم صحبت کردم که کارشون این هست و ایشون گفتند که تنها راهش بازسازی هست

اگر ممکنه آهنگ رو برام میل کنید به آدرس  Motamedi@live.com  تا ایشون بشنوند و برآورد هزینه کنند و به شما اعلام کنند.

لینک به دیدگاه

فقط بازسازی تنها راه شما هست

قبلا آهنگ ها دو نوع بودن یکی آنالوگ و دیگری دیجیتال

آنالوگ ها کامل حذف میشدن اما دیجیتال صدای آهنگ میریخت به هم!

یک آهنگ ساز به سادگی میتونه واست انجام بده.

فکر نکنم زیاد هزینه داشته باشه  :)

ممنون دوست گلم از توضیحاتتون

لینک به دیدگاه

دوست عزیز درود

بنده با برادرم صحبت کردم که کارشون این هست و ایشون گفتند که تنها راهش بازسازی هست

اگر ممکنه آهنگ رو برام میل کنید به آدرس  Motamedi@live.com  تا ایشون بشنوند و برآورد هزینه کنند و به شما اعلام کنند.

عزیز ایمیل شد . لطفا خبرشو هرچه زودتر بهم بدین من خیل وقتم کمه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

از دیروز تا حالا نزدیک به 8 ساعت با انواع نرم افزارهای میکس روش کار کردم ولی متاسفانه صدای خواننده به صورت کر با موزیک افکت داده شده...که فقط میشه صدای voice رو پایین آورد که در این موزیک چیز جالبی در نمیاد...این موزیک بصورت استریو ضبط نشده و با پایین آوردن یا حذف صدای خواننده در همون قسمت موزیک با حذف شدن محسوس ملودی و  آکوردهای ماژور مواجه میشیم که گامش از دست میره...و نمیشه Sample خوبی ازش استخراج کرد...

در واقع تنها راه حل,بازسازی موزیک و یا اینکه از طریق استودیوهای حرفه ای  vocall clear کنی....

لینک به دیدگاه

درود

محد جواد جان منم نتونستم اونی که میخوای رو در بیارم!خیلی روش کار کردم حتی صدارو دوباره ظبط مردم ولی باز مورد دلخواه نشد!دیروز تو یاهو خبردادم بهت!

استودیوصداسیما خیلی راحت اینکارو میکنه!اگه یکم آشناداشته باشی!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

از دیروز تا حالا نزدیک به 8 ساعت با انواع نرم افزارهای میکس روش کار کردم ولی متاسفانه صدای خواننده به صورت کر با موزیک افکت داده شده...که فقط میشه صدای voice رو پایین آورد که در این موزیک چیز جالبی در نمیاد...این موزیک بصورت استریو ضبط نشده و با پایین آوردن یا حذف صدای خواننده در همون قسمت موزیک با حذف شدن محسوس ملودی و  آکوردهای ماژور مواجه میشیم که گامش از دست میره...و نمیشه Sample خوبی ازش استخراج کرد...

در واقع تنها راه حل,بازسازی موزیک و یا اینکه از طریق استودیوهای حرفه ای  vocall clear کنی....

عزیز توضیحاتت خیلی خوب بود و ممنونم که این همه وقت گذاشتی و خیلی حیف شد که با این همه زحمت که کشیدی نتیجه ای نگرفتی ولی از این معلومات خوبت و در اختیار قراردادنش برای من و بقیه کمال سپاسگزاری رو دارم و ایشالله که بتونم جبران کنم

لینک به دیدگاه

درود

محد جواد جان منم نتونستم اونی که میخوای رو در بیارم!خیلی روش کار کردم حتی صدارو دوباره ظبط مردم ولی باز مورد دلخواه نشد!دیروز تو یاهو خبردادم بهت!

استودیوصداسیما خیلی راحت اینکارو میکنه!اگه یکم آشناداشته باشی!

حمید عزیزم سلام و عرض ادب ؛

خیلی ممنونم از این زحمتی که برای کار من کشیدی و مرسی که این همه وقت گذاشتی . لااقل این کار این بود یه دوست خوبی مثل شما پیدا کردم . راستشو بخوای این کار برای من خیلی فورس هست و استودیوی صداوسیما تا بخواد این کار رو حاضر کنه کار از کار گذشته .  برا همین باید دنبال یه آشنا بشام که این کار سریع انجام بشه  . امیدوارم که این دوستی که گفته داداشش تو این کاره بتونه این کار رو انجام بده . من برا حاضر شدن این موزیک نهایتا یک روز و نیم دیگه فرصت دارم

لینک به دیدگاه

حمید عزیزم سلام و عرض ادب ؛

خیلی ممنونم از این زحمتی که برای کار من کشیدی و مرسی که این همه وقت گذاشتی . لااقل این کار این بود یه دوست خوبی مثل شما پیدا کردم . راستشو بخوای این کار برای من خیلی فورس هست و استودیوی صداوسیما تا بخواد این کار رو حاضر کنه کار از کار گذشته .  برا همین باید دنبال یه آشنا بشام که این کار سریع انجام بشه  . امیدوارم که این دوستی که گفته داداشش تو این کاره بتونه این کار رو انجام بده . من برا حاضر شدن این موزیک نهایتا یک روز و نیم دیگه فرصت دارم

درود عزیز

خواهش میکنم انجام وظیفه بود .خوبی از خودته داداش گل!

ان شاالله جور میشه نگرانش نباش!

لینک به دیدگاه

عزیز توضیحاتت خیلی خوب بود و ممنونم که این همه وقت گذاشتی و خیلی حیف شد که با این همه زحمت که کشیدی نتیجه ای نگرفتی ولی از این معلومات خوبت و در اختیار قراردادنش برای من و بقیه کمال سپاسگزاری رو دارم و ایشالله که بتونم جبران کنم

خواهش میکنم دوست عزیزم  @};-

انجام وظیفه است...ولی کاشکی یخورده زودتر از اینها اعلام میکردی که بشه یه کاری کرد...چون برا یکی از بچه ها تو تهران که خودش استودیو داره,زنگ زدم که متاسفانه تهران نبود و برا یه کاری رفته بود فیروزآباد(شیراز)...در هر صورت بنده رو ببخشید که نتوستم کاری براتون انجام بدم 

لینک به دیدگاه

اختیار دارید عزیز . فک کنم این دفعه به پیسی خوردم چون همه دوستانی که به نوعی تو این کار بودن یا نبودن یا اینکه سرشون شلوغ بود . فقط یه بنده خدایی پیدا کردم که گفته سه روزه می تونه آهنگ رو بازسازی کنه و فک کنم اونقدرا فرصت نداشته باشم . به هرصورت اه مورد مشابهی بود حتما شما عزیز رو مد نظر قرار میدم . بازم از لطفتون تشکر فراوان می کنم . سایتون کم نشه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...