رفتن به مطلب

7950 یا 660ti

Recommended Posts

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خودت این review رو نگاه کن تا همه چی دستت بیاد!

http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_660_Ti_Power_Edition/8.html

درسته amd کارت 7950 برای رقابت با 670 بیرون داد ولی این کارت تو اکثر موارد از 660ti هم پایینتر فریم میگیره.

و+بر اون امتیاز 3dmark 660ti نزدیک به 7970 هست.

لینک به دیدگاه

عزیز مردم رو به اشتباه ننداز خودتونم میدونید که این تست ها با درایو قدیمی گرفته شده بودند

لینک به دیدگاه

اينم يه تست با درايو جديدamd!

البته اينم در نظر بگير که660 ti اين تست رفرنس هست.و درايورجديدnvidia. 320تو اين بنچ نيست!

www.techpowerup.com/mobile/reviews/Inno3D/iChill_GTX_650_Ti_Boost/8.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته amd کارت 7950 برای رقابت با 670 بیرون داد ولی این کارت تو اکثر موارد از 660ti هم پایینتر فریم میگیره.

امتیاز 3dmark به خاطر هسته های کوداس

ربطی به فریم در بازی ها نداره

با درایور های جدید 7950 کاملا پا به پای 670 هست بنچمارک گیم های جدید رو ببینید با این تفاوت که خیلی بهتر از 670 اور میشه و راحت می تونه پشت سر بزارش

لینک به دیدگاه

عزيز تست بادرايور جديد هم گزاشتم! اگه يه نگاه بهش بندازين.متوجه ميشد

اگه قرار به اور باشه که خوب 660 ti هم اور ميشه!

شما بغير از بازي metro 2033 يه بازيه ديگه نام ببر که توش 7950 نزديک به 670فريم گرفته باشه!

تو اکثر تستا 660 ti يا برابر 7950 هست ( بلکه بالاتر) يا با تفاوت خيلي ناچيزي عقب تر!

670هم که توي تستا يا جلوتر از 7970هست يا اونم مقدار کمي عقبره! و نميشه با 7950برار دونستش!

لینک به دیدگاه

آقا پویا چون شما 660 ti داری از 7970 هم بهتره نه؟؟ :lol:

کلا اگر تعصب رو کنار بذاریم مطمعنا 7950 قویتر از 660 ti هست و اینو بعدا خیلی بیشتر نشون میده.اختلاف بسیار ناچیز برخی بازی ها بیشتر به علت بهینه شدن نرم افزاری هست.اما از لحاظ سخت افزاری 7950 برتری چشم گیر داره.

لینک به دیدگاه

پس لابد چون شما 7950داره مال شما از670 قويتره؟!

اصلا ربطي به اين قضيه که من 660 tiدارم نداره و واقيت اينه!

بعد راجبه کدوم بعد حرف ميزني نسل بعدي داره مياد و همه اينا ميشن نسل قبلي!

اگه بخواي نسل بازيهارو پيش بيني کنيم حتي680هم جواب نميده.

لینک به دیدگاه

عزيز تست بادرايور جديد هم گزاشتم! اگه يه نگاه بهش بندازين.متوجه ميشد اگه قرار به اور باشه که خوب 660 ti هم اور ميشه! شما بغير از بازي metro 2033 يه بازيه ديگه نام ببر که توش 7950 نزديک به 670فريم گرفته باشه! تو اکثر تستا 660 ti يا برابر 7950 هست ( بلکه بالاتر) يا با تفاوت خيلي ناچيزي عقب تر! 670هم که توي تستا يا جلوتر از 7970هست يا اونم مقدار کمي عقبره! و نميشه با 7950برار دونستش!

660 ti بسیار قابلیت اور کمتری داره چون من هر دو کارت رو تست کردم.مثلا 660 ti power edition بیشتر از 50 مگاهرتز احتیاج به ولتاژ داشت دقیقا ی 580 lightning داشتم که نهایتا از کور 830 میشد تا 860 اور کرد(بدون افزایش ولتاژ).

7950 رو بدون افزایش ولتاژ میشه به راحتی تا حد 7970 رفرنس اور کرد و خودتونم میدونید که 7970 اصلا قابل مقایسه با 660 ti نیست.

http://www.hardwareheaven.com/reviews/1392/pg1/sapphire-radeon-7950-overclock-edition-vs-7970-oc-vs-gtx-580-oc-vs-6970-oc-review-introduction.html

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

من هيچ نگفتم و نميگم که660ti با 7970 يکيه من گفتم امتياز 3dmark نزديک به اون ميگيره! نه تو گيم.

بعد از کي تا حالا قابليت اور باعث برتري يه کارت حساب ميشه؟!

چون اکثر کاربرا به صورت ديفالت از کارت گرافيک استفاده ميکنن!

لینک به دیدگاه

دوستان ادامه ندید اخر همه این بحث ها به یک جا خطم میشه 

کسی که واقعا بخواد بدون تعصب حرف بزنه اول چند نتیجرو میبینه و نظرش رو هم تحمیل نمیکنه 

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

در انتخاب 7950 شک نکنید....بین کارتهایی که تا الان بررسی کردیم بهترین P/P رو داشته و اتفاقا با GTX 660Ti Power Edition مقایسش کردیم

میتونید به این پست مراجعه کنید:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=19253#entry199461

این کارت گرافیک با کلاک 1090 برای هسته و 1780 برای مموری حتی از GTX680 هم جلو میوفته در حالی که این کارت اغلب به کلاک 1200 میتونه در حالت پایدار دست پیدا کنه

81934238114526512447.jpg

@};-

ویرایش شده توسط Mehdi_FXX
لینک به دیدگاه

اقای استارتر شما همون 7950 بخر.خیلی هم کارت خوبیه.ارزونتر هم هست.اصن میدونی چیه این nvidia کارتاش الکی گرونه :دی مثل اینتل.

اقا پویا بنظرم تصمیم با خود خریداره.کاش میتونست هر 2 تاشو بخره تست کنه و خودش بیاد نظرشو بگه نه اینکه هر کی بیاد تعصبی عمل کنه.واسه هم دیگه ریویو نشون بده.

مدل کارت من و شما رفرنس نیستن و مطمئنا از مدلهای رفرنس قویترن.در اخر 7950 با 660ti در یه رده قرار دارن حالا 2 3 فریم در بعضی از بازیها برتری دارن نسبت به هم.

دعوا نداریم که..الان دوووووشواری داریم :دی

ویرایش شده توسط rezax2x
لینک به دیدگاه

660 ti بسیار قابلیت اور کمتری داره چون من هر دو کارت رو تست کردم.مثلا 660 ti power edition بیشتر از 50 مگاهرتز احتیاج به ولتاژ داشت دقیقا ی 580 lightning داشتم که نهایتا از کور 830 میشد تا 860 اور کرد(بدون افزایش ولتاژ).

7950 رو بدون افزایش ولتاژ میشه به راحتی تا حد 7970 رفرنس اور کرد و خودتونم میدونید که 7970 اصلا قابل مقایسه با 660 ti نیست.

http://www.hardwareheaven.com/reviews/1392/pg1/sapphire-radeon-7950-overclock-edition-vs-7970-oc-vs-gtx-580-oc-vs-6970-oc-review-introduction.html

داداش ببخشیدا با تمام احترامی که قائل هستم پس شما یه چه استنادی بمن گفتین عاشق nvidia هستین؟حاضر بودین کارت خودتون رو بفروشین و واسه منو بخرین؟

لینک به دیدگاه

داداش ببخشیدا با تمام احترامی که قائل هستم پس شما یه چه استنادی بمن گفتین عاشق nvidia هستین؟حاضر بودین کارت خودتون رو بفروشین و واسه منو بخرین؟

من به شما گفتم به انویدیا عادت کردم.راستشو بخواید همیشه انویدیا داشتم دوستانم میدونن.از 560 تا 570 تا 580 تا.....

این کارت رو تازه خریدم و اصلا تعصب ندارم چون اگر داشتم باز میگفتم انویدیا.وقتی این کارت رو خریدم احساس کردم رنگش خیلی غلیظه که تصمیم گرفتم با کارت شما عوض کنم باور کنید فوری بدون تاپیک زدن و فقط با ی پیشنهاد به یکی از دوستان فوری 3تا مشتری داشتم به قیمت کارت شما اما دلیل منصرف شدنم این بود که با یکی از دوستان صحبت کردم و مشکل غلظت رنگ با مانیتور hdmi رو به ایشون گفتم و ایشون ی نرم افزار برای کالیبره کردن دستی مانیتور به من دادن و وقتی کالیبره کردم الان حتی به نظرم بسیار تصویرش از 580 که داشتم مناسب تر هست.

لینک به دیدگاه

ضمنا کارت 7950 که شریک عمرم نیست بخوام ازش طرفداری کنم :lol:  به زودی به احتمال زیاد اینم میفروشم چون من کارت زیاد عوض میکنم.اما در کل نظرم اینه که اگر تعصب رو دوستان کنار بذارن واقعا کارت خوبی هست.چون راحت میتونم بگم تو این ی ماه من 5تا کارت high end عوض کردم و این بسیار منو جذب کرد.

در ضمن دوستان روی یک فریم ی بازی بالا یا پایین سعی کنید برای کارت نظر ندید.کارت های با تکنولوژی یکسان از لحاظ سخت افزاری هم باید با هم مقایسه بشن.باز میگم کارت 660ti که طراحی در حد 7870 داره واقعا برتری خودشو نصبت به 7870 نشون داده.

ویرایش شده توسط zaminz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا همه تاپیک های اینطوری به جنگ بین طرفداران Nvidia و ATI  یا همون AMD تبدیل میشه؟

هیچ کمپانی نمیتونه ادعا بکنه که در همه زمینه ها برتره. مثلا من کارت 670 دارم ولی میدونم که برای مثال اگر کارم بیشتر GPGPU یا همون محاسبات با استفاده از GPU بود در تعویضش با 7950 یا حتی 7870 لحظه ای شک نمیکردم چون کارتهای AMD در این زمینه خیلی خیلی قویتر هستند. ولی اگر کارم با CUDA بود حتی کارتم رو با 7990 هم تعویض نمیکردم! هر کس یه علاقه ای داره که نباید تبدیل به تعصب بی مورد بشه. تا وقتی خود شخص از کارتی استفاده نکرده باشه نمیتونه راجع بهش نظرقطعی و کامل بده. در مورد بنچمارکها هم امکان نداره شما کارتی پیدا بکنید که در تمامی بنچمارکها از رقیبش بهتر باشه. حالا از تنظیمات مختلف در همون یک بنچمارک بگذریم که ممکنه یه نتظیم و رزولوشن خاص نتیجه رو کاملا برعکس بکنه! شما اگرعلاقه خاصی به یکی از این کارتها ندارید هر کدوم که ارزونتره بخرید  ;)

لینک به دیدگاه

من اصلا قصدم طرفداری نیست.فقط اینو میگم که درسته کارت 7950 برای رقابت با 670 بوده ولی از رقیبش شکست خورده و در بسیاری از موارد همرده 660ti هست.

منم با شما موافقم استارتر هر کدومو که دوست داشت بخره B) ولی این دو کارت توی یه رده قرار دارن.

لینک به دیدگاه

واقعا براي بعضي ها متاصفم که نميتونن حقيقت رو تحمل کنن!

لینک به دیدگاه

واقعا براي بعضي ها متاصفم که نميتونن حقيقت رو تحمل کنن!

عیب نداره شما خودتو ناراحت نکن ;)

همون 660 ti خیلی بهتره. :D

لینک به دیدگاه

من اين جمله بخاطر اينکه يکي بهم منفي داده بود گفتم!

والا اين نظرها با هم فرق داره ناراحتي نداره که.

لینک به دیدگاه

دقیقا هرکی نظری داره دلیلیم نداشته که امتیاز منفی بدن بهتون چون نظرتون رو گفتید.

لینک به دیدگاه

دوستان دعوا نداره که من یادمه وقتی 560ti و 6950 معرفی شدند همین بحث ها شد و نتیجه کلی این بود که هر کدوم که ارزونتر بود همون رو تهیه کنیم.

حالا منم همین نظرو دارم .ولی در صورت  یک قیمت بودن 660ti بهتره چون هم کم مصرفتر و خنکتر هست هم کودا و فیزیکس دارد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...