رفتن به مطلب

فروش مادربوردabit.i-n73h(ddr2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سوکت775.دوستان این مادربوردنمیدونم چه مشکلی داره گاهی سالمه وگاهی تصویرنمیده.ولی قطعات روش سواره وروشن میشه.به 1تعمیرکارواسه تست دادم گفت1ترانزیستورش مشکل داره.سرتونودردنیارم رفتم 1مین نوخریدم واینو گذاشتم کنار.

گارانتی نداره.

قیمت رودوستان بدن چون شرایط مین نرمال نیست.توصیه میشه اوناییکه اینکاره ان بخرن.فقط قیمتای پرت ندیدچون اگرسالم بودقیمت خوبی روش میشدگذاشت.

قابلیتهای خوبی هم داره ازجمله کلیه سیپیوهای سوکت775 روساپورت میکنه وگرافیک آنبوردش خروجیhdmi داره.

لینک مشخصات:

http://abit.ws/page/en/motherboard/motherboard_detail.php@pMODEL_NAME=I-N73H&fMTYPE=LGA775

post-12817-0-13493000-1369156489_thumb.jpg

post-12817-0-50026800-1369156496_thumb.jpg

post-12817-0-57275300-1369156504_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mani_slash
لینک به دیدگاه

سلام.این که میگید تصویر نمیده برا موقعی هست که از گرافیک آنبردش استفاده میکنید یا موقعی که از کارت گرافیک جداگانه استفاده میکنید؟

قیمت مد نظرتون چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام.این که میگید تصویر نمیده برا موقعی هست که از گرافیک آنبردش استفاده میکنید یا موقعی که از کارت گرافیک جداگانه استفاده میکنید؟

قیمت مد نظرتون چنده؟

والا1جابردم گفتن 1ترانزیستورمیخوادکه موجودنداریم .گفتن تاتعمیرنشده ازکارت گرافیک نمیتونی استفاده کنی وفقط ازآنبرداستفاده کن

لینک به دیدگاه

چیپست کادر برد مشکل دارد و باید با bga machin  عوض یا ریبال شود

هزینه تعویض چیپ هم در این وضع دلار حدود 200000 تومن در میاید یک کم بالا یا پایین

فکر نمی کنم ارزش تعمیر داشاه باشد . به عنوان دکور بگذار گوشه خونه

کسی هم که می خواهد بخرد هزینه تعمیر را بداند . مطمن باشد اگر مشکل چیپ داشته باشد 150 حد اقل هرینه می خورد 

شمادیگه خیلی بزرگش کردی.مشکل دراون حدنیست.این قیمتهاروازکجاآوردید؟من که نمیخوام جنسوبندازم ودربرم.میخوام 1بنده خداییکه بودجه خریدمین نونداره ببره ازش استفاده کنه.بردم زیرهمکف پاساژایران 80سالمشومیخریدن.1تعمیرگاه هم داره که به اونجاهم نشون دادم گفتن تعمیرش1ساعت طول میکشه وهزینش30تومنه.از80تومن 30کم کنی 50 میمونه که قیمت معقولیه.بماندکه اونا80ازمن میخرن وبالای 50%ازش سودمیخورن

لینک به دیدگاه

پس با گرافیک آنبرد مشکلی نداره و روشن میشه درسته؟فقط مشکل تصویر ندادنش از گرافیک جداگانه هست  که بهش اضافه میکنید و میخوایید از اون تصویر بگیرید؟ همینطوره که میگم؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم.ایناحرف تعمیرکاراس.من1مدت باگرافیک آنبردکارکردم ومشکلی نداشت.اما1روز دوباره تصویرنداد.دستگاه روشن میشه اماتصویرنداریم.کارت گرافیکم هم سالم بود.حالاداستان چیه وعیب ازکجاس بیخبرم.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیز گرافیک آنبردش چند مگه ، من یه مادر برد گیگا داشتم که سوخته  الانم دنبال یه مادربرد خوب با قیمت مناسب می گردم می خواستم ببینم این مادر برد میشه باهش با گرافیک آنبردش کارکرد و یاحتما باید تعمیر بشه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام: دوست عزیز مادربرد رو 20 خریدارم

موافق بودی زنگ بزن 09303008108

ویرایش شده توسط santatel
لینک به دیدگاه

سلام:من 25 خریدارم خیلی فوری

ویرایش شده توسط santatel
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...