رفتن به مطلب

بایوس boost برای 7950 ؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

آقا این بایوس بوست که میگن amd خودش برای 7950 داده چیه داستانش ؟ من برای کارت خودم از کجا میتونم پیدا کنمش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این لینک رو ببینید

http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/HD_7950_Boost_BIOS_Upgrade

کامل توضیح داده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود عزیز

در بایوس بوست فرکانس هسته از 800 به 950 افزایش یافته و شما از لینک زیر میتونید اونو دانلود کنید.

حتما قبل از آپدیت یک بک آپ از بایوس فعلی تهیه کنید

لینک

لینک به دیدگاه

ممنون از شما دوستان که اینقدر سریع و دقیق پاسخ میدید :wub:

فقط یه سوال دیگه این بایوس برای کارت که مشکل دما بوجود نمیاره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ممنون از شما دوستان که اینقدر سریع و دقیق پاسخ میدید :wub:

فقط یه سوال دیگه این بایوس برای کارت که مشکل دما بوجود نمیاره ؟

خیر مشکلی پیش نمیاد این بایوس رسما از طرف amd برای کارت های 7950 منتشر شده اگر قرار بود مشکلی پیش بیاره که بایوس نمی دادن :D

کارت شما حتی تا 1050 هم بدون افزایش ولتاژ اورکلاک میشه 925 که چیزی نیست

لینک به دیدگاه

خیر مشکلی پیش نمیاد این بایوس رسما از طرف amd برای کارت های 7950 منتشر شده اگر قرار بود مشکلی پیش بیاره که بایوس نمی دادن :D

کارت شما حتی تا 1050 هم بدون افزایش ولتاژ اورکلاک میشه 925 که چیزی نیست

بله خوب همین طوره ... من بایوس رو فلش کردم فقط یه موضوعی ... از قرار معلوم ولتاژ هم  زیاد تر میشه این عکس رو ببینید ...حالا اگر خودمون به صورت دستی بایوس رو ادیت کنیم و فرکانس رو رو 950 یا 1000 بزاریم بدون افزایش ولتاز مشکلی پیش میاد؟

post-11938-0-57968600-1369213090_thumb.png

ویرایش شده توسط omid.gh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بله خوب همین طوره ... من بایوس رو فلش کردم فقط یه موضوعی ... از قرار معلوم ولتاژ هم  زیاد تر میشه این عکس رو ببینید ...حالا اگر خودمون به صورت دستی بایوس رو ادیت کنیم و فرکانس رو رو 950 یا 1000 بزاریم بدون افزایش ولتاز مشکلی پیش میاد؟

ولتاز تا 1.25 کاملا safe هست و هیچ مشکلی پیش نمیاره حتی با کولر رفرنس

البته برای اور کردن به 1000 اصلا نیازی به ولتاژ دادن نیست تغییرش بده به 1000 و تست 3dmark بگیر اگه دیدی تصویر بهم ریخت نیاز به ولتاژ داره که 5 تا 5 تا ببر بالا ولی میگم اصلا نیاز به ولتاژ نداره

لینک به دیدگاه

تا

ولتاز تا 1.25 کاملا safe هست و هیچ مشکلی پیش نمیاره حتی با کولر رفرنس

البته برای اور کردن به 1000 اصلا نیازی به ولتاژ دادن نیست تغییرش بده به 1000 و تست 3dmark بگیر اگه دیدی تصویر بهم ریخت نیاز به ولتاژ داره که 5 تا 5 تا ببر بالا ولی میگم اصلا نیاز به ولتاژ نداره

تا 1040  بدون ولتاژ  راحت تست 3mark رو پاس میکنه چقدر هم افزایش امتیاز داره . میگم این کارت که اینقدر قابلیت اوور داره چرا به طور پیش فرض فرکانسشو تو این حالت قرار ندادند؟

ویرایش شده توسط omid.gh
لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان میشه بگید چطور باید بایوس رو آبدیت کنم و از نسخه ی خودش بکاب بگیرم.کارت فعلی من msi 7950 oc edition هست

لینک به دیدگاه

این جدید ترین بایوسی هست که گذاشتن.نوشته tf من میتونم رو کارتم نصب کنم؟؟آخه مال من TF نیست

http://www.techpowerup.com/vgabios/133759/msi-hd7950-3072-121206.html

ویرایش شده توسط zaminz
لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان میشه بگید چطور باید بایوس رو آبدیت کنم و از نسخه ی خودش بکاب بگیرم.کارت فعلی من msi 7950 oc edition هست

از نزم افزار cpuz استفاده کن ...تمام چیزایی که نیاز داریو برات پیوست کردم.

post-11938-0-99179800-1369225100_thumb.png

Desktop.rar

لینک به دیدگاه

این جدید ترین بایوسی هست که گذاشتن.نوشته tf من میتونم رو کارتم نصب کنم؟؟آخه مال من TF نیست

http://www.techpowerup.com/vgabios/133759/msi-hd7950-3072-121206.html

من هم دقیقا همین سوال دوستمون رو دارم . کارت من و ایشون با کولر رفرنرس به صورت پیش فرض 830 می باشد . این بایوس جواب می دهد ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

شما نیاز به بایوس جدید ندارید

فرکانس بوست هر چقدر که باشه از فرکانسی که شما میتونید به صورت پایدار اورکلاک کنید پایینتره

شما با نرم افزار msi after burner که در سی دی جعبه کارتتون هست اورکلاک کنید بعد اون پایین تیک apply setting .....رو بزنید البته قبلش پروفایلتون رو ذخیره کنید

وقتی وارد سیستم میشید یک پیغام میاد مبنی بر اینکه میخواهید افتربرنر اجرا بشه و با اوکی کردن اون تنظیمات شما اجرا میشه

نیاز به بایوس هم ندارید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

شما نیاز به بایوس جدید ندارید

فرکانس بوست هر چقدر که باشه از فرکانسی که شما میتونید به صورت پایدار اورکلاک کنید پایینتره

شما با نرم افزار msi after burner که در سی دی جعبه کارتتون هست اورکلاک کنید بعد اون پایین تیک apply setting .....رو بزنید البته قبلش پروفایلتون رو ذخیره کنید

وقتی وارد سیستم میشید یک پیغام میاد مبنی بر اینکه میخواهید افتربرنر اجرا بشه و با اوکی کردن اون تنظیمات شما اجرا میشه

نیاز به بایوس هم ندارید

شما درست میگید اما با این بایوس دیگه احتیاج نیست هر بار ویندوز عوض میکنید نصب کنید و دستی بالا ببرید میشه عین اور کارخونه ای.سوال من اینه این بایوس رو میشه نصب کنم یا نه

لینک به دیدگاه

شما درست میگید اما با این بایوس دیگه احتیاج نیست هر بار ویندوز عوض میکنید نصب کنید و دستی بالا ببرید میشه عین اور کارخونه ای.سوال من اینه این بایوس رو میشه نصب کنم یا نه

باید با آزمون و خطا خودت تست کنی....ولی به نظر من به صورت دستی اوور کن...

لینک به دیدگاه

باید با آزمون و خطا خودت تست کنی....ولی به نظر من به صورت دستی اوور کن...

راستش آموزشی که گذاشتین خوب متوجه نشدم :blush:

خودتون بایوس رو ریست کردین؟؟

آخه برای msi کور 960 گذاشتن وسوسه کنندست

لینک به دیدگاه

مگه چند ماه یک بار ویندوز عوض میکنید؟

اورکلاک آزمون خطاست و هیچ قانون و قاعده کلی براش وجود نداهر دوست من

فرکانس این بایوس بوست که چیزی نیست

اما اگه میخواین اینطوری باشه بهتره از خود بایوس اورکلاک کنید به این صورت که فرکانس ها و ولتاژ ها رو در حالت عادی تست کنید و در بایوس اعمال کنید

لینک به دیدگاه

راستش آموزشی که گذاشتین خوب متوجه نشدم :blush:

خودتون بایوس رو ریست کردین؟؟

آخه برای msi کور 960 گذاشتن وسوسه کنندست

شما به راحتی میتونید با افزایش ولتاژ فرکانس این کارت رو به فرکانس 1100 الی 1200 به صورت پایدار اورکلاک کنید

لینک به دیدگاه

مگه چند ماه یک بار ویندوز عوض میکنید؟

اورکلاک آزمون خطاست و هیچ قانون و قاعده کلی براش وجود نداهر دوست من

فرکانس این بایوس بوست که چیزی نیست

اما اگه میخواین اینطوری باشه بهتره از خود بایوس اورکلاک کنید به این صورت که فرکانس ها و ولتاژ ها رو در حالت عادی تست کنید و در بایوس اعمال کنید

من زیاد ویندوز عوض میکنم :)

متاسفانه این کارو بلد نیستم :blush:

لینک به دیدگاه

من خواستم بدون ولتاژ اور کنم و خودم تا فرکانس 1000 که بالا بردم بدون مشکل تست رو پاس کرد.حالا بنظرتون این بایوس رو نصب کنم که کور رو 960 میکنه مشکل نداره؟؟چون نوشته twin frozr boost

لینک به دیدگاه

من زیاد ویندوز عوض میکنم :)

متاسفانه این کارو بلد نیستم :blush:

برنامه RBE یا Radeon Bios Editor رو دانلود کنید

http://www.techpowerup.com/rbe/

از لینک بالا میتونید آموزشش هم ببینید

لینک به دیدگاه

من خواستم بدون ولتاژ اور کنم و خودم تا فرکانس 1000 که بالا بردم بدون مشکل تست رو پاس کرد.حالا بنظرتون این بایوس رو نصب کنم که کور رو 960 میکنه مشکل نداره؟؟چون نوشته twin frozr boost

وقتی میشه از بایوس اورکلاک کرد نیاز به بایوس جدید نیست! تازه ریسکشم کمتره

بایوس هایی که بیرون میاد اگه پسوندی نباشه مثلا توئین فروز یا چیزی مربوط به کارتهای رفرنس میشه یا کارتهایی که بورد رفرنس دارند

فرکانس 1000 برای این کارت چیزی نیست....

لینک به دیدگاه

این تصویر سنسور کارت 7950 دایرکت سی یو 2 هست

از اورکلاک این کارت نا امید شدیم چون فقط به فرکانس 1090 تونست دست پیدا کنه! در حالی که اکثر 7950 ها تا 1200 به صورت پایدار اورکلاک میشن که البته این مورد بین چیپ های گرافیکی random هست و احتمالش زیاده کارت شما به فرکانس 1200 برسه

ولتاژ کارت 1.2 بود(VDDC)  و شما نهایت با 1.25 الی 1.28 میتونید به این فرکانس به صورت پایدار کارتتون رو اورکلاک کنید

60308205305230376033.gif

ویرایش شده توسط Mehdi_FXX
لینک به دیدگاه

شما از 1.25 شروع کنید به کارت ولتاژ بدید و تست پایداری بگیرید و مطمئن باشید هیچ ترسی نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...