رفتن به مطلب

کدام یک بهتر است؟

Recommended Posts

سلام دوستان طبق صحبتی که دیروز با اساتید داشتم تصمیم گرفتم باز برم سمت اینتل به همین دلیل میخوام مین و سیپیو رو عوض کنم و چون بودجم محدود هست میخوام بهترین ترکیب رو بگیرم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کدامیک از اینها بهتر هست؟

3570k+biostar p67xe

2500k+biostar p67xe

2600k+biostar p67xe

G2020+maximus v gen

که نظر خودم بیشتر مورد سوم یا دوم هست

و برای مورد اخر هم بعدا باید سیپیو بخرم که چون فکر میکنم حالا حالا ها پول دستم نمیاد ترجیحش نمیدم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایی

نهایت بودجه هم1200 هست

قصدم هم فقط اورکلاک و کمی بازی

ممنون میشم دوستان اگر قیمتی از 2600k دارند بفرمایند

و متاسفانه چند روز هست اینترنت مشکل پیدا کرده ازطرف مخابرات قطع هست به همین دلیل اگر مشکلی دیدید به بزرگی خودتون ببخشید

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

با 1200 میتونید یه 2500کا تو مایه ی 600 تا 700 بگیرید با 500 تومان هم میشه مادربرد خوبی بگیرید مورد 4 که اصلا مناسب نیست

لینک به دیدگاه

2600K بالای 1100 قیمت داره . قیمتش خیلی با 3770K فرق نمیکنه .

شما یا 2500K بگیر و یا 3570K . اگر دست دوم سالم و کم کارکرد گیر بیاری خیلی بهتره . مادربورد رو هم چیپ P67 نگیر. اگر 2500 گیر آوردی Z68 بگیر و اگر 3570 گیر آوردی Z77 .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته چیپ p67 برای اور مناسب تر از Z68 هست.

همینطور قیمت بردهاش هم مناسبتر هست.

Z68 V-Deluxe رو با قیمت Z77 سابرتوث یه قیمت میدادن !؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من 2600kدارم تا حالا خدا رو شکر ازش راضی هستم در مورد مادربرد هم میدونم پولت نمیرسه ولی اگر بتونی z77پیدا کنی خیلی خوبه از لحاظ چیپ میگم نه قابلیت ها چوم الان b75هم تقریبا قابلیت های اونو داره ولی از لحاظ چیپ :lol: ولی الان ماله خودم هم p8b75-vبازم از این هم راضی ام ولی با این که دو تا pcieداره به درد sli یا crossfirexنمی خوره . اگر فن سی پی یو جدا بتونه بخری و یه پاور خوب 2600kرو به طور جنگی میشه overclockکرد. بعد من در مورد p67وh67شایعه ای شنیدم که تازگی ها ایراد زیادی ازش پیدا کردند مثل ایراد های sataولی در کل سعی کن اول ایسوس بعد گیگابایت بگیری.موفق باشی. ;)

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی های همه دوستان

راستش تصمیم گرفتم 2600 کا دست دو بگیرم

اگر پیدا نشد 2500 بگیرم یا 3570؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

درودکامیار جان

گزینه خوبیه ولی ای کاش یکم بیشتر میتونستی هزینه کنی که بعدا غصه نخوری!

آخه آدم 2600k میگیره بعد نتونه درست اورکنه؟؟؟من که نمیتونم!!!

اگه میتونی فعلا به فکر سی پی یو باش ویکم بودجه جور کن تا یه مادربرد حداقل خوب بگیری!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ازراک Z77 سری Extreme 4 واقعا عالی هست.توسط دوستان تو مجله سخت افزار هم تست شده بود.

سری پرو چنگی به دل نمیزنه...

لینک به دیدگاه

دوستان به نظرتون بهتر نیست صبر کنم اول سیپیو رو بخرم بعد مین.رو؟

ممنون اقا حمید یعنی با این.بایو استار نمیشه اور کرد؟

اقا معین.که دارند خوب اور میکنند

لینک به دیدگاه

کامیار جان چرا میشه اورکرد خوبم میشه اورکرد!ولی الان نسل بعدی تقریبا 1ماه دیگه تو بازاره میخوای دونسل قبل خرید کنی؟

از این لحاظ یکم آدم دودل میشه ولی اگه مشکلی نداری فقط اور میخوای برو تو کارش!

مادربرد خوبیه راسیت فازمادربرد رو هم یه نگاهی بکن بد نیست!

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان حالا به نظرتون 2600k دست دو بگیرم یا 3570k اک؟چون اختلاف قیمت کمی دارند فقط هم برای اسکورشون در تست های vga میخوام

بیشترین فیزیکس اسکوری که 3570 میتونه بگیره چقدر هست؟یادمه اقا بهمن توی تست هاشون حداکثر 10 هزار گرفته بودند این اخرین حدش بود؟

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

دوستان میشه این یک مورد رو سریع بگید چون میخوام بخرم موندم اگر قرار شه 3570 بخرم امروز میرم

کسی نمیدونه با 3570 فرکانس رم مینم ازاد میشه یا نه؟

بعد توی سایت بایو استار فقط یک بایوس وجود داره و تمام سیپیو های جدید هم در لیست ساپورت هستند یعنی میخوره؟

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

دوستان میشه این یک مورد رو سریع بگید چون میخوام بخرم موندم اگر قرار شه 3570 بخرم امروز میرم

بعد توی سایت بایو استار فقط یک بایوس وجود داره و تمام سیپیو های جدید هم در لیست ساپورت هستند یعنی میخوره؟

اگه سری K باشه آزاده آزادی...

لینک به دیدگاه

کامیار جان فرکانس رم آزاد میشه یعنی چی؟

یعنی میخوای رم رو اورکلاک کنی؟

مشکلی نداره 3570k

آخرین بایوس رو بگیر اگه اسم آورده که با اون بایوس میتونی نسل 3 رو رو مادربرد بذاری خب مشکل حله!

البته میتونی باز از معین جان که این مادربرد رو داره سوال بپرسی یا باهاش یه تماسی بگیری!

سوالی بود هستم

لینک به دیدگاه

کامیار جان فرکانس رم آزاد میشه یعنی چی؟

یعنی میخوای رم رو اورکلاک کنی؟

مشکلی نداره 3570k

آخرین بایوس رو بگیر اگه اسم آورده که با اون بایوس میتونی نسل 3 رو رو مادربرد بذاری خب مشکل حله!

البته میتونی باز از معین جان که این مادربرد رو داره سوال بپرسی یا باهاش یه تماسی بگیری!

سوالی بود هستم

ممنون اقا حمید

الان در مین من گزینه فرکانس رم بیشتر از 2133 وجود نداره میخوام ببینم گزینه هاش میاد یا خیر چون در مین های اسوز p67 میاد

بله این مورد رو مطمین شدم ساپورت میکنه چون ورژن pcb هم 5.2 اخرین ورژن هست

حالا به نظرتون کدوم رو بگیرم

2500k اک

2600k دست دو

3570k اک 

البته ناگفته نماند بدترین مشکل من اینه که صبر ندارم حوصلم نمیاد تا پیدا شدن 2600 صبر کنم به نظرتون میارزه واسش دست نگه دارم؟باتوجه به اینکه قدیمی شده و در اور کلاک تنها نهایت 3000 اسکور در فیزیکس3dmark11 بیشتر از 3570k اور شده میگیره؟البته مموری کنترلر بهتر هم جای خود دارد

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

ممنون اقا حمید

الان در مین من گزینه فرکانس رم بیشتر از 2133 وجود نداره میخوام ببینم گزینه هاش میاد یا خیر چون در مین های اسوز p67 میاد

بله این مورد رو مطمین شدم ساپورت میکنه چون ورژن pcb هم 5.2 اخرین ورژن هست

حالا به نظرتون کدوم رو بگیرم

2500k اک

2600k دست دو

3570k اک 

البته ناگفته نماند بدترین مشکل من اینه که صبر ندارم حوصلم نمیاد تا پیدا شدن 2600 صبر کنم به نظرتون میارزه واسش دست نگه دارم؟باتوجه به اینکه قدیمی شده و در اور کلاک تنها نهایت 3000 اسکور در فیزیکس3dmark11 بیشتر از 3570k اور شده میگیره؟البته مموری کنترلر بهتر هم جای خود دارد

خواهش عزیز

آره احتمال 90 درصد میاد

اگه برای بازی میخوای 3570k بگیر خیال خودتم راحت کن نه اور شده نه بهش شک داری نه چیزی!

اون 3000تا هم برای تو که یه کاربر عادی هستی و با سیستم گیم میزنی خیلی تفاوتی نداره حساس نباش!

برو زود همون 3570k رو بگیر

مبارک باشه شیرینیشم یادت نره

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

ممنون اقا حمید من فقط فقط برای گرفتن اسکور سیپیو در تست های vga سیپیومو عوض کردم اگر برای گیم بود که همون 8150 هم جوابمو میداد!اصلا فکر نمیکنم وقت کنم با سیستم بازی کنم در این شرایط هم نظرتون 3570 هست؟توی تست ها 2600 اسکور 13000 میاره ولی 3570 اسکور 10000که فکر میکنم سیپیو یکم لو ولتاژ باشه باتنظیمات بهینه بتونه 11000 هم بگیره

باتشکر 

لینک به دیدگاه

ممنون اقا حمید من فقط فقط برای گرفتن اسکور سیپیو در تست های vga سیپیومو عوض کردم اگر برای گیم بود که همون 8150 هم جوابمو میداد!اصلا فکر نمیکنم وقت کنم با سیستم بازی کنم در این شرایط هم نظرتون 3570 هست؟توی تست ها 2600 اسکور 13000 میاره ولی 3570 اسکور 10000که فکر میکنم سیپیو یکم لو ولتاژ باشه باتنظیمات بهینه بتونه 11000 هم بگیره

باتشکر 

خواهش کامیار عزیز

خب با این تفاسیر شرایط فرق کرد

2600

4core 8 threads هست مسلما بالاتر میگیره

اگه میخوای کارکرده بگیری خب دنبال 3770kباش

اگه برای اسکور بخوای  i7 پیشنهاد منه

ولی درکل نمیشه از 3570k نو گذشت!

متوجه منظورم هستی که!

لینک به دیدگاه

ممنون اقا حمید لطف کردید

به بودجم نمیرسه من حداکثر 840 دارم تازه اونم از پول کولرم کم میشه

بله متوجه شدم خودم خیلی دوست دارم سیپیوم یک مموری کنترلر خوب داشته باشه 

یعنی به نظرتون 2000 فیزیکس اسکور میارزه که 100 بیشتر هزینه کنم؟اونم دست دو!تازه تقریبا فقط فیزیکس هست که به تعداد هسته وابسته هست تست هایی مثل 01 به تعداد وابسته نیست

و بچ نامبر 3570 رو هم خودم میتونم انتخاب کنم و موقع فروشش هم راحت تر فکر میکنم باشم مخصوصا اگر هسول بیاد

شرمنده بخدا من هیچ وقت اینقدر دو به شک نیستم همیشه میرم بازار هر چی گیرم بیاد میخرم  :D

ایشالا فردا میرم برای خرید

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

بسلامتی مبارک باشه خریدت

من باشم 3570K میگیرم با توجه به این بودجه که دارم!

خواهش عزیز خوشحال میشم کمکی از دستم بربیاد انجام بدم!

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییتون بسیار خوبتون اقا حمید بلاخره 3570k رو خریدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...