رفتن به مطلب

راهنمايي براي خريد سيستم game

Recommended Posts

• کاربر ویژه
اقا به اين ميگن راهنمايي. يه عده با تجربه ي پايين تو اين سايت ها هستند كه تا ميگي با 2 تومن سيستم گيم چي مي شه خريد يا مي گن به زور سيستم اداري مي شه خريد يا مي گن فقط مي شه pes بازي كرد و اين حرفا. من خودم المپياد كامپيوتر بودم و سوادم هم تو كامپيوتر كم نيست ديگه وقتي طرف براي سيستم گيم sdd يا كيس x6 پيشنهاد مي ده اون وقت گرافيك 7770 معلومه بي تجربست اون وقت به اين و اون راهنمايي هم مي ده. من مي تونم بودجه رو بكنم 3.500 ولي خوب نيازي نيست به اين كار. ولي كار شما عالي بود. من اول فكر مي كردم CPU من زياد ضعيف نيست كه گلوگاه بشه ولي با benchmark هاي شما متوجه شدم. من گرافيك و CPU و motherboard و رم ( پاور 480 گرين فكر كنم كم باشه ، اگر كم بود پاور هم هست)

عزیز پردازنده شما خیلی هم ضعیف نیست...در حد یک i3 2100 عمل میکنه.. که نمیشه گفت ضعیف هست.. چه بسا با انتخاب یه پاور و کولر پردازنده خوب و اور کردن تا فرکانس مناسب میتونه در حد یک i5 ظاهر بشه ...ولی انتخاب سوکت های جدیدتر مطمئناً بهتر خواهد بود از لحاظ پشتیبانی از تکنولوژی های جدیدتر...

برای پردازنده Intel® Core™ i3-3220 ivy Bridge Processor پیشنهاد میکنم با قیمت 420 تومن 

برای مادربرد ASRock H77 Pro4/MVP 1155 MB گزینه مناسبی هست با 380 تومن قیمت

برای گرافیک SAPPHIRE HD 7870 GHz Edition 2GB GDDR5 قیمت 1 میلیون و 20 هزار تومن

برای رمهاتون پیشنهاد من با توجه به گرون شدن رم و بودجه محدود 2 ماژول 2 گیگی با فرکانس بالای 1600 هست حدود قیمت 170 تومن

برای پاور هم شما با توجه به میزان مصرف سیستم انتخابی شما ازشاخه 12V پاور وبا درنظر گرفتن نوع وتعداد کانکتورهای مورد نیاز این سیستم پیشنهاد ما استفاده از مدل پاور   GP585B   می باشد. قیمت 310 تومن

مجموع 2 میلیون و سیصد هزار تومن..

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

حرف دوستمون تایید میشه اگه قطعات نو میخواین همین خوبه

البته اگه من بودم دست دو جمع میکردم  :D

ویرایش شده توسط RezaYa_67
لینک به دیدگاه

عزیز پردازنده شما خیلی هم ضعیف نیست...در حد یک i3 2100 عمل میکنه.. که نمیشه گفت ضعیف هست.. چه بسا با انتخاب یه پاور و کولر پردازنده خوب و اور کردن تا فرکانس مناسب میتونه در حد یک i5 ظاهر بشه ...ولی انتخاب سوکت های جدیدتر مطمئناً بهتر خواهد بود از لحاظ پشتیبانی از تکنولوژی های جدیدتر...

عزیزم i3 اور نمیشه...

ادامه بده....

لینک به دیدگاه

برای پردازنده Intel® Core™ i3-3220 ivy Bridge Processor پیشنهاد میکنم با قیمت 420 تومن 

برای رمهاتون پیشنهاد من با توجه به گرون شدن رم و بودجه محدود 2 ماژول 2 گیگی با فرکانس بالای 1600 هست حدود قیمت 170 تومن

برای پاور هم شما با توجه به میزان مصرف سیستم انتخابی شما ازشاخه 12V پاور وبا درنظر گرفتن نوع وتعداد کانکتورهای مورد نیاز این سیستم پیشنهاد ما استفاده از مدل پاور   GP585B   می باشد. قیمت 310 تومن

من هم موافقم. فقط بهتر نيست تا اومدن 760 ti صبر كنم و 760 ti رفرنس رو بگيرم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عزیزم i3 اور نمیشه...

ادامه بده....

فدای شکل ماهت بشم q9550 رو گفتم نه i3 رو...

عزیز پردازنده شما=q9550 خیلی هم ضعیف نیست...در حد یک i3 2100 عمل میکنه.. که نمیشه گفت ضعیف هست.. چه بسا با انتخاب یه پاور و کولر پردازنده خوب و اور کردن تا فرکانس مناسب میتونه در حد یک i5 ظاهر بشه ...ولی انتخاب سوکت های جدیدتر مطمئناً بهتر خواهد بود از لحاظ پشتیبانی از تکنولوژی های جدیدتر...

لینک به دیدگاه

فدای شکل ماهت بشم q9550 رو گفتم نه i3 رو...

عزیز پردازنده شما=q9550 خیلی هم ضعیف نیست...در حد یک i3 2100 عمل میکنه.. که نمیشه گفت ضعیف هست.. چه بسا با انتخاب یه پاور و کولر پردازنده خوب و اور کردن تا فرکانس مناسب میتونه در حد یک i5 ظاهر بشه ...ولی انتخاب سوکت های جدیدتر مطمئناً بهتر خواهد بود از لحاظ پشتیبانی از تکنولوژی های جدیدتر...

عذر میخوام...منظورتونو درست متوجه نشدم...

راست میگم مهندس...CPU شما 4 هسته ای هست و خیلی قدرتمند...اگه میتونی یه کولر خوب بخر تا خرخره اورش کن....

لینک به دیدگاه

760 از نظر قدرتی 5 درصد از 680 قویتره اگه قیمتش تخیلی باشه ارزش خرید نداره...

همون طور که 680 و 670 قیمت هم در نظر بگیری 670 به صرفه تر هست..اگرم قیمت مهم نیست که هیچی :)

لینک به دیدگاه

760 از نظر قدرتی 5 درصد از 680 قویتره اگه قیمتش تخیلی باشه ارزش خرید نداره...

همون طور که 680 و 670 قیمت هم در نظر بگیری 670 به صرفه تر هست..اگرم قیمت مهم نیست که هیچی :)

عزیز 760 ti هنوز رونمایی رسمی نشده.واز نظر سخت افزار مشابه 670 هست.والبته قیمت 670 الان 370 دلار هست و قیمت کارت 760 ti "حدود 300 دلار!

لینک به دیدگاه

الان رفتم قيمتش رو تحقيق كردم.

770 550$

750 ti 300$

فكر كنم اگر صبر كنم تا سري 7xx بياد بهتره. راستي از همه ي كساني كه كمك كردن ممنونم. بقيه سيستم هم همين كه دوستمون fireinpole گفتن مناسب هست. بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو ولتاژ 1.31 ولت میتونی به فرکانس 4.0 گیگاهرتز برسی... البته یه کولر خوب هم میخای و گرنه دمای 90 درجه رو باید پردازنده بینوا تحمل کنه... با اینکار تو بازیها تا 15% بیشتر فریم میگیری که نتیجش  اینه که از i3 2100 میزنی جلو و به i5 2500 نزدیک میشی....

البته بازهم معقولتر خرید سوکت جدید هست..

لینک به دیدگاه

تو ولتاژ 1.31 ولت میتونی به فرکانس 4.0 گیگاهرتز برسی... البته یه کولر خوب هم میخای و گرنه دمای 90 درجه رو باید پردازنده بینوا تحمل کنه... با اینکار تو بازیها تا 15% بیشتر فریم میگیری که نتیجش  اینه که از i3 2100 میزنی جلو و به i5 2500 نزدیک میشی....

البته بازهم معقولتر خرید سوکت جدید هست..

دقیقا...راستی من اسمتو نمیدونم

اون سوکتی که داری 775 هست و خیلی از سوکت 1155 ضعیف تر هست ولی خوب اگه بودجه محدوده بهت پیشنهاد میکنم اور کنی...

لینک به دیدگاه

من هم موافق عوض كردن هستم چون اصلا motherboard ام رم DDR 3 رو ساپورت نمي كنه و pci e 3 رو هم ساپورت نمي كنه. حالا همه چي به 760 ti بستگي داره. مخصوصا اگه با كولر Titan بياد مي تونم مدل رفرنس 760 ti رو بگيرم كه هم ارزون تره هم كولر خوبي داره.

لینک به دیدگاه

عذر میخوام...منظورتونو درست متوجه نشدم...

راست میگم مهندس...CPU شما 4 هسته ای هست و خیلی قدرتمند...اگه میتونی یه کولر خوب بخر تا خرخره اورش کن....

درود خیلی خوب اومدی با یه کولر مناسب میتونی  به قول این دوستمون تا خرخره اورش کنی @-)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من هم موافق عوض كردن هستم چون اصلا motherboard ام رم DDR 3 رو ساپورت نمي كنه و pci e 3 رو هم ساپورت نمي كنه. حالا همه چي به 760 ti بستگي داره. مخصوصا اگه با كولر Titan بياد مي تونم مدل رفرنس 760 ti رو بگيرم كه هم ارزون تره هم كولر خوبي داره.

البته این رو هم در نظر داشته باشین که کارت جدیدی که وارد بازارمون میشه شما باید تا 3 ماه اول قیمت 2لاری اون رو ضربدر 5000 یا 6000 کنین

لینک به دیدگاه

درود خیلی خوب اومدی با یه کولر مناسب میتونی  به قول این دوستمون تا خرخره اورش کنی @-)

مخلصم 

البته به مین هم ربط داره که تا چقدر میتونه ثاپرت کنه...

لینک به دیدگاه

منم که همینو گفتم بهترین سیستم تو این قیمت بروز و قابل ارتقاء

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه cpu تو اور کنی شاید 4-5 فریم تو بازی بهبود داشته باشه! این کارو نکن!!!

در ضمن من دنباله سی پی یو شما می گردم ، خاصی بفروشی یه ندا بده، خریدارم

گرافیکت چیه !؟

به نظر من گرافیک gtx    560  و gtx 660  چیز خوبیه

بنچ مارکاشو ببین، با توجه به قیمت بازار مقایسه کن خودت.

7770 هم به درد شما نمی خوره!

7850بهتر خواهد بود...

لینک به دیدگاه

به نظرم پاورتونم کمه.

(من q8200دارم که می خوام بفروشم مال شما رو بخرم)

گرافیکمم 8800 جی تی هست

از پاور 585 سری گیمه گرین استفاده می کنم!

لینک به دیدگاه

به به چه راهنمایی ومشاوره های خفنی!

راستی دوست عزیز تصمیم نهایی شما به چه صورت است؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

1 مین و سیپیوتون رو حدود 500 میخرن 

2 با پوله فروشه این 2 قطعه میخاین سیستم رو ارتقا بدین یعنی 500 + 1.8 = 2.300 یا نه کلا 1.8 

بعد این ها رو دارین یا نه 

رم + (پاور ضعیفه واسه این سیستم یه 650 یا 750 وات توصیه میشه) هارد + کیس + مانیتو 

کلا بگم اون 1.8 یا 2.300 رو میخاین فقط مین سیپیو رم و گرافیک بگیرین یا نه .... 

این ها رو که جواب بدین میشه کامل راهنمایی کرد 

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

واقعا هرکی از اینجا رد میشه مشاوره میده :D

لینک به دیدگاه

راستش تا اومدن سری 700 صبرمی کنم. تا اون موقع haswell هم میاد همه می خوان ivy Bridge ها رو بفروشن.

core i5 3570k دسته دوم 

Asrock H77 Pro4 دسته دوم

8G 1600 رم از هر برندی دسته دوم

psu هم 585 کرین 

برای گرافیک هم 1300 کنار می ذارم شاید 760 TI  رفرنس

این جا کسی رو می شناسید که مطمئن باشه بشه دست دو ازش خرید؟

لینک به دیدگاه

راستش تا اومدن سری 700 صبرمی کنم. تا اون موقع haswell هم میاد همه می خوان ivy Bridge ها رو بفروشن.

core i5 3570k دسته دوم 

Asrock H77 Pro4 دسته دوم

8G 1600 رم از هر برندی دسته دوم

psu هم 585 کرین 

برای گرافیک هم 1300 کنار می ذارم شاید 760 TI  رفرنس

این جا کسی رو می شناسید که مطمئن باشه بشه دست دو ازش خرید؟

عزیز دل شما که cpu با ضریب k میخوای برداری مادربورد هم چیپ z77 بردار که اگه خواستی اور کنی بتونی در کل مشکلی نداره ها فقط واسه اورکلاک گفتم. http://lioncomputer.ir/product/1760/ASRock%20Z77%20Pro4%201155%20MB/

ویرایش شده توسط Chopin
لینک به دیدگاه

سری k رو بیشتر برای گرافیک مجتمعش بر می دارم. حالا دست دو این هایی که گفتم چند در می اد؟

لینک به دیدگاه

سلام سوالتون رو اینجا مطرح کنید تا اونایی که وارد ترن در این زمینه جواب دقیق تر بهتون بدن.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=165&hl=

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...