رفتن به مطلب

فروش ASUS GTX 560 TI

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخوام بفرومش ولی یه ایرادی داره اینه که توی بازی شطرنج جی پی یو لودش به 99% هم میرسه اما در mw3وcrysis اینجوری نبود برای اطمینان بردمش گارانتی که گفت این ایراد نیست بعضی هاشون اینجوری میشن و با 3dmarkو هزار کوفت دیگه تست کرد گفت ایراد نداره. بعد یک فنه هست.دارای دو سال گارانتی سازگار هست. دلیل فروشمم هم اینه که نمیتونم crysis 3رو روی ultraبازی کنم اما اگه منصف باشیم دیگه کرایسیس خیلی بازی شاخیه. نباید به گرافیک سخت بگیریم

ممنون میشم پیشنهاد قیمت هاتونو بدید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منم یه کارت داشتم اینجوری بود باید ببرید گارانتی مشکل داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با SAPPHIRE 6870 تعویض میکنی

لینک به دیدگاه

متاسفانه فقط قصدم فروشه و اگر هم بخوام عوض کنم با 7950 عوض میکنم. ممنونم از پیشنهادتون

لینک به دیدگاه

به خدا همین 2 روز پیش از گارانتی آوردم باهاش بتلفیلد3 هم اجرا کرد و با 3dmarkهم تست کرد گفت ایراد نداره. در ضمن من فقط برای تست بردم که بگه خرابه یا نه. و اگر هم عوض میکرد باز هم میفروختمش چون شیفته 7950 شدم

لینک به دیدگاه

من که رفتم گفتن ایراد نداره در ضمن تا 1394 گارانتی داره(سازگار)

دز ضمن دوست عزیز فکر نمیکنی 470 تومان برای این کارت که سه ماه کار کرده کمه

در ضمن ایسوس هست و من چند دفعه به بازار رفتم که ایسوس نداشتند چون میخواستم یه دونه دیگه بگیرم و SLIکنم ولی متاسفانه........

من از همون اول هم گفتم که این ایراد رو داره چون نمیخوام مدیون کسی بشم و در ضمن هم گفتم تا دو سال دیگه هم گارانتی سازگار دارد.ممنون

لینک به دیدگاه

اگر هم یه خورده پایین تر رو ببینی یک دوست 550TIرو که تازه EVGAهم هست رو400 میفروشه اون وقت این 560TIو ASUSهم هست 470؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

برادر من بهتره خودتون یک قیمت پایه مشخص کنید در غیر این صورت اگه کسی بیاد بگه 200 خریداره نباید ناراحت بشید

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

در قوانین خرید و فروش هم هستش که اگر شما قیمت پایه نگذارید هر قیمتی که کاربران بخوان میتونن اعلام کنن عزیز

از شما میخوام اگر میخواید موجب ناراحتی شما نشه قیمت پایه بگذارید عزیز

با تشکر و موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز نو این کارت حدود 800 هست...

منهای 30 درصد میشه حدود 580 تومن

حالا شما کلاه خودتو قاضی کن این کارت که مشکل هم داره اینقدر می ارزه؟؟؟

تازه من قیمت dcii  گفتم...کارت شما dci هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...