رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک GTX 275

Recommended Posts

درود دوستان گلم

بنده الان چیزی نمیگم و تا اخر وقت امروز به استارتر اجازه میدم بیاد اینجا توضیح بده . بعد از این حتما برخورد خواهد شد . البته برخوردهای ما توی این زمینه متفاوت با جاهای دیگست . پس استارتر عزیز میخوام که بیاد شفاف و روشن توضیح بدید

دوستان گلم همیشه در کنار هم باشید و چیزی رو برای هم محفی نکنید چون به ضرر همست . هر وقت هم مشکلی توی این زمینه داشتید مطمئن باشید که اینجا با جاهای دیگه متفاوته و حتما بررسی میشه . روی کمک ما همیشه حساب کنید دوستان گلم ضرر نخواهید کرد

دوستان یادتون باشه که عواقب مواطب نبودن گردن خودتونه و این سایت به هیچ عنوان بعد از ایجاد مشکل از جانب شما و یا برای شما جوابگو نخواهد بود ولی قبلش در خدمتیم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بنده الان چیزی نمیگم و تا اخر وقت امروز به استارتر اجازه میدم بیاد اینجا توضیح بده . بعد از این حتما برخورد خواهد شد . البته برخوردهای ما توی این زمینه متفاوت با جاهای دیگست . پس استارتر عزیز میخوام که بیاد شفاف و روشن توضیح بدید

دوستان گلم همیشه در کنار هم باشید و چیزی رو برای هم محفی نکنید چون به ضرر همست . هر وقت هم مشکلی توی این زمینه داشتید مطمئن باشید که اینجا با جاهای دیگه متفاوته و حتما بررسی میشه . روی کمک ما همیشه حساب کنید دوستان گلم ضرر نخواهید کرد

دوستان یادتون باشه که عواقب مواطب نبودن گردن خودتونه و این سایت به هیچ عنوان بعد از ایجاد مشکل از جانب شما و یا برای شما جوابگو نخواهد بود ولی قبلش در خدمتیم

موفق باشید

دوستان عزیزم

بنده اگه کلاه بردار بودم محله کارمو نمیگفتم یا شماره حساب نمیدادم

بنده فروشنده هستم این حقه منه که پول روبگیرم جنس تحویل بدم

من مهلت تست گذاشتم 48 ساعت این ایا کافی نیست

من متاسفانه نمیتونم قبل از واریز چیزی معامله کنم

اقای حمید خان خودشون یه گرافیکه 580 داشتند با اینکه بنده اصفهان بودم گفتبه هیچ وجهی نمیشه که کارت تحویل داده بشه بعد پول بدی

حالا این کاره من غلطه

لینک به دیدگاه

سلام داداش

من هنوز نفروختم

کسی تا حالا پیدا نشده که پول اول واریز کنه

یکی از دوستان گفته باید یه یکساعتی کارتتو بدی به من بعد پول گفتماول پول بعد48 ساعت تست

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم

بنده اگه کلاه بردار بودم محله کارمو نمیگفتم یا شماره حساب نمیدادم

بنده فروشنده هستم این حقه منه که پول روبگیرم جنس تحویل بدم

من مهلت تست گذاشتم 48 ساعت این ایا کافی نیست

من متاسفانه نمیتونم قبل از واریز چیزی معامله کنم

اقای حمید خان خودشون یه گرافیکه 580 داشتند با اینکه بنده اصفهان بودم گفتبه هیچ وجهی نمیشه که کارت تحویل داده بشه بعد پول بدی

حالا این کاره من غلطه

درود جناب نصیر زاده

بنده خدای نکرده نگفتم که شما کلاهبردار هستید عزیز . چون میدونم که امکان سوء تفاهم همیشه وجود داره اول از شما و از هر شخص دیگه ای توضیح میخوام تا شما هم تشریف بیارید نظرتون رو بگید .

از دید من تا کاملا مطلبی روشن نشه نمیشه قضاوت کرد و بنده هم قضاوتی نکردم

به پیغامتون پاسخ دادم

لینک به دیدگاه

بله حتما با این سابقه می آییم اول پول واریز می کنیم بعد هم شما حتما ارسال می کنید ;) بله بـــــله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بله حتما با این سابقه می آییم اول پول واریز می کنیم بعد هم شما حتما ارسال می کنید ;) بله بـــــله

والااااا

ایشون دیشب همزمان به 2-3 نفر شماره حساب داده و به هر کدام هم یک قیمت و .....

حالا دلیلش چی بوده خدا داند و ...

لینک به دیدگاه

درود

تا اطلاع ثانوی که استارتر به پیغام بنده پاسخ بدن این تاپیک قفل خواهد بود

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این مسائل سوء تفاهم بوده ( البته تا جایی که بنده بررسی کردم ) و باهاشون تماس گرفتم و تلفن ثابت هم داشتم ازشون و همه چیز حل شده .

دوستان گلم همیشه باید یه کوچولو صبر کرد تا همه چیز حل بشه و بعد اگر مطمئن شدیم چیزی رو عنوان کنیم در غیر اینصورت همین سوء تفاهمها باعث تخریب دیگران میشه . خود بنده پیغام ایشون رو ندیده بودم و همین باعث شد که بنده هم اشتباه کنم

همگی موفق باشید

لینک به دیدگاه

پیرامون صحبت های آقای حسینی

دوطرف معامله با من تماس گرفتن و نقش واسطه تو طرف رو به عهده داشتم!

ایشون کارت رو دیشب برای من آوردن و تست کردم  و تست اورکلاک هم شد مشکلی نداشت و کارت سالم بود و به کاربر عزیزmahdi1368  تحویل داده شد!

بنده فقط نقش واسطه رو داشتم!

کارت فروخته شد دوستان!

لینک به دیدگاه

پیرامون صحبت های آقای حسینی

دوطرف معامله با من تماس گرفتن و نقش واسطه تو طرف رو به عهده داشتم!

ایشون کارت رو دیشب برای من آوردن و تست کردم  و تست اورکلاک هم شد مشکلی نداشت و کارت سالم بود و به کاربر عزیزmahdi1368  تحویل داده شد!

بنده فقط نقش واسطه رو داشتم!

کارت فروخته شد دوستان!

ویرایش شده توسط mehrdad.nasirzadehv@yahoo.com
لینک به دیدگاه

عزیز کارت فروخته شده

استارتر فراموش کردن ختم تاپیک رو اعلام کنن!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...