رفتن به مطلب

لیون کامپبوتر در محیط اندروید(موبایل) چگونه است.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان عزیز

همانطور که همگی مطلع هستید ، با فراگیر شدن استفاده از موبایل های هوشمند و همچنین انواع تبلت ها ، افراد زیادی برای مشاهده و دیدن وب سایتهای مورد نظرشان از چنین وسایلی استفاده میکنند. به همین دلیل اکثر طراحان وب سایت ها، این موضوع را مورد توجه قرار داده اند و وب سایت ها را به نحوی طراحی کرده اند که در یک مرورگر موبایل، به راحتی مشاهده گردند. معمولا اینکار با حذف امکانات و جزییات غیر ضروری از وب سایت و در نسخه مخصوص موبایل انجام می شود.

انجمن لیون کامپیوتر هم به مانند بسیاری از دیگروب سایت ها، از این قاعده مستثنی نبوده و در هنگام نمایش در یک مروگر تلفن همراه یا تبلت، در ابتدا در قالب نسخه موبایل به نمایش در می آید. جهت اشنایی بیشتر شما دوستان، چندین عکس از محیط نسخه موبایل انجمن لیون کامپیوتر تهیه شده است که در تصاویر زیر قابل مشاهده می باشند.

wthyo6wp46zzvo8xmenr.png

7024gvij0onq1mfr24d8.png

njeya7bxtv1h5shjbt49.png

fplt7mdfptkxlypxva00.png

h3gownkhl97byxh53xe8.png

irth1l3o4n0p424yiiki.png

3nzfpr7wazxm9snzfwna.png

8ppqpuc1b8mfu8rgua4.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود بر شما

وقتی با موبایلم میام لیون بالای صفحه میزنه که نسخه اندروید رو میخوای یا نه. وقتی میزنم آره ارور میده

گوشیم xperia x10i هست و نسخه 2.3.3 اندروید.

لینک به دیدگاه

با برنامه tapatalk مشکل داره،وقتی لاگین می خوای بشی از برنامه میاد بیرون.

لینک به دیدگاه

درود با گوشی من هیچ مشکلی نداره اندروید 4.2.2 گالاکسی اس 2

لینک به دیدگاه

من که با سیمبین E66 میام انجمن، همین شکلیه. نوکیا دمت گرم. B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من که با سیمبین E66 میام انجمن، همین شکلیه. نوکیا دمت گرم. B)

منم که با وایرلس میام همین شکلیه و هیچ مشکلی ندارم ولی با سیمکارت دیگه خودت میدونی چجوریه

لینک به دیدگاه

با برنامه tapatalk مشکل داره،وقتی لاگین می خوای بشی از برنامه میاد بیرون.

تو تاپاتاک چی مینویسی لیون میاد؟

این شات از گوشیه من هست ببینید جالی کدوم سایت خالیه.(واقعا جای تعجب داره یه سایتی که مربوط به کامپیوتر هست تو تاپاتالک نباشه ولی یه سایت مربوط به اتومبیل ....) [-(

post-8938-0-73811900-1369628903_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و درود بر شما

وقتی با موبایلم میام لیون بالای صفحه میزنه که نسخه اندروید رو میخوای یا نه. وقتی میزنم آره ارور میده

گوشیم xperia x10i هست و نسخه 2.3.3 اندروید.

فکر کنم پیغام خطا برای این هست که می خواهد application را دانلود کنه ولی به دلیل اینکه تشخیص نمیده ار کجا باید دانلود بشه ، پیغام خطا میده.

لینک به دیدگاه

این شات از گوشیه من هست ببینید جالی کدوم سایت خالیه.(واقعا جای تعجب داره یه سایتی که مربوط به کامپیوتر هست تو تاپاتالک نباشه ولی یه سایت مربوط به اتومبیل ....) [-(

عزیز  خیلی ممنون از راهنمایی .  اگر اطلاعات بیشتری در اختیار دارید ، ممنون میشم راهنمایی کنید تا پیگیری کنیم. :wub: @};- @};-

لینک به دیدگاه

وقتی سایت لیون رو با هر برنامه وب گردی اندروید باز می کنید تصویر زیر رو مشاهده می کنید:

85850616676150012873.png

در قسمت بالا 2تا گزینه وجود داره که با زدن گزینه open in app همان صفحه ای که قرار دارید رو از طریق برنامه tapatalk براتون اجرا می کنه گزینه install هم مخصوص کسانی هست که برنامه tapatalk رو ندارند و شمارو ارتباط میده به مارکت های داخل گوشیتون برای دانلود و نصب برنامه tapatalk.

ایرادش اینکه وقتی شما می خوای از طریق tapatalk لاگین بشی برنامه tapatalk فورس کلوز میده و اینکه از خود برنامه tapatalk لیون رو سرچ کنید پیدا نمی کنه،تنها راهی که بشه سایت لیون رو با tapatalk باز کرد همین راهی هست که در بالا خدمتتون عرض کردم.

این 2تا ایراد سایت هست که ایشالله رفع باید بشه.

ویرایش شده توسط vaziri69
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من با htc one میام، بغیر از مشکل لایک هیچ مشکل دیگه ای ندارم

قسمت لایک (امتیاز) وجود نداره

لینک به دیدگاه

من با htc one میام، بغیر از مشکل لایک هیچ مشکل دیگه ای ندارم

قسمت لایک (امتیاز) وجود نداره

تاپاتالک 4 دارید؟

چی سرچ کردید که لیون رو پیدا کرد؟

لینک به دیدگاه

تاپاتالک 4 دارید؟

چی سرچ کردید که لیون رو پیدا کرد؟

داداش آدرس فروم سایت رو که وارد میکنم بصورت دیفالت این صفحه برام باز میشه که پایین صفحه گزینه "نسخه کامل" هست که صفحه اصلی برام میاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...