رفتن به مطلب

مقایسه دو مدل مادربورد و کدام بهتره

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام

می خواستم یک مادربورد در حد 50 هزار تومان بخرم؟

به نظر شما من چه نوع مادربورد بهتر بگیرم در این قیمت؟

EliteGroup G31T-M7

g31t-MV1.0 / CPU Type=Quad-core / Core 2 Extreme / Core 2 Duo / FSB=1333MHz / Intel PG31 / Memory : DDR2 800 / PCI Express x16 / Graphics Media Accelerator 3100

یا

MB Elitegroup GF7050VT-M

NVDIA GeForce7050 and 610i chipsets /DDR2 800 up 8GB /VGA Geforce 7050 On board/ PCI Express / CPU Type=Core 2 Duo / Pentium / FSB:1333 / Audio:7.1 Channels / LAN Chipset=Realtek RTL8201CL 10/100 Mbps

یا اگر نوع دیگری را پیش نهاد می دهید لطفآ بگید؟

یک سوال دیگر این مادربوردها محدودیت پشتیبانی کارت گرافیک را ندارد؟

ممنون می شوم جوابم را بدهید

ویرایش شده توسط sajednet
لینک به دیدگاه

این جانب پردازنده ی : e2200

و

رم کنگستون : 2GB DDR2 800

گرافیک هم : VGA ASUS 8400GS 512MB

هست فقط مادربوردم سوخته و می خواهم یکی دیگر بخرم مبلغ من هم 50 هزار تومان دارم ممنون می شوم جوابم را دهید

لینک به دیدگاه

این جانب پردازنده ی : E2200

و

رم کنگستون : 2gb ddr2 800

گرافیک هم : Vga asus 8400gs 512mb

هست فقط مادربوردم سوخته و می خواهم یکی دیگر بخرم مبلغ من هم 50 هزار تومان دارم ممنون می شوم جوابم را دهید

سلام

دوست عزیز اگر میتونید 30 تومان دیگه روی پولتون بزارید و biostar tp43 رو تهیه کنید انتخاب خوبیه .

لینک به دیدگاه

مرسی از جواب سریعتان

برای خودم نیست برای یکی از دوستانم است وضع مالی خوبی نداره؟

من خودم در کشور نیستم اما بهش قول دادم یک جنس خوب بهش معرفی کنم می دانید که فردا پشت سرم ممکنه حرف در بیارن و نمی خواهم پشت سرم حرف بزنند؟

اصلآ این مادربرودهای EliteGroup چیز خوبی هستند یا نه؟

لینک به دیدگاه

مرسی از جواب سریعتان

برای خودم نیست برای یکی از دوستانم است وضع مالی خوبی نداره؟

من خودم در کشور نیستم اما بهش قول دادم یک جنس خوب بهش معرفی کنم می دانید که فردا پشت سرم ممکنه حرف در بیارن و نمی خواهم پشت سرم حرف بزنند؟

اصلآ این مادربرودهای EliteGroup چیز خوبی هستند یا نه؟

خواهش میکنم .

بله دوست عزیز مینبوردهای EliteGroup کیفیت خوبی دارند و خوش قیمت هم هستند و در رده های پایین زیاد فرقی نمیکنند کدام یک رو انتخاب کنید چون فرقی با هم ندارند از لحاظ کارایی.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون باز هم بابت پاسخ شما دوست عزیز:

من در ایران نیستم اما با دوستم که صحبت می کردم می گفت مینبورد : Asus و Msi کم استفاده می شود در صورتی که مینبوردهای : Gigabyte و Biostar و Abit بیشتر در ایران محبوب هستند و مورد استفاده قرار می گیرند

راستش من تا به الان این نوع مارک EliteGroup را ندیده بودم در نت هم گشتم به فارسی چیزی پیدا نکردم برای همین درش ماندم آیا خوب است یا نه؟

یک سوال دیگر در این قیمت به غیر از EliteGroup مارک چیز دیگر میشه پیدا کرد یا نه در این قیمت این مارک بهتره ؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون باز هم بابت پاسخ شما دوست عزیز:

من در ایران نیستم اما با دوستم که صحبت می کردم می گفت مینبورد : Asus و Msi کم استفاده می شود در صورتی که مینبوردهای : Gigabyte و Biostar و Abit بیشتر در ایران محبوب هستند و مورد استفاده قرار می گیرند

راستش من تا به الان این نوع مارک EliteGroup را ندیده بودم در نت هم گشتم به فارسی چیزی پیدا نکردم برای همین درش ماندم آیا خوب است یا نه؟

یک سوال دیگر در این قیمت به غیر از EliteGroup مارک چیز دیگر میشه پیدا کرد یا نه در این قیمت این مارک بهتره ؟

خواهش میکنم عزیز کاری نکردم خوب در ایران اتفاقا گیگا و ایسوس خیلی طرفدار داره خصوصا ایسوس البته MSI هم بردهای خوبی تولید میکنه در سری بردهای رده بالا و گران قیمت این سه برند در ایران واقعا طرفدارهای زیادی دارند و بعد از اینها ABIT و BIOSTAR هستند و ...

و در مورد برند EliteGroup طرفداران زیادی رو در رده قیمت پایین در ایران داره و خیالتون راحت باشه این برند رو در واقع با نام ECS هم میشناسند به نظر من انتخاب خوبیه :D

لینک به دیدگاه

مرسی

من داشتم مشخصات شما را می خواندم که متوجه شدم شما در آورکلاک کردن استاد هستین.

ببخشید من نمی دانم این دوستم می خواهد اورکلاک بکنه یا نه اما اگر بخواهد یا کار را انجام دهد با این مادربورد EliteGroup مشکلی نداره اصلآ می توانه اورکلاک انجام بده باهاش یا نه بهش بگویم این کار را نکنه چون مینبوردش نمی کشه؟

و اگر می توانه با این پردازنده و رمش چقدر می توانه اورکلاک کنه؟

آیا Elitegroup GF7050VT-M مینبورد با این Elitegroup GF7050VT-M مینبورد اورکلاکشان یکی است یا نه فرق میکنه؟

ببخشید این اخر شبی هم دارم ناراحتتان می کنم ببخشید

لینک به دیدگاه

مرسی

من داشتم مشخصات شما را می خواندم که متوجه شدم شما در آورکلاک کردن استاد هستین.

ببخشید من نمی دانم این دوستم می خواهد اورکلاک بکنه یا نه اما اگر بخواهد یا کار را انجام دهد با این مادربورد EliteGroup مشکلی نداره اصلآ می توانه اورکلاک انجام بده باهاش یا نه بهش بگویم این کار را نکنه چون مینبوردش نمی کشه؟

و اگر می توانه با این پردازنده و رمش چقدر می توانه اورکلاک کنه؟

آیا Elitegroup GF7050VT-M مینبورد با این Elitegroup GF7050VT-M مینبورد اورکلاکشان یکی است یا نه فرق میکنه؟

ببخشید این اخر شبی هم دارم ناراحتتان می کنم ببخشید

خواهش میکنم عزیز بنده شاگردی بیش نیستم در برابر کاربران با تجربه فروم :D

خوب دوست عزیز در اینجا مینبورد تاثیر بسزایی رو در اورکلاک داره و هر چقدر که مینبورد ما جدید تر و برخوردار از چیپستی قدرتمند تر باشه مثلما اورکلاک ما هم پایداری بیشتری خواهد داشت و برای این مینبوردها به دلیل محدود بودن چیپست OC نیز محدوده حقیقتش من تا به حال این نو مینبورد رو تست نکردم و همون طور که در پستهای قبلی خدمت شما عرض کردم در این رده فرق زیادی رو با هم ندارند و تفاوتشان محسوسه و در مورد رمها نیز این رمها نیز به دلیل اینکه بدون هید سینک هستند زیاد مناسب برای کار کردن در فرکانسهای بالا نیستند ولی خوب پردازنده شما رو میشه تا حدودی اور کرد البته اگر این دوستتون میتونست مینبورد بهتری تهیه میکرد خیلی عالی میشد مثلا همون BIOSTAR TP43 که در اورکلاک هم مینبورد بسیار عالی هستش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

مینبورد ASUS P5GC-MX بهتر از Elitegroup است؟

برای اورکلاک چطوره ؟

ASUS P5GC-MX :

Intel LGA775 Pentium CPU /Intel® Core™2 Duo Ready/Dual-Core CPU Support/Intel® 945GC/ICH7/Dual channel DDR2 /6-channel High Definition Audio / EZ Flash/Onboard Video Chipset Intel GMA 950

خیلی ممنون بابت پاسخ شما

لینک به دیدگاه

مینبورد ASUS P5GC-MX بهتر از Elitegroup است؟

برای اورکلاک چطوره ؟

ASUS P5GC-MX :

Intel LGA775 Pentium CPU /Intel® Core™2 Duo Ready/Dual-Core CPU Support/Intel® 945GC/ICH7/Dual channel DDR2 /6-channel High Definition Audio / EZ Flash/Onboard Video Chipset Intel GMA 950

خیلی ممنون بابت پاسخ شما

مشخصاتش که خوبه ولی این هم بد نیست :

EliteGroup G31T-M7

g31t-MV1.0 / CPU Type=Quad-core / Core 2 Extreme / Core 2 Duo / FSB=1333MHz / Intel PG31 / Memory : DDR2 800 / PCI Express x16 / Graphics Media Accelerator 3100

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بابت جوابها:

پس به لطف خدا توکل بر خدا بهش می گم این مینبورد را بخر اگر نمی توانه برای خرید مینبورد مبلغی را اضافه کند.

EliteGroup G31T-M7

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بابت جوابها:

پس به لطف خدا توکل بر خدا بهش می گم این مینبورد را بخر اگر نمی توانه برای خرید مینبورد مبلغی را اضافه کند.

Elitegroup g31t-m7

بله دوست عزیز مشخصات بسیار خوبی داره و اگر هم تونستند بیشتر هزینه کنند biostar tp43.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگر ببخشید این مینبورد گرانتی هم دارد یا نه در ایران گرانتی ندارد؟

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگر ببخشید این مینبورد گرانتی هم دارد یا نه در ایران گرانتی ندارد؟

بله گارانتی هم داره .

لینک به دیدگاه

با اجازه اقای دومینیتور (کیچیکشیم) منم یه نظری بدم.

به نظر من به جای ecs مدل g31m3 از برند msi انتخاب بهتری باشه که 48 یا 55 قیمتشه و اینکه نسبت به برند ecs برند جا افتاده ای است (نظر شخصی)

لینک به دیدگاه

در ضمن فکر می کنم گارانتی و پشتیبانیش هم نسبت به ecs بهتر باشه.گارانتی ماتریکس. (اینم نظر شخصی)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...