رفتن به مطلب

کمک در رابطه با مشکل هارد اکسترنال

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
یه چند روزی هست با یه مشکل برخورد کردم تو بلا اوردن هارد اکسترنالم
اوایل هارد تو مای کامپیوتر بالا نمیومد
ولی بعد ازکلی دذایو وصل کردن و... به صورت اتفاقی بالا اونمد
حالا که بالا اومده انتی ویروس و نرم افزار شناسایی بد افزار فلش و.. ویروس G:\autorun.inf - INF/Autorun worm را شناسایی می کنن ولی پاکش نمی کنن
پیغام هاشون رو به صورت عکس می زارم

65356025535750408692.png

وضعیت هارد هم به شرح تصاویر ذیل هست
داخل درایو بعضی از فولدر ها یه نام مشابه براش درست شده مثل wd که فولدر جدید با نامه wd1 ایجاد شده
روی فولدرها هم که کلیک می کنم خیلی طول می کشه باز کنه با اینکه دارم از پرت و کابل یو اس بی 3 استفاده می کنم جالب هم اینجاست که تو فولدارها خالی هست وقتی راست کلیک می کنم اندازه حجمش را می بینم

67316474895159121640.png

ظرفیت و حجم هارد اصلا تغییری نکرده

57411713999360232576.png

وقتی می خوام داخل فولدرها شم با این پیغام روبرو می شم

18845794849202714885.png

اطلاعات برام مهم هست چند تا نرم افزار دانلود کردم ولی ترسیدم استفاده کنم ازشون صلاح دیدم اول بپرسم بعد اقدام کنم
there.gif

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من احتمال زیاد میدم ویروسه . شما یه دیسک نجات کسپراسکی رو  بگیر و سیستم رو با اون بوت کن . بعد اسکنش کن و ویروساشو پاک کن

لینک به دیدگاه

درود

عزیز اولین کار اینه که اطلاعاتتون رو از روی هارد اکسترنالتون بردارین و یه جا کپی داشته باشین!

احتمالا ویروس و ویا بدسکتور موجوده !

اول یه اسکن ویروس کنین  و بعد نتیجه رو اعلام کنین ببینیم چه تاثیری داشته!

بدرود

لینک به دیدگاه

عزیزم ویروسی شده هاردت بد جور...

خودم تجربه دارم...بده کلا هارد رو فرمت کن...

به نظر من اگه نرم افزار ها توی اینترنت پیدا میشن دانلود کن به از دست دادن هادت نمی ارزه...

لینک به دیدگاه

سلام ممنونم از جوابتون

اصلا نمی شه اطلاعات را جابجا کرد
مشکل دوجا هست
1- هیچ فولدری پاک نمی شه
2- تو 100 بار وصل کردن هارد به سیستم  یک  اونم نمی دونم به چه دلیل می شناستش
البته بگم که ایکن پایین نوار وظیفه میاد و هارد رو می شناسه ولی تو مای کامپیوتر نمیاره وقتی هم بالا میاد با این پیغام های عکس اول مواجه می شمراستی وقتی بالا میاد خیلی کند وارد درایو می شه فولد ها رو هم خالی نشون می ده
رفتم یه جایی ی گه هارد باید باز شه چون مشکل سخت افزاری است شما به نظرتون نرم افزاری یا سخت افزاری؟

اطلاعات بر نمی گرده به هیچ عنوان؟

ویرایش شده توسط magmag0101
لینک به دیدگاه

عزیز مشکل شما سخت افزاریه احتمال خیلی زیاد بدسکتور داره هاردتون ببرین برای رفع ایراد دگرنه هاردتون داغون میشه

یا ببرین گارانتی خودشون براتون سرویس میکنن

لینک به دیدگاه

عزیز مشکل شما سخت افزاریه احتمال خیلی زیاد بدسکتور داره هاردتون ببرین برای رفع ایراد دگرنه هاردتون داغون میشه

یا ببرین گارانتی خودشون براتون سرویس میکنن

خوب منم همینو گفتم...که :angry:

لینک به دیدگاه

برای رفع مشکل سخت افزاری هارد احتمال زیاد میپره!بستگی به جایی دهره که شما میبری برا تعمیر!اگه کارش خوب باشه میتونه برات اطلاعات رو برگردونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر اطلاعات مهم هست اول باید سعی کنی از هارد ایمیج بگیری یه PC با سیستم عامل لینوکس یا مک وصلش کن و ببین میتونی از هارد ایمیج بگیری یا فایل کپی کنی اگر مشکلی نداشتی یه ایمیج یگیر یا فایل هایی که نیاز داری رو کپی کن بعدش میتونی بری سراغ دیسک نجات. تو فروم جستجو کن قبلا لینک مستقیم پست شده . اگر نشد "اول باید مطمئن بشی که هارد رمز نگاری نشده" توسط خود برد از روی مدل و اطلاعات خودت . در این صورت میتونی هارد رو از باکس دربیاری و وصل کنی به سیستم اینجا هم سعی کن با لینوکس یا مک تست کنی . اگر به این داستان ها وارد نیستی کار رو بسپار به یه نفر با تجربه ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...