رفتن به مطلب

کولر هارد دیسک مدلa2376

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

کولر ذیل که محصول شرکت درمال تیک میباشد وسیله ای راحت واسان برای خنک کردم هارد دیسک شما و در نتیجه بالا بردن عمر هارد و بالا بردن کارایی هارد شما .

01_a2376.gif

این کولر دارای نصب فوق العاده راحت و اسان میباشد و به راحتی بر روی قسمت زیرین هارد شما نصب و برد اصلی وقسمتهای دیگر هارد را خنک مینماید

03_a2376_FrontView_450.gif

هت سینک به کار رفته در این کولر تمام آلومینیوم میباشد و بر کارایی کولر در خنک کردن هارد کمک شایانی مینماید و کلیه هارد هایIDE, SCSI, SATA, SAS interface را ساپورت مینماید

مشخصات دیگر این محصول

Fan Dimension 80 x 80 x 15 mm

Started Voltage 6 V

7 V Max

Rated Current 0.26 A

Power Input 3.12 W

Fan Speed 3200 ± 10% RPM

Max. Air Flow 32 CFM

Max. Air Pressure 3.5 MM-H2O

Noise 30 dBA

Bearing Type Sleeve

Life Expectation 30,000 hrs

Connector Molex 4pin

Weight 110 g

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
دوست عزیز اگه واست مقدوره قیمت قطعه رو هم بنویس

با سلام

قیمت این قطعه بین 1500 در تهران و در شهرستانها 2500 تومان نوسان داره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

این کولر با وجود قیمت پایینی که دارد اما واقعا بر فرایند خنک کردن هارد مخصوصا برد تاثیر خوبی داره .خودم شخصا امتحانش کردم و جواب خوبی هم تقریبا داده.نصب خیلی راحتی هم داره.تصاویری از کولری که خودم خریدم و قبل و بعد از نصب معرف راحتی نصبش هست که براتون ضمیمه میکنم{البته اگر کیفیت عکسها مناسب نیست ببخشید چون با گوشی عکس گرفتم}.به راحتی با 4تا پیچ به قسمت تحتانی هاردتون نصب میشه.موفق باشید

28112007011_thumb.jpg

before_thumb.jpg

install_thumb.jpg

working_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

البته همیشه این قطعات به این ارزونی توی طول عمر سایر قطعات تاثیر دارند و قیمتی هم که نداره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
با سلام

البته همیشه این قطعات به این ارزونی توی طول عمر سایر قطعات تاثیر دارند و قیمتی هم که نداره .

موفق باشید

سوال من انه که نصب این قطعه روی هارد باعث مشکل جاسازی HDD توی Case نمیشه؟

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست خوبم هیچ مشکلی پیش نمیاد و این قطعه به راحتی زیر هارد پیچ میشه و قابل استفادست .

و فضای زیادی رو اشغال نمیکنه .

لینک به دیدگاه

درود

اگر کيس شما استاندارد باشه خير مشکلي ايجاد نميکنه.ولي من شخصا کيس هايي رو ديدم که با قرار دادن اين کولر زير هارد مماس شدن نقطه پيچ شدن کنار هارد با بدنه دچار مشکل شده که در اين حالت يا بايد يک سوراخ کوچک در نقطه کنارتر کيس به صورت ظريف ايجاد کنيد يا روي محل پيچ شدن کولر.از اين کولرها در بازار انواع مختلفي هست که بعضي هاشونو غير استاندارد ساختن.اگر از همين درمال تيک تهيه کنيد بهتره.موفق باشيد

لینک به دیدگاه

سلام

سال گذشته يک هارد هشتاد مکستور داشتم و چون دانلود افلاين داشتم و هارد مرتب کار مي کرد يک فن خريدم ولي يه مدل ديگه بود و دو تا فن کوچيک داشت و رنگش هم طلايي بود قيمت اش هم 2000 تومن که مي دونم قالب کرد بهم

بعد گذاشتم روي هارد يادمه يه خورده با زور هم جا رفت بعد هم صداي بدي مي داد که خودم هم کلافه شدم

البته تقصير از خودم بود بايد همين فن اي مي خريدم که اينجا معرفي شده ولي اون موقع نبود و من هم عجله کردم

يادمه فرداش فن خراب شد و يک شبه صداي بدي ازش بلند شد که اصلا قابل تحمل نبود درب کيس رو باز کردم که ببينم قضيه چيه که ديدم سيستم خاموش شد و ديگه هارد روشن نشد فقط يک چيب يا اي سي روي هارد بود که گرم گرم مي شد

خلاصه گارانتي اش هم يک ماهي مانده بود که فرستادم سازگار ارقام از شيراز بعد از يک هفته يک هارد نو برام تيپاکس کردند اين هم خاطره من از فن هارد

ولي اين فن اي که اينجا معرفي شده قيمتي که من دارم 1800 تومان هست که خيلي فن خوبي هست

اتقاقا پيداش کردم يک عکس هم گذاشتم ازش هر چي خواستيد بخريد فقط اين مدل دو فنه رو فکر کنم نخريد خيلي بهتره براي من که يک شبه خراب شد و چنان صداي وز وزي از فن بلند مي شد و مي دونيد که ايجاد صداي و نويز براي هارد بسيار مضر هست

1302374816d7e3e1678ebf32fec6b69a38f1962.jpg

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

سال گذشته يک هارد هشتاد مکستور داشتم و چون دانلود افلاين داشتم و هارد مرتب کار مي کرد يک فن خريدم ولي يه مدل ديگه بود و دو تا فن کوچيک داشت و رنگش هم طلايي بود قيمت اش هم 2000 تومن که مي دونم قالب کرد بهم

بعد گذاشتم روي هارد يادمه يه خورده با زور هم جا رفت بعد هم صداي بدي مي داد که خودم هم کلافه شدم

البته تقصير از خودم بود بايد همين فن اي مي خريدم که اينجا معرفي شده ولي اون موقع نبود و من هم عجله کردم

يادمه فرداش فن خراب شد و يک شبه صداي بدي ازش بلند شد که اصلا قابل تحمل نبود درب کيس رو باز کردم که ببينم قضيه چيه که ديدم سيستم خاموش شد و ديگه هارد روشن نشد فقط يک چيب يا اي سي روي هارد بود که گرم گرم مي شد

خلاصه گارانتي اش هم يک ماهي مانده بود که فرستادم سازگار ارقام از شيراز بعد از يک هفته يک هارد نو برام تيپاکس کردند اين هم خاطره من از فن هارد

ولي اين فن اي که اينجا معرفي شده قيمتي که من دارم 1800 تومان هست که خيلي فن خوبي هست

اتقاقا پيداش کردم يک عکس هم گذاشتم ازش هر چي خواستيد بخريد فقط اين مدل دو فنه رو فکر کنم نخريد خيلي بهتره براي من که يک شبه خراب شد و چنان صداي وز وزي از فن بلند مي شد و مي دونيد که ايجاد صداي و نويز براي هارد بسيار مضر هست

با سلام

دوست خوبم اون فنها چون دو تا فن داشت یه مقدار صدای بیشتری ایجاد میکرد . البته اگر صدا بیش از حد بود که باید گفت مشکل داشت ولی این فنها اون موقع هم توی بازار بود . ولی این فنها خیلی نرم هستند ( منظورم این نیست که خیلی با کیفیته میشه بیشتر بهش اعتماد کرد )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...