رفتن به مطلب

به نظره شما بهترین مانیتور ال ای دی 20 اینچ چیه؟؟

f.b.i govi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من خودم الان lcd w2061 tq  دارم چیزی که بهتر از این باشه چیه؟؟؟ قیمتش چقدره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

دوستان من خودم الان lcd w2061 tq  دارم چیزی که بهتر از این باشه چیه؟؟؟ قیمتش چقدره؟

شما که میخواهید یک چیز بهتر بگیرید 22 اینچ بگیرید که ورودی hdmi داشته باشه اون موقع شما به نتیجه مطلوب خواهید رسید والا همین مانیتور شما کفایت میکنه.

اگر کابر حرفه ای هستید مثلا یک گرافیست بحث فرق میکنه که دوستان با تجربه تر بهتر میتونن شما رو راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

فعلا که مدلهای خیلی محدودی تو بازار هست . شما برای چه کاری میخوای ؟ اگر برای کارهای عادی میخوای ، همین رو نگه دار . چون کلی باید هزینه کنی برای چیزی که تفاوتی برات ایجاد نمیکنه . اگر برای کار حرفه ای گرافیک و یا گیم حرفه ای میخوای ، اصلا 20 اینچ به کارت نمیاد .

لینک به دیدگاه

اگر برای کار حرفه ای گرافیک و یا گیم حرفه ای میخوای ، اصلا 20 اینچ به کارت نمیاد .

لطف میکند یک نفر یک مانیتور   فول اچ دی خوب معرفی کند   من هم دنبال یک مانیتور فول اچ دی هستم 

از سامسونگ و ایسوس و ال جی

و بین سامسونگ و ال چی کدام رزولیشن بهتر دارند و با کیفیت ترند

من یک مانیتور فول اچ دی .. خیلی هم بزرگ نباشه   برای گیم می خواهم 

لینک به دیدگاه

درود عزیز مانیتور خوب 23a360 samsung

22 هم aoc یه مدل داره عالیه e2240 اگه اشتباه نکرده باشم!دوتا هم hdmi داره وfull hd و خیلی زیبا هم هست

لینک به دیدگاه

aoc  برند نیست. تو اینترنت سرچ کن  ببین شرکت به این اسم اصلا هست  من خوشم نمیاد

اول ایسوس و بعد سامسونگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
aoc  برند نیست. تو اینترنت سرچ کن  ببین شرکت به این اسم اصلا هست  من خوشم نمیاد

اول ایسوس و بعد سامسونگ

سلام چطوری.

شرکت aoc مثل برند اجمل میمونه. برند اجمل یکی از بزرگترین فروشنده های عطر در خاور میانه هست ولی یک برند واقعی نیست یعنی میاد فرمول هایی که یک شرکت مثل دانهیل که نمیخواد تولیدش کنه رو میخره یا سفارش میده براش فرمول بسازن و تنها کاری که میکنه اینه که فرمول رو به عمل میرسونه و توی شیشه ها پر میکنه برای همین در کنار قیمت پایین کیفیت خوبی دارن چون هیچی مال خودش نیست.

برند aoc هم همینطوری رشد کرد اما الان حتی تکنولوژی هم مال خودشه و یک برند معتبر در سطح جهانی میباشد

.................................

این نمونه رو خودم دارم و استفاده میکنم کیفیتش به پای بعضی از مدل های ایسوز و سامسونگ نمیرسه ولی خیلی عالیه

http://www.aoc-europe.com/no_cache/en/monitors.html?useCacheHash=1&showUid=136

ویرایش شده توسط BART
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...