رفتن به مطلب

زنجیره ی مشکلات من؛ دوستان لطفاً کمک کنید!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

احتمالاً کاری که بکنم اینه که برم اول یه   DeepCool Z3   بخرم، بعدش برم سراغ  DeepCool Alpha 6  بعدش هم Intel Stock Cooler که الان روی سیستمم هست ر  و از هیت سینگ جدا کنم و یه جوری ببندمش روی کاور بقل کیس ( تو اون حفره ی  8  سانتی ای که دقیقاً رو به روی خود CPU گذاشتن. ) که هوا رو پمپاژ کنه تو. 8-X

با این کار اگه فن خود CPU رو حساب نکنم، یه مکنده و یه دمنده خواهم داشت، با توجه به اینکه حداکثر سرعت DeepCool Alpha 6 یه چیزی حدود  500  RPM از فن استوک خودم کمتره، اومیدوارم دیگه مشکلم حل بشه!   :Not Worthy:

خوب چه کاریه؟؟اگه قراره این کارو بکنی همون استوکو نصب کن و یه فن معمولی حدود  4 یا 5 تومن بخر و وصل کن هوارو بدمه توی کیس...

اگه خواستی مارک دیپ کول سایلنت دارم...

برای این هم اگه نمیخوای خرج زیاد بکنی بهترین راهه...

لینک به دیدگاه

• ارسال 118
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

دوست عزیز شما بجای بستن فن کیس می تونستی یک فن روی هد سینگ گرافیک نصب کنی و مصرف برق هم کنترل کنی و در مورد فن سی پی یو اگه از پایه فلزی مصر ف می کنی باید از چسبیدن سطح سی پی یو و هد سینگ اطمینان داشته باشی چون هد سینگ فن ها ی سی پی یو به خازنهای کنار محل که نصب میشه گیر می کنه و در بعضی موارد هم فشار پایه های فلزی باعث تاب برداشتن مادر برد میشه

لینک به دیدگاه

خوب چه کاریه؟؟اگه قراره این کارو بکنی همون استوکو نصب کن و یه فن معمولی حدود  4 یا 5 تومن بخر و وصل کن هوارو بدمه توی کیس...

اگه خواستی مارک دیپ کول سایلنت دارم...

برای این هم اگه نمیخوای خرج زیاد بکنی بهترین راهه...

اینایی که گفتم پشت سر هم نیست، مرحله ایه! ;)

با توجه به اینکه الان 9 ماهه دارم با این کیس کار میکنم، احساس میکنم که اگه خمیرشو عوض کنم، 80 % قضیه حل بشه، حالا اگه اونم جواب نداد، میرم سراغ مرحله ی 2؛ یعنی عوض کردن خود فن! :devilish:

خوب اگه کارم وارد مرحله ی دوم بشه، فن استوک خودش میمونه رو دستم، بنابراین بهترین کار اینه که از اونم یه جوری استفاده کنم دیگه! :Idea:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوباره سلام دوستان! تمام اون مزخرفاتی که اون بالا نوشتم رو کلاً فراموش کنید. من توی یه حراجی CPU سیستمم رو از 530 به 640 ارتقا دادم، (  سرعت بیشتر  + کش بیشترحداکثر دمای قابل تحمل  کمتر! ) و البته توی همون حراجی یه فن EGATE خوب ( باکس دار / آکبند / کاملا سایلنت /  9  پره / 3000 دور / سینک بلند / زیر مسی ) به علاوه ی یه خمیر سیلیکون نقره جیوه خریدم که تا 4 بار قابل استفاده است و فردا دارم میرم که این اجناس رو تحویل بگیرم و  اگه دوستان فقط به یه سؤال دیگه جواب بدن، مشکل من کاملاً حل میشه! :lol:

یه چیزی هست که منو گیج کرده؛ توی پاسخ های یکی از تاپیک ها ( یادم نمیاد کدوم تاپیک ) خوندم که باید از خمیر سیلیکون خیلی کم ( به اندازه ی یه نخود ) استفاده کرد؛ ولی توی یه وبسایت دیگه نوشته بود که برای پردازنده های سری 500 و 600 که حرارت قابل توجهی تولید میکنن این موضوع اصلاً درست نیست و هر چی بیشتر خمیر سیلیکون بزنیم، بهتره! حالا من گیج شدم، یعنی باید تمام این خمیر سیلیکون جدیدی که خریدم رو به جای 4 بار استفاده، تو همین یه بار مصرف کنم یا باید به اندازه ی همون نخود ازش مصرف کنم؟؟ :confused:

میشه یه بار دقیقاً به من توضیح بدین که چجوری باید از خمیر سیلیکون استفاده کنم؟ :wacko:

لینک به دیدگاه

دوباره سلام دوستان! تمام اون مزخرفاتی که اون بالا نوشتم رو کلاً فراموش کنید. من توی یه حراجی CPU سیستمم رو از 530 به 640 ارتقا دادم، (  سرعت بیشتر  + کش بیشترحداکثر دمای قابل تحمل  کمتر! ) و البته توی همون حراجی یه فن EGATE خوب ( باکس دار / آکبند / کاملا سایلنت /  9  پره / 3000 دور / سینک بلند / زیر مسی ) به علاوه ی یه خمیر سیلیکون نقره جیوه خریدم که تا 4 بار قابل استفاده است و فردا دارم میرم که این اجناس رو تحویل بگیرم و  اگه دوستان فقط به یه سؤال دیگه جواب بدن، مشکل من کاملاً حل میشه! :lol:

یه چیزی هست که منو گیج کرده؛ توی پاسخ های یکی از تاپیک ها ( یادم نمیاد کدوم تاپیک ) خوندم که باید از خمیر سیلیکون خیلی کم ( به اندازه ی یه نخود ) استفاده کرد؛ ولی توی یه وبسایت دیگه نوشته بود که برای پردازنده های سری 500 و 600 که حرارت قابل توجهی تولید میکنن این موضوع اصلاً درست نیست و هر چی بیشتر خمیر سیلیکون بزنیم، بهتره! حالا من گیج شدم، یعنی باید تمام این خمیر سیلیکون جدیدی که خریدم رو به جای 4 بار استفاده، تو همین یه بار مصرف کنم یا باید به اندازه ی همون نخود ازش مصرف کنم؟؟ :confused:

میشه یه بار دقیقاً به من توضیح بدین که چجوری باید از خمیر سیلیکون استفاده کنم؟ :wacko:

ببین عزیزم این سوال مربوط میشه به تعریفت از خمیر سیلیکون

روی سطح cpu و خنک کننده ی  cpu یک سری شیار های میکروسکوپی هست که با مانع انتقال حرارت میشه...حالا همین شیار ها با خمیر سیلیکون پر میشه و انتقال حرارت بهتر انجام میشه..(نه اینکه انجام نشه)

همون به اندازه ی نخود خمیر هم زیاده و بعد از وصل کردن خنک کننده اضافه هاش از کنار میزنه بیرون...فقط یادت باشه روی سطح cpu رو بپوشونی با خمیر

موفق باشی

لینک به دیدگاه

ببین عزیزم این سوال مربوط میشه به تعریفت از خمیر سیلیکون

روی سطح cpu و خنک کننده ی  cpu یک سری شیار های میکروسکوپی هست که با مانع انتقال حرارت میشه...حالا همین شیار ها با خمیر سیلیکون پر میشه و انتقال حرارت بهتر انجام میشه..(نه اینکه انجام نشه)

همون به اندازه ی نخود خمیر هم زیاده و بعد از وصل کردن خنک کننده اضافه هاش از کنار میزنه بیرون...فقط یادت باشه روی سطح cpu رو بپوشونی با خمیر

موفق باشی

پس اینطور که من فهمیدم باید یه کم خمیر سیلیکون ( در حد همون نخوده! ) دقیقاً وسط CPU بذارم که وقتی ی هیتسینگ رو میذارم روش، خودش کاملاً روی سطح CPU پخش بشه! درست فهمیدم؟؟؟ :-?

صبر کن ببینم؛ یعنی اگه من زیادی خمیر سیلیکون بزنم، رو کولینگ تأثیر منفی میذاره؟ :blink:

لینک به دیدگاه

پس اینطور که من فهمیدم باید یه کم خمیر سیلیکون ( در حد همون نخوده! ) دقیقاً وسط CPU بذارم که وقتی ی هیتسینگ رو میذارم روش، خودش کاملاً روی سطح CPU پخش بشه! درست فهمیدم؟؟؟ :-?

صبر کن ببینم؛ یعنی اگه من زیادی خمیر سیلیکون بزنم، رو کولینگ تأثیر منفی میذاره؟ :blink:

زیاد بزنی بله..تاثیر منفی میزاره تو دما(البته بیشتر از کنار cpu میزنه برون ولی خمیرت هدر رفته)

در حد همون نخود یکم کمتر بزن با بستن کولر خودش پخش میشه/توجهت به این تایپیک جلب میکنم

هر سوالی در این ضمینه داشتی توش هست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=11789&hl=%D8%AE%D9%85%DB%8C%D8%B1+%D8%B3%DB%8C%D9%84%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%86

موفق باشی

ویرایش شده توسط ᗰOHᗩᗰᗩD
لینک به دیدگاه

زیاد بزنی بله..تاثیر منفی میزاره تو دما(البته بیشتر از کنار cpu میزنه برون ولی خمیرت هدر رفته)

در حد همون نخود یکم کمتر بزن با بستن کولر خودش پخش میشه/توجهت به این تایپیک جلب میکنم

هر سوالی در این ضمینه داشتی توش هست

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=11789&hl=%D8%AE%D9%85%DB%8C%D8%B1+%D8%B3%DB%8C%D9%84%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%86

موفق باشی

من به اون تاپیکی که شما معرفی کردی دقت کردم و سعی کردم همه ی نکته ها رو رعایت کنم. CPU رو از 530 به 640 ارتقا دادم؛ فن رو با یه فن زیر مسی 3100 دور 9 پره عوض کردم و در کمال نا باوری موقع اجرای  Need For Speed: Carbon روی کیفیت Medium  به محض ورود به منوی بازی دمای 90 درجه ی سانتی گراد ( یعنی حدوداً  23,4  درجه بیشتر از حداکثر دمای قابل تحمل CPU ) رو فتح کردم! الان دیگه هر 2- 3 ثانیه یک بار صدای بوق اخطار  Asus PC Probe بلند میشه و من دارم دیووووووونه میشم! :I Do not Know:

مشکل از جای دیگست یا من باز خمیر رو اشتباه زدم؟؟؟ :crying:

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

عزیز در حالت idle  یا همون بلا استفاده دمای سی پی یو با این فن جند درجه  میشه؟

لینک به دیدگاه

من به اون تاپیکی که شما معرفی کردی دقت کردم و سعی کردم همه ی نکته ها رو رعایت کنم. CPU رو از 530 به 640 ارتقا دادم؛ فن رو با یه فن زیر مسی 3100 دور 9 پره عوض کردم و در کمال نا باوری موقع اجرای  Need For Speed: Carbon روی کیفیت Medium  به محض ورود به منوی بازی دمای 90 درجه ی سانتی گراد ( یعنی حدوداً  23,4  درجه بیشتر از حداکثر دمای قابل تحمل CPU ) رو فتح کردم! الان دیگه هر 2- 3 ثانیه یک بار صدای بوق اخطار  Asus PC Probe بلند میشه و من دارم دیووووووونه میشم! :I Do not Know:

مشکل از جای دیگست یا من باز خمیر رو اشتباه زدم؟؟؟ :crying:

کارت درسته شما و همه ی جوانب رو درست انجام دادید..و این که موقع Need For Speed: Carbon میگید بلافاصله تا دمای 90 درجه هم رفتید طبیعیه...گرمای تمام قطعات جمع میشه و در کل روی cpu هم تاثیر میزاره...

مشخصات تمام سیستمم در امضام هست,موقعی که سیستم رو میزارم زیر فشار از تمام سه فن خروجی کیسم که در سقف و دیواره ی عمودی کیسم هست هوای گرم حس میکنم...بیشترشم گرمای متصاعد شده از کارت گرافیکه...

بهت پیشنهاد میکنم چندتا فن اضافه کنی که گرمای سیستم رو به بیبرون هدایت کنن چون واقعا روی عمر قطعات تاثیر گذاره...

اگه میشه این نرم افزار رو دانلود کن و برو تو بازی و بلافاصله که از بازی اومدی بیرون دکمه ی Prt Scr که یه عکس در اون لحظه از سیستم میگیره بگیر تا دمای تمام قطعاتو ببینیم...

دمای بیکاریت چقدره؟؟نباید از تلورانس 30 تا 38 متجاوز باشه...

موفق باشی

لینک به دیدگاه

عزیز در حالت idle  یا همون بلا استفاده دمای سی پی یو با این فن جند درجه  میشه؟

به محض اینکه کامپیوترمو روشن میکنم؛ بایوس دمای  74  درجه رو  نشون میده؛ وقتی بلافاصله سیستم بالا میاد دما به 52 درجه میرسه و اگه یه کم از سیستم استفاده کنم و بع د دوباره برم رو Idle دما بین  54  تا 57 درجه متغییر میمونه.

و به محض انجام کوچکترین کاری ( مثل باز کردن   CPU-Z   یا  Fire FOX  یا Yahoo! Messenger ) بوق اخطار  Asus PC Probe به  نشانه ی عبور دمای پردازنده از حداکثر دمای قابل تحملش شنیده میشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
شدنشو میشه ولی اینکارو نکن چون برق کم میاره و به مروز زمان قطعه خراب میشه فن باشه هر جی باشه

حمید جان شما از کی شنیدی که اگر کانکتور 4 پین رو به 3 پین وصل بکنی "برق کم میاره" ؟؟؟ !!!

چه ربطی به برق داره؟ برق فقط از طریق یک پین وصل میشه! بقیه پین ها اتصال بدنه و feedback و pwm control هستن! یعنی شما اگر به 2 تا پین + و - هم وصل بکنید کافیه و کار میکنه ، فقط دور چرخشش رو به سیستم FeedBack نمیکنه و سیگنال PWM رو هم برای کنترل دورش نمیتونه بگیره.............

لینک به دیدگاه

کارت درسته شما و همه ی جوانب رو درست انجام دادید..و این که موقع Need For Speed: Carbon میگید بلافاصله تا دمای 90 درجه هم رفتید طبیعیه...گرمای تمام قطعات جمع میشه و در کل روی cpu هم تاثیر میزاره...

مشخصات تمام سیستمم در امضام هست,موقعی که سیستم رو میزارم زیر فشار از تمام سه فن خروجی کیسم که در سقف و دیواره ی عمودی کیسم هست هوای گرم حس میکنم...بیشترشم گرمای متصاعد شده از کارت گرافیکه...

بهت پیشنهاد میکنم چندتا فن اضافه کنی که گرمای سیستم رو به بیبرون هدایت کنن چون واقعا روی عمر قطعات تاثیر گذاره...

اگه میشه این نرم افزار رو دانلود کن و برو تو بازی و بلافاصله که از بازی اومدی بیرون دکمه ی Prt Scr که یه عکس در اون لحظه از سیستم میگیره بگیر تا دمای تمام قطعاتو ببینیم...

دمای بیکاریت چقدره؟؟نباید از تلورانس 30 تا 38 متجاوز باشه...

موفق باشی

1 - دمای 90 درجه طبیعیه؟؟؟  :eek:  به نظر میرسه که من رکورد دمای CPU رو زدم! :clapping:

2 - الان دقیقاً بغل CPU و یه کم بالاتر از کارت گرافیک یه فن Green Turbo Fan 120mm با 1500 دور در دقیقه هوا رو میده بیرون و فن خود Intel ( اونی که روی 530 بود ) رو از هیت سینکش جدا کردم و یه جوری گذاشتم کف کیس که هوا رو با 2600 دور در دقیقه مستقیماً هوا رو از بیرون کیس میکوبه روی هیت سینک کارت گرافیک

3 - کدوم نرم افزارو دانلود کنم؟؟؟؟ :confused:

4 - دمای سیستم در شرایط مختلف هم به این شرحه و متأسفانه از تلورانسی که گفتید بیشتره! ~x(

به محض اینکه کامپیوترمو روشن میکنم؛ بایوس دمای  74  درجه رو  نشون میده؛ وقتی بلافاصله سیستم بالا میاد دما به 52 درجه میرسه و اگه یه کم از سیستم استفاده کنم و بع د دوباره برم رو Idle دما بین  54  تا 57 درجه متغییر میمونه.

و به محض انجام کوچکترین کاری ( مثل باز کردن   CPU-Z   یا  Fire FOX  یا Yahoo! Messenger ) بوق اخطار  Asus PC Probe به  نشانه ی عبور دمای پردازنده از حداکثر دمای قابل تحملش شنیده میشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمای CPU شما اصلا و ابدا طبیعی نیست و مطمئنا یا کولر رو درست نبستید و کف کولر تماس خوبی با سطح CPU نداره و یا خمیر رو درست نزدید و یا خود CPU مشکل داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه سئوال ، شما خمیر قبلی که خشک شده بود رو از کف کولر و سطح CPU خوب پاک کردید؟ باید کاملا پاک بشه و هیچ اثری از خمیر قبلی نمونه

لینک به دیدگاه

دمای CPU شما اصلا و ابدا طبیعی نیست و مطمئنا یا کولر رو درست نبستید و کف کولر تماس خوبی با سطح CPU نداره و یا خمیر رو درست نزدید و یا خود CPU مشکل داره

گیج شدم؛ اگه موضوع رو دنبال کرده باشید ذکر کردم که هم CPU و هم کولر و هم خمیر رو تعویض کردم و البته همین مشکل رو با CPU و کولر قبلی ( از وقتی که مجبور شدم کولر رو از روی CPU ور دارم ) هم داشتم! پس بنابراین فک نکنم ربطی به خود CPU یا کولر داشته باشه و احتمالاً مشکل عدم تبادل درست گرما درست بین CPU و کولره.

یه سئوال ، شما خمیر قبلی که خشک شده بود رو از کف کولر و سطح CPU خوب پاک کردید؟ باید کاملا پاک بشه و هیچ اثری از خمیر قبلی نمونه

بعله؛ البته اینکارو با CPU و کولر قبلی کردم و CPU جدیدی که بستم خودش تمیز بود و کولر رو هم آکبند انداختم

لینک به دیدگاه

1 - دمای 90 درجه طبیعیه؟؟؟  :eek:  به نظر میرسه که من رکورد دمای CPU رو زدم! :clapping:

2 - الان دقیقاً بغل CPU و یه کم بالاتر از کارت گرافیک یه فن Green Turbo Fan 120mm با 1500 دور در دقیقه هوا رو میده بیرون و فن خود Intel ( اونی که روی 530 بود ) رو از هیت سینکش جدا کردم و یه جوری گذاشتم کف کیس که هوا رو با 2600 دور در دقیقه مستقیماً هوا رو از بیرون کیس میکوبه روی هیت سینک کارت گرافیک

3 - کدوم نرم افزارو دانلود کنم؟؟؟؟ :confused:

4 - دمای سیستم در شرایط مختلف هم به این شرحه و متأسفانه از تلورانسی که گفتید بیشتره! ~x(

نه عزیز من نگفتم 90 طبیعیه...گفتم این تغییر دما طبیعیه وگر نه از کی تا حالا دمای 90 درجه شد طبیعی؟؟

طبق گفته ی خودتون که بلا فاصله سیستم رو روشت میکنید و وارد بایوس میشید دما میشه 70 درجه من حتم دارم اصلا سینک خنک کننده با سطح cpu در تماس نیست...

یه تست بکن ببین هیت سینگ داغ میشه یا نه؟؟

لینک به دیدگاه

اگه با سطح در تماس نبود که اصلاً سیستم روشن نمیشد! اگه دقت کنی قبلاً این مشکل رو هم داشتم! ;)

گرم میشه؛ ولی هیت سینگ کمتر از اون قدری که دمای CPU بالا میره گرم میشه . . .

مثلاً الان Asus PC Probe دما رو 60 درجه نشون میده؛ ولی هیت سینگ فقط یه کم گرمه

در ضمن اینم بگم که این کولر جدیدی که خریدم بر خلاف کولر استوک خود اینتل که خیلی راحت جا میرفت؛ اصلاً علاقه ای به جا رفتن نداشت و من خیلی تلاش کردم که جا بندازمش!

لینک به دیدگاه

اگه با سطح در تماس نبود که اصلاً سیستم روشن نمیشد! اگه دقت کنی قبلاً این مشکل رو هم داشتم! ;)

گرم میشه؛ ولی هیت سینگ کمتر از اون قدری که دمای CPU بالا میره گرم میشه . . .

مثلاً الان Asus PC Probe دما رو 60 درجه نشون میده؛ ولی هیت سینگ فقط یه کم گرمه

در ضمن اینم بگم که این کولر جدیدی که خریدم بر خلاف کولر استوک خود اینتل که خیلی راحت جا میرفت؛ اصلاً علاقه ای به جا رفتن نداشت و من خیلی تلاش کردم که جا بندازمش!

اگه میتونی یک بار بازش کن و پایه های پلاستیکیشو ببین تا نشده باشن...اگه میشه یکبار هم با فن قبلیت امتحان کن..

در مورد نبستن کولر هم بودن یکی از بچه ها که کولر و cpu اصلا با هم در تماس نبودند و روشن شد/ولی به علت بالا رفتن دما سیستم خاموش میشد.

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل شما احتمال داره از مدار تغذیه مادربرد باشه. cpu و کولرتون رو روی یک مادربرد دیگه تست کنید.

لینک به دیدگاه

اگه میتونی یک بار بازش کن و پایه های پلاستیکیشو ببین تا نشده باشن...اگه میشه یکبار هم با فن قبلیت امتحان کن..

در مورد نبستن کولر هم بودن یکی از بچه ها که کولر و cpu اصلا با هم در تماس نبودند و روشن شد/ولی به علت بالا رفتن دما سیستم خاموش میشد.

باز کردم و نگاه کردم؛ هیچ مشکلی نداشت ( پیچشو که چرخوندم؛ فنش پرید بالا!  :p ) از این جهت که این بهتر از فن قبلی خنک میکنه 100% مطمئنم ولی هنوز با قبلی تستش نکردم. :-w

سلام

مشکل شما احتمال داره از مدار تغذیه مادربرد باشه. cpu و کولرتون رو روی یک مادربرد دیگه تست کنید.

هیچ مادربردی که از CPU من پشتیبانی بکنه پیدا نکردم!!! *dry#

حالا اگه مشکل از مدار تغذیه ( یا هر چیز دیگه ای ) باشه و من یه کولر قوی تر ( مثلاً DeepCool GAMMAXX 300 8-X ) ببندم روش، بالأخره مشکل این سیستم ما حل میشه؟؟؟؟؟؟ :crying:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاید به نظر بی ربط بیاد ولی اگر راهش رو بلد هستید یه نگاهی به ورژن بایوستون بندازید و اگر آخرین ورژن نیست اون رو آپدیت کنید. من قدیم رو یه سری از مادربردها شبیه این مشکل رو داشتم و با آپدیت بایوس مشکلشون حل شده. ضمن اینکه موردی که دوستمون Rambo.2020 هم فرمودن می تونه محتمل باشه. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاید به نظر بی ربط بیاد ولی اگر راهش رو بلد هستید یه نگاهی به ورژن بایوستون بندازید و اگر آخرین ورژن نیست اون رو آپدیت کنید. من قدیم رو یه سری از مادربردها شبیه این مشکل رو داشتم و با آپدیت بایوس مشکلشون حل شده. ضمن اینکه موردی که دوستمون Rambo.2020 هم فرمودن می تونه محتمل باشه. موفق باشید.

به نظر من که اصلاً بی ربط نیست؛ بار ها تناقض های وحشتناکی توی قسمت مانیتورینگ بایوس دیدم و فک کنم از سال 2005 دیگه بایوسم آپدیت نشده. :-w

فعلاً باید با همین مادربرد سر کنم؛ آخرین نسخه ی بایوس رو از سایت Asus دانلود کردم؛ چطوری آپدیتش کنم؟؟؟ :confused:

لینک به دیدگاه

از همون قسمتی که بایوس رو گرفتین توی زیر مجموعه utilities برنامه asus update رو دانلود کنید بوسیله اون تحت ویندوز می تونید بایوس رو آپدیت کنید. اگر نشد توی زیر مجموعه bios utilities  باید afudos رو دانلود کنید و بوسیله دیسکت بوتیبل این کار رو انجام بدید که البته یه کمی پیچیده تر از حالت تحت ویندوز هستش.

لینک به دیدگاه

از همون قسمتی که بایوس رو گرفتین توی زیر مجموعه utilities برنامه asus update رو دانلود کنید بوسیله اون تحت ویندوز می تونید بایوس رو آپدیت کنید. اگر نشد توی زیر مجموعه bios utilities  باید afudos رو دانلود کنید و بوسیله دیسکت بوتیبل این کار رو انجام بدید که البته یه کمی پیچیده تر از حالت تحت ویندوز هستش.

آخرین نسخش بتاست؛ این منو یه کم نگران میکنه . . . :unsure:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...