رفتن به مطلب

Cori3 3220 کار من رو راه میندازه؟

Recommended Posts

پس یعنی در همه شرایط Cori5 بهتره؟.قدرت و پردازش و ... با اینکه من مادربوردم P8h61 هست و کاری که میخوام بکنم رو هم نوشتم.(دوست دارم هر چی واسم لازمه بخرم و زیادتر هزینه نکنم)

لینک به دیدگاه

پس یعنی در همه شرایط Cori5 بهتره؟.قدرت و پردازش و ... با اینکه من مادربوردم P8h61 هست و کاری که میخوام بکنم رو هم نوشتم.(دوست دارم هر چی واسم لازمه بخرم و زیادتر هزینه نکنم)

همون i5 رو بخر

اگه میتونی مینتم عوض کن یدونه  z68 بخر

باقی چیزا اوکی هست

لینک به دیدگاه

مین رو نمیتونم عوض کنم فعلا.فقط میتونم P8h61 R2.0 بگیرم.نمیدونم تقاوتش چقدره با مین من.پس با این مین و سی پی یو من میتونم رم با باس 1600 هم استفاده کنم درسته؟

(شرمنده محمد جان.من خیلی بی سوادم.زیادم اطلاعات ندارم)

لینک به دیدگاه

مین رو نمیتونم عوض کنم فعلا.فقط میتونم P8h61 R2.0 بگیرم.نمیدونم تقاوتش چقدره با مین من.پس با این مین و سی پی یو من میتونم رم با باس 1600 هم استفاده کنم درسته؟

(شرمنده محمد جان.من خیلی بی سوادم.زیادم اطلاعات ندارم)

ای بابا این چه حرفیه پدرام جان؟؟؟اصلا خوشم نیومد از این حرفت...

والا برای همین میگم که مینتونو عوض کنید چون مینتون رم با باس 1600 ثاپورت نمیکنه...

چه با 3220 چه با i5

کلا چیپست های h61 تا سقف 1333 بیشتر ثاپورت نمیکنند...

سوالی بود در خدمتتم داداش

لینک به دیدگاه

http://ae.asus.com/en/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8H61_R20/#specifications

این نوشته بدون اورکلاک 1600 هم ساپورت میکنه.

ولی باز سی پی یو ساپورت نمیکنه.که شما میگید اگر اورکلاک کنم ساپورت میکنه.این اورکلاک رو من نفهمیدم اخر منظورتون چیه

لینک به دیدگاه

http://ae.asus.com/en/Motherboards/Intel_Socket_1155/P8H61_R20/#specifications

این نوشته بدون اورکلاک 1600 هم ساپورت میکنه.

ولی باز سی پی یو ساپورت نمیکنه.که شما میگید اگر اورکلاک کنم ساپورت میکنه.این اورکلاک رو من نفهمیدم اخر منظورتون چیه

پدرام جان ببخشید حواسم نبود به مینتون...خوب شد لینک دادید

همون i5 رو بخر رم رو اور کن و حالشو ببر...

شاد باشی

لینک به دیدگاه

حمید با مین h61 عایا؟؟1600؟؟شیب؟؟بام؟؟

بله محمد جان ساپورت میکنه تا 2000 هم با سی پی یوی سندی بریج ساپورت میکنه!

http://www.asus.com/Motherboards/P8H61M_LE_R20/

Dual-Channel DDR3 2200(O.C.) / 2133 (O.C.) / 2000 (O.C.) / 1866 (O.C.) / 1600 / 1333 / 1066MHz support

Dual-Channel DDR3 2200 (O.C.)*/ 2133 (O.C.)/ 2000 (O.C.)/ 1866 (O.C.) / 1600 / 1333 / 1066MHz supportThe motherboard supports DDR3 memory that features data transfer rates of 2200 (O.C.)/ 2133 (O.C.)/ 2000 (O.C.)/ 1866 (O.C.)/ 1333 / 1066 MHz to boost the system’s performance, and to meet the higher bandwidth requirements of the latest 3D graphics, multimedia, and Internet applications.

* Due to Intel® 2nd generation processors’ behavior, DDR3 2200 (and higher), and DDR3 2000/1800 MHz memory modules run at DDR3 2133/1866/1600 MHz.

** Intel® 3rd generation processors support DDR3 1600 MHz and higher frequency.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...