رفتن به مطلب

به نظر شما مشکل این سیستم از کجاست؟

zippo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من چند ماه پیش یه سیستم از لیون خریداری کردم.همون اول که سیستم رو بستم مشکلی که داشت این بود که سیستم روشن میشد ولی تصویر نمیداد و led که مربوط به قسمت رم هست روشن میموند و خاموش نمیشد.

تو فروم مطرح کردم مشکل رو و هر راهنمایی که دوستان کردن رو انجام دادم ولی درست نشد.سیستم رو فرستادم برای آقای حسینی و ایشون تست کردن وگفتن اینجا سیستم تصویر میده و مشکلی نداره و سیستم رو برام فرستادن.

من بنا به دلایلی دیگه سیستم رو نبستم تا چند روز پیش که بستم و دیدم دوباره همون مشکل پابرجاست.ایندفعه بایوس مادربرد رو آپدیت کردم ولی اینبار مشکل این هست که فقط به صورت تک رم سیستم تصویر میده و بوت میشه و میشه وارد تنظیمات بایوس شد.

تو حالت دوال باز هم led قسمت رم روشن میمونه و تصویر نمیاد.

حتی به صورت تک رم هم فقط تو یکی از اسلات های رم مادربرد، اسلات A2 سیستم درست کار میکنه رو هرکدوم دیگه که بگذارم باز led قسمت رم روشن میمونه. با یه رم دیگه هم تست کردم که بازم به صورت تک رم فقط رو اسلات A2 جواب داد و رو بقیه نه.

حالا به نظر دوستان و اساتید محترم مشکل از کجاست؟

مدل مادربرد:ASUS Z77 V PRO

مدل سیپیو:i7 3770

لینک به دیدگاه

درود عزیز با این توضیحاتی که دادین مشکل از مادربرده!اگه گارانتی داره بفرستین گارانتی!

لینک به دیدگاه

درود عزیز با این توضیحاتی که دادین مشکل از مادربرده!اگه گارانتی داره بفرستین گارانتی!

بله تا 2014 گارانتی الماس ایران داره.

الان مطمئنا مشکل از مادربرده؟

فقط یه نکته هست و اون اینکه من روز اول دقت نکردم ولی الان نگاه میکنم اون برچسبی که رو جعبه مادربرد هست وشماره سریال و... روش هست مثل اینه که کندنش،چون رد چسبش هنوز هست.این مشکلی ایجاد نمیکنه برای گارانتی؟

لینک به دیدگاه

از اونجایی که من شهرستان زندگی میکنم، بهتر نیست مادربرد رو بفرستم برای آقای حسینی ایشون کارای گارانتیش رو انجام بدن؟

لینک به دیدگاه

بله تا 2014 گارانتی الماس ایران داره.

الان مطمئنا مشکل از مادربرده؟

فقط یه نکته هست و اون اینکه من روز اول دقت نکردم ولی الان نگاه میکنم اون برچسبی که رو جعبه مادربرد هست وشماره سریال و... روش هست مثل اینه که کندنش،چون رد چسبش هنوز هست.این مشکلی ایجاد نمیکنه برای گارانتی؟

البته این گارانتی گارانتی شرکتی هست گارانتی اصلی asus نیست!

نه زیاد مهم نیستاون برای قرعه کشی بوده !

از اونجایی که من شهرستان زندگی میکنم، بهتر نیست مادربرد رو بفرستم برای آقای حسینی ایشون کارای گارانتیش رو انجام بدن؟

اگه وقتشو داشته باشن و این کارو براتون انجام بدم خیلی عالی میشه!

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

سیستمتون رو اون زمان که ارسال کردید ما تست کردیم و کاملا سالم بود . حالا شما باید ببنید مشکل از کجاست . در ضمن این مسئله مال خیلی وقت پیشه چطور عنوان نکردید و به ما زنگ نزدید ؟

ولی با اینکه حال ما هنوز در خدمتیم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چند وقت پیش سیستم من هم اینجوری چت زد ولی با زدن دکمهmemokدرست شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...