رفتن به مطلب

فروش کیس گلدن

abbaas
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام .قصد فروش این کیسو دارم(کیس خالی)

یه فن 12در 12 سالم داره

دکمه هاش هم سالمه.چند تا خط وخش داره ولی در کل تمیزه.

قیمت پایه:40

فوری:55

هزینه ارسال با خریدار

لینک به دیدگاه

هنوز موجوده؟ قیمت آخر آخرش چند؟ اصلاً بدون فن حساب کن.

لینک به دیدگاه

بله داداش موجوده.فنش رو وردارم به پایه میدم چون عجله ای برای فروش ندارم.من تو میدون ولیعصر یا تقاطع ازادی شادمان هستم تو کجایی؟من حداقل قیمتم پایه هستش فوری رو بیخیال شدم.

لینک به دیدگاه

بله داداش موجوده.فنش رو وردارم به پایه میدم چون عجله ای برای فروش ندارم.من تو میدون ولیعصر یا تقاطع ازادی شادمان هستم تو کجایی؟من حداقل قیمتم پایه هستش فوری رو بیخیال شدم.

سلام

شرمنده، الان بهم یه کیس آکبند 42 تومنی پیشنهاد شده که رو خودش فن هم داره. احتمالاً اون رو ور دارم. :redface:

منظورتون از میدون ولیعصر سر بلوار کشاورزه؟ چون منم اونجا هستم! :confused:

لینک به دیدگاه

اوکی داداشم.میل خودته.ولی قیمتم نسبت به گرین منصفانه بود خودم صد باید روش بزارم یه کیسه دیگه بگیرم.به هر حاال میل خودته.

لینک به دیدگاه

اوکی داداشم.میل خودته.ولی قیمتم نسبت به گرین منصفانه بود خودم صد باید روش بزارم یه کیسه دیگه بگیرم.به هر حاال میل خودته.

قیمت Green رو با Golden مقایسه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :eek:

لینک به دیدگاه

بابا ببخشید چرا ترش کردی؟گرین همچونم توپ نیستا.ولی من قیمتم رو از کیس های در به داغون تو پی تی الهام گرفتم.یه چرخ بزن.قوطی خالی رو میگن 50 تومن!!!وگرنه من تقریبا روزی 40 یا 50 تا کیس پاور مستقیم از پردیس صنعت خرید میکنم

لینک به دیدگاه

وگرنه میدونم کیس با برند tsco چهل تومن نو داره...ولی خوب کیسمو خواستم عوض کنم گفتم شاید کسی خواست....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

فروش نرفته؟؟ :confused: جلوی کیس، قسمت هارد دیسک ها، جای فن داره؟ :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...