رفتن به مطلب

فروش CPU Core 2 Quad Q6600 به همراه Main و Ram

Recommended Posts

فروخته شده

سلام.

بنده یک سیستم نو میخوام جمع کنم, پیشاپیش GPU رو نو کردم و حالا هم میخوام سایر قطعات رو بگیرم. فقط تهران, ترجیحا خود آقای حسینی.

مشخصات سیستمی که میخوام بفروشم:

Mainboard:

ABIT Fatal1ty FP-IN9 SLI LGA 775

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813127022

CPU:

Intel Core2 Quad Q6600 - 8M Cache - 2.40 GHz

RAM:

2 تا رم Patiot ـه 2GB

مشخصات بیشتر توی تصاویری که از داخل Case گرفتم بعلاوه CPU-Z و Everest

2 تا عیب این سیستم و یک Fact در موردش:

اول اینکه من CPU و RAM رو یکسالی Overclock کرده بودم اما بخاطر اینکه پشت گوش مینداختم خرید یه Cooling مناسب رو بیخیال شدم و به حالت اول بازگردوندم.

دوم اینکه DIMM ـه شماره 1 مادربورد از روز اول که گرفتم مشکل داشت و Ram توش بذارید سیستم بالا نمیاد, بخاطر همین توی DIMM 3 و 4 گذاشتم Ram هام رو.

سوم اینکه فن مادربورد بعید میدونم بچرخه اصلا اما اهمیتی نداره چون دمای MB توی Load بیشتر از 41 ندیدم بشه.

سیستمی نبوده که همیشه روش باشه و فقط باهاش بازی کردم, باقی کارهام با یه سیستم دیگه بوده. اما در هر صورت حداقل 3 سال از عمرش گذشته از وقتی خریدم.

قیمت:

من هیچ قیمتی ندارم و قیمتی نمیذارم, با خودتون.

صحبتی با جناب آقای حسینی:

جناب حسینی من امیر هستم, همونطوری که توی عکس مشخصه یه کارت 660ti هم روی سیستم هست که از خودتون خریدم و بجاش یه GTX 280 Zotac بهتون دادم. میخواستم بدونم این سیستم رو (سی پی یو - مادربورد - رم) چند از من بر میدارید و اینکه چقدر باید سر بدم بهم سیستمی به مشخصات زیر"نو" بدید:

Mainboard:

Asus P8B75V

CPU:

Intel Core i5 3570K

RAM:

Geil Evo Corsa 8GB 1600 یا مشابه اون - 2 تا 4GB

یک دنیا ممنون

تصاویر داخل Case:

8fw73in2xz5mhc0n1qo_thumb.jpg 8srqtrokqw6fy01h4gim_thumb.jpg wig2w1s2vv1xzjvxpxrd_thumb.jpg

تصاویر نرم افزارهای CPU-Z و Everest

5z1c02ie072m9vtt34ul_thumb.jpg mx6lu32vo317r70m8i11_thumb.jpg z7lo24si79ve20bexl_thumb.jpg

w3a7emidp1xecs96kan9_thumb.jpg 5nraw9ruan2dy126bv_thumb.jpg 4s9o4qzxjb621cl0fc2s_thumb.jpg

post-12040-0-98939600-1370332713_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Amiroo
لینک به دیدگاه

یک فلش Patriot 16GB هم روش تقدیم میکنم به خریدار اگه امروز (پنج شنبه) تشریف بیاره. سرعت فلش بالا نیست اما اسب پیشکش هست دیگه :)

حضوری تهران - میرداماد. سر راسته آدرس, خیابون کنار ایستگاه مترو هست.

پ.ن: وقتی تشریف آوردید میتونید تست کنید سیستم رو, بازی خواستید روش اجرا کنید یا انواع بنچمارک رو دارم, Bios رو میخوای ببیند و ...

برای اعتمادسازی هم بنده با نام کاربری AMIR یکی از مدیران ارشد سایت بازی رایانه هستم.

ویرایش شده توسط Amiroo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تمام قطعات رو خریدارم عزیز ... بعدازظهر هماهنگ میکنیم برای تحویل قطعات ... ;)

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

درود

تمام قطعات رو خریدارم عزیز ... بعدازظهر هماهنگ میکنیم برای تحویل قطعات ... ;)

با تشکر @};-

درد بر شما مرتضی جان.

من هستم تا 7 و 8 غروب. اگر دوستتون تشریف میارن من در خدمتم و براشون تست میکنم و قطعات رو و تحویل میدم و مبلغ رو دریافت میکنم ازشون, پس برای شما این قطعات تا غروب.

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

درد بر شما مرتضی جان.

من هستم تا 7 و 8 غروب. اگر دوستتون تشریف میارن من در خدمتم و براشون تست میکنم و قطعات رو و تحویل میدم و مبلغ رو دریافت میکنم ازشون, پس برای شما این قطعات تا غروب.

ممنون

سلام هماهنگ شد برای تحویل قطعات آقا مرتضی

لینک به دیدگاه

فروخته شد به آقا مرتضی. امیدوارم اونطوری که میخوایید کار کنه.

سپاس جناب شعبانی از اطلاعات مفیدی که بهم دادید. ممنون.

ویرایش شده توسط Amiroo
لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

من همین الان پیغامتون رو خوندم اگر نفروختید من برای کمک به شما کاملا در خدمتم

لینک به دیدگاه

درد بر شما مرتضی جان.

ممنون

درد بر شما مرتضی جان.

ممنون

اشتباه تایپی را اصلاح میکنم  درود  نه درد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...