رفتن به مطلب

فروش Logitech ClearChat Wireless Headset

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بدون مقدمه و حرف تکراری اینو میخوام بفروشم !

قیمتگذاری هم میذاریم به عهده خریدار.

فروش فقط حضوری تهران

لطفا اگر خریدارید و میخواید استفاده کنید پیشنهاد بدید و با قیمتهای عجیب لاجیتک رو زیر سوال نبرید !!!

اینم لینکش تو آمازون :

http://www.amazon.com/dp/B0015EY5RE/ref=asc_df_B0015EY5RE2532155?smid=A16ONSJZCR5GIF&tag=nextagusmp0360324-20&linkCode=asn&creative=395105&creativeASIN=B0015EY5RE

• 2.4GHz wireless: Move freely up to 33 feet (10 meters) away from your computer
  • Laser-tuned audio drivers: Advanced laser design technology delivers high-quality, uncompressed, stereo audio.
  • Noise-canceling microphone: Reduces background noise for clear conversations and voice commands.
  • Quick-access audio controls: Adjust volume and microphone mute right on the headset.
  • For use with: PC games; movies; music; and common calling applications including Skype , Yahoo! , Windows Live¿, and AIM .

51ada3db3ef49.jpg

51ada3312cc3b.jpg

51ada3313057c.jpg51ada33125fcb.jpg

ویرایش شده توسط vahidvakily
لینک به دیدگاه

مرسی بابت استارتتون ! این که هندل هم نبود !!!

50 تومن فقط شارژرشه !!! :D

پس هندل دوم رو هم ميزنيم كه روشن شه... :D

70

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادتون

اما با این قیمتها ترجیح میدم استفاده کنم.

ویرایش شده توسط vahidvakily
لینک به دیدگاه

چكار كنيم كه بنزينمون تموم شد و فقط در حد هندل بوديم رئيس ايشالا خوب بفروشى صبر كنى مشترى واقعيش مياد...

لینک به دیدگاه

,والا تا اونجایی که من مطلع شدم تو همین لیون این کالا رو 179 نوش رو میفروشن اگه همون 40درصدی هم که فرمودید کم بشه میشه 107 که من 100 پیشنهاد دادم ولی شما نمیدونم عدد 250 رو از کجا دراوردین 

البته با اون رقم مسلما 100 تومن از نصف هم کمتره !!!!!!!!!!!! وحق با شماست !!!!!!!!!!!بهر حال اگه فروشنده اید من 110 نهایتا فقط تا فردا میخرم . ضمنا اینم لینک فروش لیون http://lioncomputer.ir/product/641/Logitech%20ClearChat%20Wireless/

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...