رفتن به مطلب

فروش هارد مکستور 500g SATA 7200RPM دست خانم دکتر بوده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

این هارد از هر جهت سالم بی نقص بوده کم کار (فشار روش نبوده)  پر سرعت هم میباشد

2 سالی کار کرده  مشهد حضوری شهرستان واریز بعد ارسال

فروخته شد

پایه 110  فوری 120

75531323972845301604.jpg

40979744790328659001.jpg

77743882330558250686.png

01001721117686141560.png

ویرایش شده توسط del2771
لینک به دیدگاه

به شرط سلامت و بی صدابودن فوری مال من .....

ویرایش شده توسط Omid_Boy
لینک به دیدگاه

به شرط سلامت و بی صدابودن فوری مال من .....

صدا که نداره سلامت هم هست  مال شما تا اینجا پخ کنید شماره حساب بدم

لینک به دیدگاه

صدا که نداره سلامت هم هست  مال شما تا اینجا پخ کنید شماره حساب بدم

پخ دادم .... در pm هم گفتم با توجه به اینکه با نرم افزار hd tune pro تست از تب Error و Health نزاشتید من پول رو به شرط سالم بودن واریز میکنم و اگه بعد تحویل دیدم مشکلی بود حق پس دادن دارم .........

شماره حساب رو برام pm کنید ......

لینک به دیدگاه

میخواستم قیمت بالاتر بدم دیدم خدا رو خوش نمیاد

مبارکتون باشه

ویرایش شده توسط mysepideh
لینک به دیدگاه

درسته من تست گرفتم عکسها قرار داده شد

بله متشکرم ..........

مشاالله چقدر از این بدبخت کار گشیدن ..... :D

14746 ساعت ....

ویرایش شده توسط Omid_Boy
لینک به دیدگاه

میخواستم قیمت بالاتر بدم دیدم خدا رو خوش نمیاد

مبارکتون باشه

وقتی شخصی به قیمت فوری قطعه ای رو میخره دیگه کاربری نباید پیشنهاد بالاتر بده و در صورتی که این اتفاق هم بیفته طبق قوانین قطعه همچنان برای شخص پیشنهاد دهنده به قیمت فوری هست ....

لینک به دیدگاه

بله متشکرم ..........

مشاالله چقدر از این بدبخت کار گشیدن ..... :D

14746 ساعت ....

این تازه میشه 2 سال راحت 3 برابر این برات کار میکنه شک نکن

لینک به دیدگاه

پول به حساب دوستمون واریز شد ........

منتظر ارسال هستم .....

لینک به دیدگاه

هارد تحویل گرفته شد....

ولی سیستم اون رو نمیشناسه .... :wacko:  :wacko:

ایشالا مشکلش برطرف بشه .... :huh:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
هارد تحویل گرفته شد....

ولی سیستم اون رو نمیشناسه .... :wacko:  :wacko:

ایشالا مشکلش برطرف بشه .... :huh:

درود

استارتر تاپیک توضیحات خودتون رو از بابت مشکل موجود برای خریدار و مدیریت بفرمایید.قابل ذکر هست در صورت بی توجهی و عدم توضیح مناسب در لیست کاربران ممنوع المعامله قرار میگیرید و شامل اعمال قانون و پیگیریهای بعدی خواهید شد.

لینک به دیدگاه

این دوست عزیزمون هاردو خرید بعد 4 روز بعد تحویل اومده میگه هاردو نمیشناسه مشکل داره مگه امکان داره من عکسهارو قرار دادم این هارد دست خودم بوده و برای ارتقا دادن سیستم اونو گذاشتم برای فروش خدای ناکرده دروغ که نمیگم من اینجا چند تا معامله انجام دادم برید پستامو بخونید به eddy هارد 2 ترا فروختم سالم بدستش رسید

ایشون بعد اینکه هاردو تحویل گرفت بعد 4 روز دیگش اومد گفت بالا نمیاد این مسئولیت پای خودشه و ایشون حق ندارند چپ و راست به من زنگ اس ام اس بزنند طبق قانون معامله جنس فقط تستش 24 ساعته

اونم با دلیل و نه اینکه بعد 4 روز بیاد دلیل بیاره امیدوارم تجربه خوبی براشون باشه تا در خرید دقت کنند

من هاردو با بستبه بندی ضد ضربه  لای حوله پیچیدم و پلاستیک ضد ضربه چند لایه زدم به قول خودش گفته بود بسته بندیت عالی بوده مگه اینکه ضربه شدیدی بهش وارد شده باشه به هر دلیلی و بعد 4 روز هیچ مسئولیتی ندارم

لینک به دیدگاه

این دوست عزیزمون هاردو خرید بعد 4 روز بعد تحویل اومده میگه هاردو نمیشناسه مشکل داره مگه امکان داره من عکسهارو قرار دادم این هارد دست خودم بوده و برای ارتقا دادن سیستم اونو گذاشتم برای فروش خدای ناکرده دروغ که نمیگم من اینجا چند تا معامله انجام دادم برید پستامو بخونید به eddy هارد 2 ترا فروختم سالم بدستش رسید

تأييد ميشه آقاى كرمى سرور ما هستند و در معاملات هم كاملا صادق و روراست ودستو دلباز هستن لطفاً كسى بهشون انگ نچسبونه...

لینک به دیدگاه

تأييد ميشه آقاى كرمى سرور ما هستند و در معاملات هم كاملا صادق و روراست ودستو دلباز هستن لطفاً كسى بهشون انگ نچسبونه...

ممنون شما لطف دارید

لینک به دیدگاه

بعید میدونم دادن پیام خصوصی به مدیران اونم در حالی که هیچ گونه شکایتی از ایشون نشده و کسی هم پیام خصوصی رو نمیبینه انگ محسوب بشه ...

من به دو مدیر عزیز مطلب رو توضیح دادم و فقط نظر خواستم و به هیچ وجه نگفتم از کاربر شکایت دارم و خودم هم حتی گفتم که 24 ساعت از مهلت تست گذشته بود و من چون سربازم پادگان بودم و 4 شنبه تست کردم ..........

جناب کرمی هم در اولین تماس گفته ای داشتند که برام بسیار تعجب اور بود ....

فرمودند وقتی شما پول رو واریز میکنی یعنی از سالم بودن مطمئنی و از این به بعد هیچ مسئولیتی من ندارم ....

اگه میخواستین اول ارسال بعد واریز میزدین ....

اون 24 ساعت رو هم بنده در تلفن به ایشون گفتم وحتی خودم هم گفتم که از اون مهلتش گذشته ....

متاسفانه چیزی که منو خیلی اذیت کرد طرز برخورد بد ایشون در همان تماس بود که مطالبی از قبیل هارد رو بلد نیستید نصب کنین و ... رو فرمودند که جای تامل داره ....

بازم در پایان خود ایشون میتونن گفته های بنده رو تاایید کنند که من در تماس تلفنی هم گفتم به هیچ وجه تاپیک شکایتی نخواهم زد و نزدم .....

به قول ایشون این معامله برات تجربه بشه تا در معامله های بعدی استفاده کنی ....... :huh:

لینک به دیدگاه

ایشون بعد اینکه هاردو تحویل گرفت بعد 4 روز دیگش اومد گفت بالا نمیاد این مسئولیت پای خودشه و ایشون حق ندارند چپ و راست به من زنگ اس ام اس بزنند طبق قانون معامله جنس فقط تستش 24 ساعته

اونم با دلیل و نه اینکه بعد 4 روز بیاد دلیل بیاره امیدوارم تجربه خوبی براشون باشه تا در خرید دقت کنند

من هاردو با بستبه بندی ضد ضربه  لای حوله پیچیدم و پلاستیک ضد ضربه چند لایه زدم به قول خودش گفته بود بسته بندیت عالی بوده مگه اینکه ضربه شدیدی بهش وارد شده باشه به هر دلیلی و بعد 4 روز هیچ مسئولیتی ندارم

توضیحات شما از نظر مدیریت قانع کننده هست و خریدار متاسفانه کم تجربگی کردند و باید اول تست میکردند سپس اقدام به واریز وجه میکردند.البته این موضوع توافقیه و ممکنه خیلی از فروشندگان نتونند اعتماد کنند به خریدار به دلیل مشکلات خاصی که متاسفانه این روزا در این زمینه شاهدش هستیم.لذا در این گونه موارد به عقیده بنده بهتر هست خریدار  اگر واسطه ای در شهر فروشنده دارند اختیار کنند تا کالا رو از نزدیک مشاهده و تست کنند و همزمان وجه کلا پرداخت و تحویل گرفته بشه یا به صورت واریز  50 درصد وجه کالا قبل از ارسال و 50 درصد بعد از تحویل و تست.

در مورد کالای این تاپیک اگر خریدار از سلامت فیزیکی و ظاهری هارد مطمعن هستند جای بحثی باقی نمیمونه و باید در زمان تعین شده تست میکردند و اگر هم ظاهر کالا مشکل داره ازلحاظ ضربه خوردن و لب پر شدن و ... باید از تیپاکس تحویل نمیگرفتند و همزمان ضمن تماس با فروشنده و همکاری ایشون به دنبال دریافت خسارت و طلب حقشون بودند.

و در آخر در این فروم هر زمان کاربری شکایت داشته باشه حق داره که به مدیریت اعلام کنه و مدیریت هم وظیفه داره با قاطعیت خواستار روشن شدن ابعاد موضوع مشکل باشه و این هیچ افترا و بد گمانی رو شامل فروشنده یا خریدار نمیکنه.

لینک به دیدگاه

در تأييد گفته هاى مدير ارشدمون و ادامه حرفهاى ايشون ميخواستم بگم الكى نيست كه هيچوقت دوست ندارم با تيباكس معامله كنم يكى از مواردش هم همينه كه وقتى از اين طريق برام كالا ارسال ميشه تا روزى كه دستم برسه از دلشوره كباب سوخته ميشيم...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...