رفتن به مطلب

فروش GTX 670

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارت فوق خیلی تمیز هست و تا 2014 feb گارانتی داره

اور نشده و فقط باهاش بازیهای سبک انجام شده

پایه 1300

فوری 1350

زیر پایه فروخته نمیشه

ارسال با خریدار

26702466589941020080.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکتای جان قصد جسارت ندارم ولی فکر میکنم با توجه به قیمت نوی 670 ریفرنس و مدت باقی مونده از گارانتی کارت شما قیمت یه مقدار بالاست. البته همین آقا که 1 تومن پیشنهاد داده 670 ریفرنس خودش رو 1500 گذاشته برای فروش.... نمیدونه که 70-60 بگذاری روی 1500 میشه آکبندشو خرید

لینک به دیدگاه

سلام داداش من 1000000 میخرم نقد ازت

09138655763

درود ، کاربر

mehrdad.nasirzadehv@yahoo.com

برای دفعات متوالی هست که شما قوانین انجمن رو در تاپیک های خرید و فروش نقض میکنید و پست  حاوی پیشنهاد زیر قیمت پایه دارید.برای این مورد یک اخطار دریافت کردید ، در صورت تکرار از دسترسی به انجمن محروم خواهید شد.

دوستانی هم که پست های خلاق قوانین انجمن رو گزارش میکنند رعایت نزاکت رو در  گزارشهاشون داشته باشند و حالت امر و نهی برای مدیریت نداشته باشه و ممنون میشیم که کار + خودتون رو با این امر خراب نکنید تا خدای نکرده مجبور به برخورد قاطعانه و جدی با شما نشیم.

لینک به دیدگاه

اکتای جان قصد جسارت ندارم ولی فکر میکنم با توجه به قیمت نوی 670 ریفرنس و مدت باقی مونده از گارانتی کارت شما قیمت یه مقدار بالاست. البته همین آقا که 1 تومن پیشنهاد داده 670 ریفرنس خودش رو 1500 گذاشته برای فروش.... نمیدونه که 70-60 بگذاری روی 1500 میشه آکبندشو خرید

سلام بهمن جان

1650 رو اگر 20 درصد کسر کنیم میشه 1320

که من پایه رو 1300 گذاشتم و زیر این باتوجه به بازار نمیصرفه و ترجیح میدم نگهش دارم

1300 هم خیلی قیمت خوبی هست واسه این کارت واسه مصرف کننده

لینک به دیدگاه

عزیز تو چیکاره ای من مالمو اینقد میفروشم کسی از شما کارشناسی قیمت خواست؟

:D

لینک به دیدگاه

20 در صد زیر قیمت اک قیمت خوبیه

وقتی GTX 460 که تا چند وقت پیش 200 فروش میشده الان 420 میزارن واسه فروش اونوقت این کارت که 20 در صد از قیمت اکش کم شده بی انصافی نیست عزیزان

لینک به دیدگاه

من اصلا کاري به قيمتي که تو برا جنست گزاشتي کار ندارم.ميخواي مفت بده ميخواي هم قيمت اک.

برا اين گفتم چون خيليها هستن که به خودشون زحمت رفتن به بازار رو نميدن و از رو تاپيک ديگران واسه خودشون قيمت در ميارن.ميشه مثل همون جريان 460 که حسين گفت!

اميدوارم متوجه منظورم شده باشي

لینک به دیدگاه

حالا كه بحث كارشناسى شده و استادان فروشنده هم حضور دارن يه سؤال فنى برام پيش اومده با كارتهاى 660-670 ميشه بازيها رو با تنظيمات آخرش راحت و روون اجرا كرد رزولوشن مد نظر روى فول هست....

لینک به دیدگاه

حالا كه بحث كارشناسى شده و استادان فروشنده هم حضور دارن يه سؤال فنى برام پيش اومده با كارتهاى 660-670 ميشه بازيها رو با تنظيمات آخرش راحت و روون اجرا كرد رزولوشن مد نظر روى فول هست....

اره عزیز میشه ولی بسته به بازی داره مثلا بتل رو رو الترا راحت 60 فیکس میگیری ولی مترو نه...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...