رفتن به مطلب

مشخصات پژو 206 سدان v2 .... ؟

EVGA_EVGA
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مدل اسپرت هنوز چیزی بیرون نداده که از نمایشگاه بخرید

جز ثبت نام های سری اول محسوب میشه

انتظار یه ماشین اسپرت رو هم نداشته باشید سپر جلو رو عوض کردن عقب هم اسپویلر داره و یه جنگول بازی های دیگه.

شهریور هم تحویل میدن

با این حساب همون v1 بیشتر به کار شما میاد

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

میمونه v1 !!

راستی شما ماشین رو تحویل فوری میخاین؟

هیچ مدل تندر 16 تومن نمیشه الان من دارم بخشنامه پیش فروش دو ودیعه ای این ماه رو نگا میکنم مدل e2 lp رو 4.2 میگیره و دو تا چک هم برای 15/4 و 31/4 به مبلغ 4.2 و تحویل هم شهریور

و مدل اسپروت هم به همین شکل ولی 4.7

ببين دوست من هنوز از اون حرفا زدين ها !!!!!!!!!!!!!!!1 :) بابا ايرانخودرو خودش واسه فروش گذاشته مدل اسپورتشو كه جمعا ميشه 16000000 . OK ؟؟؟

من يك وديعه اي رو خوندم !!! در ضمن مدل E2 LP معمولي كمتر از مدل سايانا ميشه !!!

لینک به دیدگاه

آقا امروز رفتم داخل l90 نشستم فوقولاده مزخرف بود !!!!!!!!!!!

همون v1 یا v8 میخرم تمام .

لینک به دیدگاه

آقا امروز رفتم داخل l90 نشستم فوقولاده مزخرف بود !!!!!!!!!!!

همون v1 یا v8 میخرم تمام .

به به چه تاپیکی شد.

اقا پارسا گل به شخصه از L90خوشم نمیاد من نمیدونم چرا اصلا این شکلی طراحی شده این همه جوان تو ایران خودرو هست همه مهنمدسای خوش نام مملکت.با هزار دک و پز من نمیدونم اصلا کلاس و زیبایی رو درنظر نداشتن.من نمیدونم ولی به نظرم از نظر Air Dynamic هم ماشیین مشکل باید داشته باشه چون یه جوریه.

من خودم یه سمند85 دارم که سال اول عالی بود خوراکه مسافرت بود خیلی بهم حال داد اما الان 1ساله داره اذیتم میکنه.برا همین بهت گفته بودم دوره سمندو خط بکش.در کل به نظر من V1 انتخاب خوبیه

لینک به دیدگاه

فکر کنم با توجه به مینی باس طراحیش کردن :) اصلا وقتی نشستم داخلش طراحی داشبرد اینقدر زیبا بود که گلاب به روتون داشت استفراغم میگرفت ، وقتی توی آینه ی وسط نگاه میکردی یک 10 متری با شیشه عقب ماشین از توی آینه فاصله بود :) ، صندلی عقب اش با پیکان 59 دولوکس چراغ بنزی که داشتم فرقی نداشت :o ، ارتفاع سقف هم که ماشاءالله دست کمی از شورلت بلیزر نداشت :eek:

خلاصه من نمیدونم اون بابایی که اینو طراحی کرده قبلش غذا چی خورده بوده !!!!

ویرایش شده توسط EVGA_EVGA
لینک به دیدگاه

ببين دوست من هنوز از اون حرفا زدين ها !!!!!!!!!!!!!!!1 بابا ايرانخودرو خودش واسه فروش گذاشته مدل اسپورتشو كه جمعا ميشه 16000000 . Ok ؟؟؟

من يك وديعه اي رو خوندم !!! در ضمن مدل e2 lp معمولي كمتر از مدل سايانا ميشه !!!

شما گویای 2411 رو بخون نوشته این شرایط لوگان سفارشی سری اسپرت رو

فک کنم اون 16 تومنه از اون ساینا ها باشه همون مشکی ها

راستی evga جان با 15 میتونید یه v8 86 تمیز هم بگیرید

لینک به دیدگاه

الان 85 v8 پیدا کردم ولی زیاد ترو تمیز نیست 13.200.000 میگه ! و یک v1 87 توی نمایشگاه که نبود ولی گویا ترو تمیز باشه میگفت 13.700.000 !!!

لینک به دیدگاه

شما گویای 2411 رو بخون نوشته این شرایط لوگان سفارشی سری اسپرت رو

فک کنم اون 16 تومنه از اون ساینا ها باشه همون مشکی ها

راستی evga جان با 15 میتونید یه v8 86 تمیز هم بگیرید

عزيزم خوب همون سري اسپورت سايانا هست .

ببخشید دوستان که میپرم وسط حرف

من ایران نیستم، منتها خانواده مدتی است منتظر پیش فروش سورن جدید با موتور توربو شارژ جدید هستند

نمایندگی های شیراز جوابگویی درستی ندارند

کسی خبری از این خودرو دارد؟

دوست عزيز ايرانخودرو توي طرح 10 در 10 خودرو سورن elx با موتور 156 اسبي رو 15 ميليون ميگرفت و آبان 88 هم تحويل ميداد . 1 ميليون و 200 هم سود مشاركت و تخفيف ميداد . متاسفانه اگه زودتر ميگفتيد ميتونستيد قبل از عيد براش ثبت نام كنيد !!!!

خوب evga جان من پيشنهاد ميكنم كه اگه 206 sd گرفتي حداقل يه استرس بار بخر براش كه هندلينگ ماشينت از اين حالت افتضاحش كمي بهتر بشه !!! ولي من بازم به علت گروني قطعات 206 بازم اينو پيشنهاد نميكنم !!! چون اگه توجه كنيد ايرانخودرو حتي واسش كارت طلايي هم نزاشته ( اينم نميخوابه جايي كه آب بره زيرش )

در ضمن آقا رضا خواستم جواب اون پستتون كه گفتي تعصب و فلان و بمان رو بدم اما گفتم بي خيال تاپيك ميريزه بهم و دوستمون به نتيجه درستي نميرسه !!!

هر صورت من پيشاپيش بهت تبريك ميگم و ايشالله مباركت باشه !!!! :)

لینک به دیدگاه

قربانت سلامت باشی .

امروز هم چند جای دیگه رفتم و یک عدد 206 Sd V1 پیدا کردم 87 با بیمه و 20.000 کارکرد در حد نو رو 13.300.000 میگفت با رنگ خاکستری .

اینی که گفتی بگیرم بندازم هندلینگش بهتر بشه قیمتش چنده ؟ کجا وصل میشه ؟ ( باید چیزی رو با این عوض کنم یا اضافه میشه ؟ )

206 قطعاتش گرونه ولی ارزش داره چون من زیاد ماشینو نمیچرخونم و حساب بکن از 84 تا الان 56.000 بیشتر نرفتم .( تازه چند بار مسافرت رفتم وگر نه خیلی کمتر بود :) )

خلاصه حالا این خاکستریه که V1 هست و ترو تمیز 13.300.000 میارضه ؟

لینک به دیدگاه

دوست من به نظرم كه خيلي خوبه ولي بايد دقت كني كه توي خرج نيفتاده باشه . چون اگه افتاده باشه كه ديگه ... ولي خوب شما خوب كم ميري اينور اونور !! ماكه همون روز اول كه گرفتيم 850 كيلومتر باهاش رفتيم !!!

در مورد اون استرس بار يا همون ميله تعادل يه توضيح آموزشي برات ميزارم كه بخونش بد نيست !!! برای سمند مارک hp desighn فكر كنم حدود 53 تومن باشه . در ضمن اگه سوالي چيزي داشته باشي بازم در خدمتيم .

به نقل از P30world :

استرس بار وسیله ای است که در داخل موتور در فاصله بین دو سر کمک بسته می شود و از نزدیک شدن اتاقک کمک هر به یکدیگر جلوگیری می کند و در مرور زمان از گیجی اتومبیل در سرعت های بالا جلوگیری می کند. استرس بار برای اتومبیل هایی که رینگ و لاستیک اسپرت دارند لازم بوده و به دلایل زیر برای اتومبیل هایی که در جاده ها تردد می کنند توصیه می شود.

1. استرس بار پایداری اتومبیل را در سرعت های بالا حفظ می کند.

2. ضربه وارده به یک چرخ را در کل سیستم تعلیق تقسیم می کند و در نتیجه فشار ضربه کاهش و طول عمر قطعات جلوبندی افزایش می یابد.

3. اتومبیلی که استرس بار نداشته باشد به علت داشتن رینگ و لاستیک بزرگ به مرور زمان ضربه وارده به چرخ اتاقک کمکها را از بالا به هم نزدیک می کند و اتومبیل در سرعت بالا گیج می شود.

4. بستن استرس بار حالت کمبود یک ضلع مربع را تکمیل می کند.

5. استرس بار در پیچ ها تعادل ماشین را حفظ می کند و اتومبیل را بعد از پیچ زودتر از یک ماشین بدون استرس بار به حالت تعادل می رساند و در نتیجه اتومبیل با زمان کمتری طول پیچ را طی می کند.

6. به علت نیروی گریز از مرکز اتومبیل در پیچ ها به بیرون پیچ پرتاب می شود اما اتومبیلی که استرس بار داشته باشد در پیچ ها تعادل بهتری دارد و کمتر از مسیر پیچ خارج می شود.

nem6j4c99c32a7bqvj3r.jpg

uawi1ndwjiy7b70jcxw8.jpg

weebz0ivdbkpxcyytpni.jpg

لینک به دیدگاه

بسیار هم عالی قیمتش هم که خوبه ! باشه عزیز از اینها هم میخرم براش :)

رینگ اسپرت 16" هم میخوام بندازم ها !!!!

لینک به دیدگاه

بنداز مشكلي نيست !!! همونطوري كه گفته شده استرس بار براي خودروهايي كه رينگ اسپورت دارن پيشنهاد ميشه !!!

لینک به دیدگاه

سلام ! به ظاهر ساده این استرس بار نیگاه نکنید ! واقعا کارایی شگفت انگیزی داره ! یادمه اولین بار یکی از دوستام که میخواست نمایندگیشو بیاره و اورد ! اول روی یه پراید نصب کرد و باهم رفتیم یک جاده بسیار پر پیچ و خم و کوهستانی ! خلاصه وسط راه با چند تا از این سمند های خطی کورس گذاشت ! اون سمندها که این جاده رو روزی 10 بار میرفتن و دیگه ازبر بودن ولی با اینحال پراید دوستم سر پیچ ها چنان با سرعت میرفت که سمند ها مجبور میشدن از شونه خاکی برن و خلاصه کلی منحرف میشدن ولی این دوستم مثل اب خوردن و بدون هیچ انحرافی راه خودشو میرفت ! اخرش این که 3 تا سمند سوسک شدن و کلا غیب موندن !

دوستم میگفت فردا صبحش هر 3 تاشون اومدن و یکی یه دونه استرس بار بستن و رفتن به جنگ بقیه !

نتیجه اخلاقی این داستان اینه که هر ماشینی دارید ! بهتره یکی از اینا رو روش ببندید ! البته انگار ماشین های گرون و جدید روی خودشون دارن !

راستی ابتدا از اطلاعات خوب و کاربردی دوستان ممنونم و بعدش یه سوالی داشتم ! این که در حال حاضر 206 های هاچ بک تولید میشن ؟ چه تیپ هایی موجوده و قیمت ؟

همچنین یک 206 هاچ بک نقره ای / مدل 28/12/83 بدون هیچ رنگی ! 3 سالم هست که جلوی خونه خوابیده ! چند میارزه ؟؟؟

و در نهایت میخواستم بدونم این لوگان ها چند قیمتا و همچنین اگه مقدوره تصاویری از مدلهای زیر 20 تومن شو برام بذارید !

شرمنده طولانی شد ! ممنون از لطف تون / بازنده

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزيز شما توي كامپيوتر كمك ما ميكنيد ماهم توي بحث ماشين ( البته من در اون حد نيستم ولي خوب اطلاعاتي دارم )

بايد بگم كه بله اين 206 ها توليد ميشن . الان ايرانخودرو چند نمونه از اين هارو واسه فروش گذاشته !!! ( اگه خواستي بگو تا شرايط فروششو برات بزارم )

در مورد اون 206 وضعيت بیمه ، لاستیک اون چه طوره ؟؟؟؟

اگه وضع بیمه و لاستیک خوب باشه بسته به کارکردش 9 تا 9500 مي ارزه !!!

ال 90 هم مدلهاي مختلفي داره !!! مثل e0 ، e1 ، e2 . هركدوم از اينها هم چند مدل دارن !!! كه فكر كنم حدودا 10 تا مدل داشته باشه !!! من يه عكس از مدل فول اون توي يكي دو صفحه قبل گذاشتم مدل فول هست يعني e2 lp .

لینک به دیدگاه

درسته منم ميگم تاپيك رو مهم كنن و اسمشو تغيير بدن بهتره !!!

خوب evga جان اسمتم بگي خوبه !!! :) حالا چه كار ميكني واسه ماشين ؟؟؟ ايشالله كي ماشينو ميگيري ؟؟؟ :)

لینک به دیدگاه

سلام ! ممنون ! ولی منظور من ال 90 نیست ! من اون لوگان ها رو میگم ! البته شایدم من اشتباه میکنم ! به هر حال فکر میکنم اونا در خارج از ایران ساخته و حتی مونتاز میشن ( رنو فرانسه )

در ضمن من میدونم که این ال 90 هام رنو هستند ولی فکر میکنم و میکردم که لوگان به اون 20 تا 30 تومنی ها میگن ، چیزی که از اون لوگان ها بخاطر دارم ، تریپ ترمز دستی شون بود که مثل ماسماسک هواپیما میموند که باهاش لندینگ میکنن ! انگار یک ترمز دستی بود که 2 تا اهرم داشت . ( من فقط یک لحظه از کنار یکی شون رد شدم و این مورد رو دیدم )

راستی اگه میشه لطف کنید و انواع 206 های هاچ بک و قیمت شون رو هم بفرمایید ! ( همچنین شرایط فروشی که اشاره کردید رو )

با تشکر / بازنده

لینک به دیدگاه

فرامرز جان اون ها كه ميگيد قيمتشون 20 الي 30 تومنه مگان هستن نه لوگان !!! اون خودروي خيلي خوبيه و 5 ستاره كامل ايمني رو كسب كرده . لوگان چندتا اسم داره كه عبارتنداز : همون خود لوگان - ال 90 و تندر 90

الان ايرانخودرو توي پيش فروش ليزينگي پژو 206 تيپ 2 سفارشي رو 2 ميليون و 900 هزار تومن به عنوان پيش پرداخت اول ميگيره و بعد 6 ميليون و 300 هزار تومن هم به عنوان پيش پرداخت دوم ميگيره ( از 15/4/88 تا 31/4/88 ) مبلغ چك اقساط هم 1 ميليون 500 هزار تومنه كه چهار تا چك با همين مبلغ به تاريخ هاي 15/8/88 و 15/11/88 و 15/2/89 و 15/5/89 بايد به ايرانخودرو بديد . خودرو رو هم مرداد 88 بهتون تحويل ميدن !!! ( اين سفارشيش بود )

حالا غير سفارشي :

پژو 206 تيپ 2 : مبلغ پيش پرداخت اول ميشه 8 ميليون و 200 هزار تومن . پيش پرداخت دوم هم نداره !!! اما مبلغ چك اقساطش ميشه 2 ميليون و 800 هزار تومن كه دو چك با همين مبلغ به تاريخهاي 15/8/88 و 15/12/88 بايد به ايرانخودرو بديد . موعد تحويل هم تير 88 هست !!!

پژو 206 تيپ 6 : مبلغ پيش پرداخت اول 10 ميليون تومن . پيش پرداخت دوم هم نداره . مبلغ چك اقساطش 4 ميليون 400 هزار تومن هست كه بايد به تاريخهاي 15/8/88 و 15/12/88 به ايرانخودرو بديد !!!

لینک به دیدگاه

حالا پيش فروش با وام بدون بهره :

پژو 206 تيپ 2 :

مبلغ پيش پرداخت : 6 ميليون 950 هزار تومن .

اقساط وام طي سه چك : 2 ميليون 500 هزار تومن .

تعداد و تاريخ چك هاي اقساط : 15/10/88 و 15/2/89

پژو 206 تيپ 6 :

مبلغ پيش پرداخت : 8 ميليون و 800 هزار تومن

اقساط وام طي 3 چك : 3 ميليون و 400 هزار تومن

تعداد و تاريخ چكهاي اقساط هم مثل بالاي هست

رنگ هاي قابل سفارش هم سفيد ، نقره اي ، مشكي ، خاكستري و بژ هست .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

کی بود گفت استرس بار ببند ..... ؟ :-?

نمیدونم کاپوت 206 رو زدی بالا نگاه کنی یا نه ؟! کمک سمت راست رو ....... ؟؟؟

بازم میشه استرس بار نصب کرد ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز من گفتم نصب كن !!!

ببينم عكسي چيزي ازش داري بزاري ببينم چهطوره ؟؟؟

لینک به دیدگاه

پس برو کاپوت رو بزن بالا ببین چی میگم :-?

بابا دور کمک سمت راست تا چسب کاپون کِپ هست چه جوری نصب میشه پس ؟

لینک به دیدگاه

خب من الان 206 در دسترس نداريم برم نگاه كنم شما عكسي بگير بزار !!!

درضمن شما خودتون نميتونيد كه نصب كنيد بايد بديد يه متخصص براتون ببنده !!!

لینک به دیدگاه

بابا متخصص کیلویی چنده ؟؟ استرس بار هم متخصص میخواد من موتور واست میارم پایین ولی دیگه نمیتونم جمعش کنم :-?

الان نمیتونم عکس بزارم دوربینش هست رم ریدرش نیست :D

هر موقعه تونستم برات میگیرم میزارم ....

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان، من حدود 1 ماه دیگه به ایران بر میگردم، میخوام بگم یه ماشین واسم تهیه کنند که وقتی برگشتم الاف نباشم:)

حداکثر میخوام 16 تومن هزینه کنم، ماشین سرعتی هم مدت نظرم نیست (اهل کورس و ... نیستم)

نکات مهم:

1- بخاطر قدم در هر ماشینی نمیتونم بشینم، پام به فرمان گیر میکند

2- ایمنی

3- مصرف

4- اتومات بودن

ترجیحا از محصولات ایران خودرو

;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...