رفتن به مطلب

صفحه سیاه در هنکام بوت شدن از سی دی ویندوز

mnkaro
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هنگام نصب ویندوز تو قسمت ستاپ که فایلها کپی میشه تو سیستم، یکسری از فایلها رو سیستمم اسکیپ میداد هر بار انجام میدادم فایلهای متفاوتی رو اسکیپ میداد و ویندوز ناقص نصب میشد.... سی دی رام رو عوض کردم ولی مشکل حل نشد.... ﭘﺎﺭﺗﯿﺸﻨﻬﺎ ﺭﻭ ﮐﻼ ﺣﺬﻑ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﮏ ﭘﺎﺭﺗﯿﺸﻦ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﺳﯽ ﺩﯼ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﺭﻭ ﻋﻮﺽ ﮐﺮﺩﻡ ﯾﮏ ﺩﻭﻧﻪ ﺍﺯ ﻓﺎﯾﻠﻬﺎ ﺭﻭ ﺍﺳﮑﯿﭗ ﺩﺍﺩ ﻭ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻧﺼﺐ ﺷﺪ ....

ﺍﻭﻣﺪﻡ ﺭﯾﭙﯿﺮ ﮐﻨﻢ ﺩﺭﺳﺘﺶ ﮐﻨﻢ ﺗﻮ ﻗﺴﻤﺖ ﺍﻭﻝ ﻧﺼﺐ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﮐﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﭘﺎﺭﺗﯿﺸﻦ ﺑﻨﺪﯼ ﮐﺮﺩ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﭼﻬﺎﺭﺗﺎ ﭘﺎﺭﺗﯿﺸﻨﻬﺎ ﺭﻭ ﺳﺎﺧﺘﻢ ﻭﻟﯽ ﻫﻤﻪ ﭘﺎﺭﺗﯿﺸﻨﻬﺎ ﺭﻭ ﻓﺮﻣﺖ

ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﯾﻌﻨﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻧﭙﺮﺳﯿﺪ ﻣﻨﻢ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﺍﺩﻡ» نمیدونم اینکار اشتباه بوده یا نه «ﻭ ﻓﻘﻂ ﺩﺭﺍﯾﻮ ﺳﯽ ﺭﻭ ﮐﻪ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺖ ﻧﺼﺐ ﺑﺸﻪ ﺭﻭ ﻓﺮﻣﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﺭﻭ ﺭﻭﺵ ﻧﺼﺐ

ﮐﺮﺩﻡ .... ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻧﺼﺐ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﺑﻮﺩﻡ ﻗﺴﻤﺖ ﺳﺘﺎﭖ ﺭﻭ ﮔﺬﺭﻭﻧﺪﻡ، ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﺷﺪ ﺗﺎ ﻗﺴﻤﺖ ﺩﻭﻡ ﻧﺼﺐ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﺸﻪ ﺗﺎ ﻟﻮﮔﻮ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﭘﯿﺶ ﺭﻓﺖ ﮐﻪ

ﯾﺪﻓﻌﻪ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﺁﺑﯽﺍﯾﻦ ﺍﺭﻭﺭ ﺍﻭﻣﺪ

stop ;c0000139(entry point not found)

the procedure entry point interlocked compare exchange} u+disDBCSLeadbyte could not be located in the

dynamic link library kernel32.dll .

ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺭﻭ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﮐﺮﺩﻡ ﺗﺎ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺍﺯ ﺍﻭﻝ ﮐﺎﺭ ﺭﻭ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﻢ ﻭﻟﯽ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﻮﺕ ﺷﺪﻥ ﺍﺯ ﺳﯽ ﺩﯼ ﻣﯿﺮﺳﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﺳﯿﺎﻩ ﻣﯿﺸﻪ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﻧﻤﯽ

ﺍﻓﺘﻪ .. ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺑﺎ ﻫﺎﺭﺩ ﺑﺎﻻ ﻣﯿﺎﺭﻡ ﻟﻮﮔﻮﯼ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻣﯿﺎﺩ ﻭ ﺑﻌﺪ ﻣﯿﻨﻮﯾﺴﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﯾﺴﺘﺎﺭﺕ ﺷﻮﺩ ﻭ ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻫﻤﻮﻥ ﺍﺭﻭﺭ ﺑﺎﻻﯾﯽ ﺭﻭ

ﻣﯿﺰﻧﻪ ..... ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻞ ﺭﻭ ﺣﻞ ﮐﻨﻢ ... ﻫﺎﺭﺩ ﺭﻭ ﺭﻭﯼ ﯾﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺴﺘﻢ ﺭﻭﯼ ﺍﻭﻧﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎ ﺳﯽ ﺩﯼ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﺑﻮﺕ ﺑﺸﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﺳﯿﺎﻩ

ﻣﯿﻤﻮﻧﻪ ﻭﻟﯽ ﻟﻮﮔﻮ ﻭﯾﻨﺪﻭﺯ ﻧﯿﻮﻣﺪ ..... ﺍﮔﻪ ﻫﺎﺭﺩ ﻣﺸﮑﻞ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﭘﺲ ﭼﺮﺍ ﺗﺎ ﺍﻭﻥ ﻟﻮﮔﻮ ﭘﯿﺶ ﻣﯿﺮﻩ .... ﻣﮕﻪ ﺍﻭﻧﺠﺎ ﺍﺯ ﻫﺎﺭﺩ ﺧﻮﻧﺪﻩ ﻧﻤﯿﺸﻪ؟ .... ﻣﻤﻨﻮﻥ

ﻣﯿﺸﻢ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﯿﺪ ...ﺩﺍﺭﻡ ﺩﯾﻮﻭﻧﻪ ﻣﯿﺸﻢ ....

لینک به دیدگاه

از نرم افزار active kill disc رو سی دی حالت بوت استفاده کردم و کلا هارد رو فرمت کردم... و خوشبختانه جواب داد....فقط کمی سرو صدا افتاد به هارد...وحال تازه رسیدم پله اول باز در قسمت ستاپ نصب ویندوز، سیستم بعضی از فایلها رو اسکیپ میده واقعا دیگه نمیدونم چکار کنم... علت این اسکیپ دادن چی میتونه باشه.؟ ویندوز اکس پی میخوام نصب کنم.... اساتید کسی چنین تجربه ای داشته؟

لینک به دیدگاه

درود عزیز

هاردت یکم مشکل داره فکرمیکنم یکی از سیلندرها آسیب دیده شما بد سکتور رو انجام دادین؟

مشخصه که هارد موقع خوندن فایل ها تو اون مرحله به مشکل برمیخوره!

لینک به دیدگاه

البته  شما موقع نصب ویندوز وقتی هارد رو کامل فورمت کردین برای ایجاد پارتیشن جدید اقدام کردین؟یا فقط پارتیشن ویندوز رو ایجاد کردین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

من هم میخواستم بپرسم ویندوزتون xp هستش یا نه که خودتون گفتید :)

من هم مورد مشابه با یک سیستم قدیمی داشتم با ویندوز xp سرویس پک 2 که موقع نصب بعضی فایل ها رو نمیتونست بخونه.من هم cd ویندوز رو بعد از هر ارور در میاوردم و دوباره میگذاشتم داخل cd rom و retry میکردم تا اینجوری نصب شد!

اما راه حل علمی این هستش که با نرم افزارهای Live هاردتون رو به طور کامل Wipe کنید و بعد دوباره اقدام به پارتیشن بندی کنید بعدش هم سعی کنید اقدام به نصب xp سرویس پک 3 گلد ادیشن کنید.من آخرش مجبور شدم این مراحل رو انجام بدم و مشکل اون سیستم هم حل شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه این که بفهمی هارد مشکل داره یا نه 

موقع فرمت درایو با فرمت معمولی بزن و از فرمت سریع استفاده نکن 

تست کن و خبر بده 

هارد هایی که بد سکتور زیاد دارن و یا اینکه مشکل دارن با این کار معلوم میشه چون تو فرمت گیر میکنه و باید سیستم رو ریستارت کنید 

لینک به دیدگاه

ممنون بابت جوابها.... تست بدسکتور زدم و حدود هشتاد تا بد سکتور داشت که کاملا با نرم افزاری که اسمشو یادم نیست فکر کنم hdd refrigerator بود برطرف شد.... با نرم افزار active kill disc هم حدود سه ساعت زمان برد تا کلا هارد فرمت شد. ولی یه مرحله بعد از فرمت کردن همون برنامه اجرا کرد که وسطهاش صدا شروع شد و ارور داد برنامه بسته شد... و ادامه ماجرا همون که گفتم کمی صدا افتاد رو هارد و اولش هم بایوس هارد رو نمیشناخت ده دقیقه گذاشتم موند هم شناخته شد هم صداش کمتر شد...احتمال داره بیشتر خاموش بمونه صداش بیفته؟ .....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاورتون رو چک کردین 

با یه پاور قوی تر هم نصب ویندوز رو تست بزنید 

لینک به دیدگاه

ممنون بابت جوابها.... تست بدسکتور زدم و حدود هشتاد تا بد سکتور داشت که کاملا با نرم افزاری که اسمشو یادم نیست فکر کنم hdd refrigerator بود برطرف شد.... با نرم افزار active kill disc هم حدود سه ساعت زمان برد تا کلا هارد فرمت شد. ولی یه مرحله بعد از فرمت کردن همون برنامه اجرا کرد که وسطهاش صدا شروع شد و ارور داد برنامه بسته شد... و ادامه ماجرا همون که گفتم کمی صدا افتاد رو هارد و اولش هم بایوس هارد رو نمیشناخت ده دقیقه گذاشتم موند هم شناخته شد هم صداش کمتر شد...احتمال داره بیشتر خاموش بمونه صداش بیفته؟ .....

با این توضیحاتی که دادین به هارد خیلی فشار اومده اگه گارانتی چیزی داره ببرین برای گارانتی امکان خرابی  هارد زیاده!

دوست عزیز خودمونیما این هارده مگه خسته میشه که بذاری سرد بشه دوباره شروع به کارکنه؟؟

زیاد روش فشار نیار

لینک به دیدگاه

:-D :-D :-D

والا الان همه محصولات هوشمند شدن.... آدما کودن.... دور جون شما که اینو میخونید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف جالبی نیست 

اتفاقا این آدم ها هستن که اون محصول رو خلق میکنن 

لینک به دیدگاه

بله کاملا حق باشماست.... شوخی بود.... ممنون دوستان از راهنماییتون... میرم ببینم میتونم مشکل رو حل کنم.... الان کاملا هم هاردم خنک شده... دی

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال دیگه هم داشتم... اگه low level format بزنم تاثیری تو بهبود وضعیت هاردم داره با این مشکلاتی که داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در حال حاظر هر چیزی که باعثه نجات بشه خوب هست 

سیستمه دیگه ای ندارید که هارد رو روش تست کنید 

لینک به دیدگاه

دیروز دیگه سراغش نرفتم ولی الان که اومدم دیگه اصلا هاردم شناخته نمیشه.... بدجور صدا تق تق میده و با هر تق یه بوق هم زده میشه... البته وقتی چند بار سیستم رو خاموش روشن میکنم شناخته میشه و لی باز صدا میده.... میترسم آسیب بزنه به بقیه اجزای سیستمم..... کارش تمومه این هارده دیگه نه..؟ یا راه حلی داره

لینک به دیدگاه

نه فعلا دسترسی به سیستم دیگه ندارم ولی اونموقع که صفحه سیاه میومد با یه سیستم دیگه تست کردم باز همون صفحه سیاه وجود داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هارد رو رو یه سیستمی که هارد داره بزارین و با ویندوز اون هارد بالا بیاین و با نرم افزارهایه تست هارد یه تست بزنید ببینید مشکل رو چی نشون میده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...