رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود دوستان بسیار گلم

من ایده ای به ذهنم رسید که خواستم با شما عزیزان مشورتی بکنم بعد اگر اوکی بود اجراش کنیم

چند وقت پیش برنامه در زمینه دیزاین و طراحی روی کفشهای کتانی دیدم که خیلی از دیدنش لذت بردم

افراد میومدن بسیار حرفه ای روی کفشهای کتانی دیزاین میکردن و به فروش میرسوندن و بسیار کارشون حرفه ای شده بود

حالا من پیشنهادم اینه که همین کار و بیایم با کمک اجرای یک مسابقه و شما عزیزانشروع کنیم و فیدبکش رو در اینده ببینیم .

میتونیم هر ماه یک بار اافرادی که این کارو روی کالاهاشون کردن  رو دور هم جمع کنیم و کالاهاشون رو بیارن از نزدیک به مردم نشون بدن و جائزه بگذاریم ومرد رو هم دعوت کنیم

نظرتون چیه ؟

نمونه کارها :

http://www.google.co...iw=1366&bih=566

من روی قطعات کامپیوتر هم که سرچ کردم دیدم ولی زیاد جالب نبودن

هدف اصلیه ما ایرانیزه کردن این مسئله هستش و میخوایم کاری کنیم که فرهنگ ایرانی روی این کالاها بره . مثلا از کلمات و حروف نستعلیق استفاده کنیم و یا طرحهایی از نمادهای اصیل ایرانی روی کالاها استفاده بشه . و نمایشگاه اینترنتی هم برای این کالاها میگذاریم تا همه دنیا ببینن و مطمئن باشید کاری برای فرهنگ کشورتون کردید که باعث افتخار میشه

حالا نظر شما دوستان چیه ؟ چه پیشنهادهایی دارید ؟

چون ما حتما چنین کاری رو انجام میدیم و میخوایم از شما کمک بگیریم تا بهتر انجامش بدیم

با تشکر

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
لینک به دیدگاه

سلام

فکر خیلی خوبیه!

بنظر من هرچیزی قشنگی ایرانیش یه قشنگی دیگه داره

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب کار جالبیه ولی رو سخت افزار اصلی جواب نمیده مثلا اینا رو پشت idevice ها یا موس و کیبرد خوب جواب میده مثلا چقدر زیباس پست ایفونتون عکس هنری ای از بته چقه فرش باشه یا مثلا بیس کیبرد یا موس ها از این طرح ها باشه . یا بدنه یک دست ایکس باکس یا PS روش به صورت براق ومات حروف شکسته فارسی یا نسط علیق باشه .

به نظرم خوبه ولی روی خود سخت افزار جالب نیست بهتره روی لوازم جانبیش باشه .

بعد جایزه چی میدین ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من مبناش رو بزارین رو طراحی و اجرایه یه کیس کامل که خوده طرف درستش کرده باشه و رنگ آمیزیش رو انجام داده باشه 

مثله همون کیس مود کردن که البته اینجا باید یه چیزی طراحی بشه که قیافش اصلا به کیس شبیه نباشه و تو نگاه اول یه قطعه عجیب به نظر برسه 

درود 

لینک به دیدگاه

خب کار جالبیه ولی رو سخت افزار اصلی جواب نمیده مثلا اینا رو پشت idevice ها یا موس و کیبرد خوب جواب میده مثلا چقدر زیباس پست ایفونتون عکس هنری ای از بته چقه فرش باشه یا مثلا بیس کیبرد یا موس ها از این طرح ها باشه . یا بدنه یک دست ایکس باکس یا PS روش به صورت براق ومات حروف شکسته فارسی یا نسط علیق باشه .

به نظرم خوبه ولی روی خود سخت افزار جالب نیست بهتره روی لوازم جانبیش باشه .

بعد جایزه چی میدین ؟

محمود جان روی سخت افزار هم جواب میده و شک نکن توش ولی روی لوازم جانبی و پشت مانیتور و پشت نوت بوک بسیار عالی جواب میده

در مورد جائزه هم جائزه در خورش میگذاریم که همه بتونن شرکت کنن .

لینک به دیدگاه

به نظر من مبناش رو بزارین رو طراحی و اجرایه یه کیس کامل که خوده طرف درستش کرده باشه و رنگ آمیزیش رو انجام داده باشه 

مثله همون کیس مود کردن که البته اینجا باید یه چیزی طراحی بشه که قیافش اصلا به کیس شبیه نباشه و تو نگاه اول یه قطعه عجیب به نظر برسه 

درود 

ما بیشتر میخوایم که طراحی روی کالاها بشه چون هم هزینش کمتره و هم برای همه ممکن و قابل اجراست ولی مود کردن هزینه و امکانات زیادی میخواد .

طراحی روی یک کالا به صورت نقاشی و ایجاد طرح به صورت ایرانی میتونه دنیا رو به خودش جلب بکنه

custom-laptop.jpg

Dell_Sea_Sky_laptop_1.jpg

Laptop_Cover_Sticker-1.jpg

microsoft-custom-mouse-design-051.jpg

حالا شما فکر کنید بجای این طرحها بیایماز طرحهای زیر استفاده کنیم :

1222750158.jpg

21348765407.jpg

1245583340.png

لینک به دیدگاه

ببینید اقای حسنینی ای موضوع خوبیه ولی مثلا شما نمیتونی رو لپ تاپ یا کیس همچین کارایی بکنی که تمیز در بیاد و ممکنه باعث خراب شدن حالت اصلی کالا بشه

روی کیس خیلی حرفه ای میشه کار کرد ولی باید airbrush داشت و کمی با اصول نقاشی و رنگ زدن(منظور کار با ایر براش و پیستوله) اشنا بود

رو کتانی میشه با رنگ روغنی . گواش و حتی ابرنگ کار زد ولی ایا رو یه کیس 800 تومنی میشه؟ یا مثلا یه مین مدل بالا؟

اگر تجهیزات باشه خیلی کارا میشه کرد که هیچ خارجی ها هم نمیتونی بکنن

geh_sk_b517a8425293b5.jpg

Fire%20026.jpg

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

ببینید اقای حسنینی ای موضوع خوبیه ولی مثلا شما نمیتونی رو لپ تاپ یا کیس همچین کارایی بکنی که تمیز در بیاد و ممکنه باعث خراب شدن حالت اصلی کالا بشه

روی کیس خیلی حرفه ای میشه کار کرد ولی باید airbrush داشت و کمی با اصول نقاشی و رنگ زدن(منظور کار با ایر براش و پیستوله) اشنا بود

رو کتانی میشه با رنگ روغنی . گواش و حتی ابرنگ کار زد ولی ایا رو یه کیس 800 تومنی میشه؟ یا مثلا یه مین مدل بالا؟

اگر تجهیزات باشه خیلی کارا میشه کرد که هیچ خارجی ها هم نمیتونی بکنن

جناب علیزاده عزیز حرفهاتون رو قبول دارم ولی ما میتونیم کاری بکنیم

اگر کسی بتونه چنین کاری رو بکنه بنده و تیم لیون حاضریم بودجه و کالا در اختیار این هنرمند بگذاریم و طرح بدیم و بخوایم که طرح رو روی کالاها بزنه .

پس ما می خوایم با گذاشتن یک مسابقه این افراد هنرمند رو پیدا کنیم بعد کارها رو بهشون بدیم تا بعد از این انقلابی توی این زمینه بوجود بیاد .

منتظرم که نظر بدید

لینک به دیدگاه

یعنی شما دنباله کسی میگردید که بتونه همچین کاری بکنه؟؟؟

وشما طرح بدید بزنه مثلا رو در کیس؟؟ یا مین و .....

اگر منظورتون این باشه و بخواهید رو این کار سرمایه گزاری کنید من میتونم این کارو به بهترین حالت واستون انجام بدم

نه تنها دیزاین بلکه هر مود و هر موردی باشه میتونم واستون انجام بدم

و این کار موفق میشه چون تو ایران اولین بار انجام میشه و هر کسی قادر به انجامش نیست که بخواد دست زیاد شه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گل

آقای حسینی برای طراحی  من هم یه دست کوچولویی دارم!

روی منم میتونین حساب کنین!

لینک به دیدگاه

فعلا سیستم ندارم. این عکسارو با موبایل گرفتم و آپلود کردم تا سیستم بیاد و بقیه کارا قرار داده بشه:-)

post-7761-1371131915645_thumb.jpg

post-7761-13711320108515_thumb.jpg

post-7761-13711321386955_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ایده جالبی هست امیدوارم دوستانی که توانایی و امکانات لازم رو دارند بتوانند از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده رو ببرند...شاید بقیه دوستان از جمله خودم تشویق شدیم یه حرکتی زدیم رو کیسمون. B)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گل

آقای حسینی برای طراحی  من هم یه دست کوچولویی دارم!

روی منم میتونین حساب کنین!

درود

حتما حمید جان چون به کمک دوستانی مثل شما نیاز داریم

فعلا سیستم ندارم. این عکسارو با موبایل گرفتم و آپلود کردم تا سیستم بیاد و بقیه کارا قرار داده بشه:-)

ما هدفمون مود کردن نیستش . فقط طراحی به صورت بسیار مدرن و حرفه ای و معرفی فرهنگ ایرانی هستش که در پستهای قبلی توضیح دادم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان این مسابقه قرار که شروع شه ؟

لینک به دیدگاه

الان این مسابقه قرار که شروع شه ؟

ما اول میخوایم نظر شما دوستان رو بدونیم و بدونیم که چه کارهایی میشه کرد .حتما بعد از مشورت و نتیجه با شما حتما برگذار خواهد شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ما اول میخوایم نظر شما دوستان رو بدونیم و بدونیم که چه کارهایی میشه کرد .حتما بعد از مشورت و نتیجه با شما حتما برگذار خواهد شد

بسیار بسیار ممنون . انشالله هر چه زود تر برگزار شه و دوستان کار های فوق العادشو به نمایش بزارن

لینک به دیدگاه

خیلی چیز جالبی میشه یعنی تکه توایران

بی زحمت زودتر تصمیم گیری کنین آقای حسینی سخت منتظر اجراش هستیم! ;) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب آقای حسینی باور کن آخرشی

کمتر کسی پیدا میشه با این روحیات ایده آل گرا  :)  (البته با وجود بچه های خلاق لیون انتظار همچین افکاری میره)

به نظر بنده اولین گام طراحی یه تیم هست

دوم فاز بندی مثل برای شروع شما 20 تا موس ارزون قیمت در اختیار تیم میگذاری

بعد بچه های خلاق حساب موس رو میرسن یه نمایشگاه اینترنتی برگزار میکنید

همین طور صفحه کلید میشه

کیس هم میشه ولی به نظرم میاد کیس های بشه که درب شفاف داشته باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا میشه از هنر اصفهان شروع کینم (موس و کیبرد اصفهانی یا موس و کیبرد زابلی در این سایت به فروش میرسد :)  این طوری یه جورایی فرهنگ های سنتی معرفی میشه قبلا روی درب و پنجره و کوزه بوده حالا روی کیس و کیبرد و کیس !!!!!)

ماشالله چیز که زیاده طرح و نقش هست اگر طرح کم آوردین یه سری کتاب استاد خلیلی داره طراح فرشه دیوانه میشه آدم وقتی میبینی

شما استارت بزن اما تفکیکی مثل کارهایی که میشه مثلا روی موس انجام داد اول بچه ها برن تو اینترنت همه گزینه ها روی میز باشه :)

بعد خلاقیت ها رو رو کنیم من خودم خیلی پایم به شرطی کم خرج باشه :D

لینک به دیدگاه

کمتر کسی پیدا میشه با این روحیات ایده آل گرا  :)  (البته با وجود بچه های خلاق لیون انتظار همچین افکاری میره)

همین طور صفحه کلید میشه

ایده خیلی خوبی دادی. که تمامی شرکت کننده ها از یک کالای مشخص استفاده کنن مثلا یه مدل موس .در آخر تشخیص اینکه کار کی بهتر بوده خیلی راحتره

لینک به دیدگاه

خیلی چیز جالبی میشه یعنی تکه توایران

بی زحمت زودتر تصمیم گیری کنین آقای حسینی سخت منتظر اجراش هستیم! ;)

من هم بسیار عجله دارم و حتما از پتانسیل دوستان گلی مثل شما استفاده خواهیم کرد

همین طور صفحه کلید میشه

حتما امکانات جزءی هم در اختیار دوستان میگذاریم ولی این امکانات بعد از اجرای یک مسابقه هستش که بدونیم چه افرادی توانایی بیشتری برای این کار دارن و بعد از شناسایی این عزیزان حتما کارهای بسیاری انجام خواهیم داد

لینک به دیدگاه

مثلا میشه از هنر اصفهان شروع کینم (موس و کیبرد اصفهانی یا موس و کیبرد زابلی در این سایت به فروش میرسد :)  این طوری یه جورایی فرهنگ های سنتی معرفی میشه قبلا روی درب و پنجره و کوزه بوده حالا روی کیس و کیبرد و کیس !!!!!)

عاشق این حرکتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عاشق این حرکتم

بسم الله جناب حسینی از شما به یک اشاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...