رفتن به مطلب

مشکل با کابل ورودی به ساب

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
خودشه .

شما دوتا 4.7 کیلو (دوتا 2.2 کیلو هم محض اطمینان بگیر) اهم بگیر و یه 10 سانتی متر وارنیش حرارتی به قطر 1 سانتی متر (واسه زیباسازی) .

همین فیش 7 متری رو نیم متر انتهای اش رو قطع کن سه تا سیم داری که دوتاشون باید رنگی باشن و یکش بدون روکش و توری (شیلد)باید باشه . اونی که بدون روکش هست GND هست .

اگه کابل کیفیت خوبی نداشته باشه (که احتمالا همینطوره) سیم توری در کار نخواهد بود و اختمالا یه سیم مشکل باشه که همون GND هست .

مقاومت های 4.7 کیلو رو بین با همون ترتیبی که گفتم بین خط ها تست کن نویز کامل قطع شده بود که هیچ و اگر نه 2.2 کیلو هارو قرار بده قرار بده و قشنگ سیم هارو بهش بپیچون . بعد هم با نوار چسب , چسب بزن .

حواست باشه که قبل از اینکه مقاومت هارو اضافه کنی کابل رو از داخل وارنیش حرارتی عبور بدی .

بعد وارنیش رو درست بکش روی قسمتی که قطع کرده بودی و بعد با فاصله 20 سانتی متری گاز با شعله کم داغش کن و تا خودش رو دور کابل جمع کنه .

اینطوری ظاهرش هم خکشل میشه

برو ببینیم چیکار کردی .  :clapping:

اوکی پس من برم ببینم چیکار میشه کرد بازم ممنون خیل کمک کردی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

داداش بلاخره رفتم مقاومت هایی که گفتی بودی رو گرفتم یارو تکی نمیداد از هر کودوم 100 تا بست به پاچمون . بعد نشستم تک تک هر کدوم رو با سر 3.5 که گفته بودین چک کردم هیچ فرقی تو نویز نکرد حالا چی کار کنم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

داداش بلاخره رفتم مقاومت هایی که گفتی بودی رو گرفتم یارو تکی نمیداد از هر کودوم 100 تا بست به پاچمون . بعد نشستم تک تک هر کدوم رو با سر 3.5 که گفته بودین چک کردم هیچ فرقی تو نویز نکرد حالا چی کار کنم ؟

از هر کدوم 100 تا   :Frustrated:  :-w  عجب آدم بی انصافی , نباید ازش خرید میکردی  :mad: .

محمود جان تک تک نه , باید هر دو خروجی L و R رو همزمان به GND وصل کنی  ^_^

دوتا مقاومت بردار دوتا پایه های یه طرفشون روی بهم بپیچ وصل کن GND و دوتای دیگه رو وصل کن به R و L .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انجام دادم فرقی نکرد باز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
انجام دادم فرقی نکرد باز

از مقادیر مقاومت ها مطمئنی ؟

با اینجا چک کن ببین چه مقادیری :

http://www.dannyg.com/examples/res2/resistor.htm

نیم ساعت دیگه برمیگردم .  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره  . ببین اینه

post-11311-0-89835400-1372090527_thumb.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کابلی که گرفتی شیلد داره یا بدونه شیلده؟

این کابلو اگه میتونی به صورت گرد جمعش کن که طولش نهایتا همون 1 متر اینا بشه بازم ببین نویز داری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوست عزیز کابلی که گرفتی شیلد داره یا بدونه شیلده؟

این کابلو اگه میتونی به صورت گرد جمعش کن که طولش نهایتا همون 1 متر اینا بشه بازم ببین نویز داری

شیلد چیه ؟

لینک به دیدگاه

سیم آنتنو دیدید دورش یه پوسته آلمینیومی مانند هست کابلای شیلد دار یه لایه اینطوری داردند

این صفحه رو هم ببین دوست عزیز

http://en.wikipedia.org/wiki/Shielded_cable

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم والا برای اینکه بفهمم باید ببرش که . اونوقت ناقص میشه

لینک به دیدگاه

منم نگفتم ببریش که موقع خرید باید میپرسیدید یا رو جعبش چیزی ننوشته

اونکاری که گفتمو انجام دادید؟

اینکه کابلو جمع کنید به صورت حلقه ای تا طولش کم بشه و بعد ببینید نویز دارید یا نه اگر اصلا کم نشد مشکل از کابله اگر شد مشکل از طول و شیلد دار نبودنه کابله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اره  . ببین اینه

attachicon.gifCapture.PNG

خوب من آمدم .

فقط از این 4.7 کیلو گرفتی ؟

وقتی وصل میکنی به جفتشون احتمالا میزان نویز بیشتر میشه و دلیلش هم اینه که دستت به اتصالات هست و بدنت شبیه به یک انتن عمل میکنه .

سه تیکه سیم بردار قشنگ به دور اتصالا سر فیش بپیچ بعد مقاومت هارو وصل کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه  1 و 2.2  هم گرفتم و با 2.2 هم تست کردم بعد 4.7 باز همین بثات بود . اره نویز بیشتر میشد و پس باید این کارو بکنم تا بدن نقش انت پیدا نکنه . حالا سیم از کجا پیدا کنیم ؟؟؟ باید حالا دوباره بریم دنبال سیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
نه  1 و 2.2  هم گرفتم و با 2.2 هم تست کردم بعد 4.7 باز همین بثات بود . اره نویز بیشتر میشد و پس باید این کارو بکنم تا بدن نقش انت پیدا نکنه . حالا سیم از کجا پیدا کنیم ؟؟؟ باید حالا دوباره بریم دنبال سیم

یه تیکه سیم هر سیمی باشه به وسایل دور و اطرافت خوب نگاه کن  :smug:  :smug:

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یه تیکه سیم هر سیمی باشه به وصایل دور و اظرافت خوب نگاه کن  :smug:  :smug:

فقط قطعه می بینم و لباس که کفه زمینه  چیز دیگه ای نمیبینم

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

فکر کردم به نتیجه ای هم رسیدین . منم مشابه این مشکلو داشتم که مجبور به فروش اسپیکر شدم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...