رفتن به مطلب

فروش Core i7 3770K به قیمت 480 هزار تومان! نصف قیمت نو!

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام به همه دوستان عزیز لیونی. یک عدد CPU نازنین 3770K برای فروش موجوده که خمیر داخلش با خمیر Noctua تعویض شده و دارای دمای عالی هستش. فقط از 2 کانال RAM یکی رو نمیشناسه ولی کانال دیگه به خوبی و بدون مشکل کار میکنه. هیچ مشکلی از بابت پایداری و کارکرد خود CPU و ... نداره.

به دلیل خرید 4770K  قصد فروشش رو دارم.

در مورد سلامت مموری کنترلر هم رم من 1600 هستش و خودش مقدار زیادی محدودیت ایجاد میکنه ولی حتی با همین رم فرکانس 2760 رو فقط با افزایش ولتاژ رم و بدون تغییر هیچ کدام از بقیه ولتاژ ها ساپورت میکنه و تست پاس میکنه

post-6808-0-05233400-1381048353_thumb.jpg

post-6808-0-96175700-1380813394_thumb.jpg

قیمت :  480! یعنی نصف قیمت نوی این سی پی یو!

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• ارسال 154
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

پایه هستم ! :D 

هزینه پست رو متقبل بشید بهمن جان =))

خیلی ناراحت شدم دیدم شما هم متضرر شدید از بابت این جریان برداشتن IHS... ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
پایه هستم ! :D 

هزینه پست رو متقبل بشید بهمن جان =))

خیلی ناراحت شدم دیدم شما هم متضرر شدید از بابت این جریان برداشتن IHS... ~x(

چشم معین جان . شما امر بکن هدیه میدمش به شما  ;) تا باشه ضرر مالی باشه معین جان. جونت سلامت داداش :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
300 تومن______ ناقابل دست شما رو میبوسه

به عنوان پیشنهاد اول خیلی خوبه. ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر دوستان نخواستن منم پایه هستم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اگر دوستان نخواستن منم پایه هستم :دی

پایه مشتری داره فرجام جان اگر بالاتر میخوای بگو.... :D

لینک به دیدگاه

خوش به حال شما که فقط  رم رو نمیشناسه اونم فقط یکی 3570 من که کلاً به فنا رفت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خوش به حال شما که فقط  رم رو نمیشناسه اونم فقط یکی 3570 من که کلاً به فنا رفت.

خوشبختانه کمترین آسیب ممکن به این CPU رسیده و قسمت CORE کاملا سالمه ولی در CPU شما اونطور که یادمه و قبلا گفته بودید قسمت CORE آسیب دیده و متاسفانه هیچ کاریش نمیشه کرد... و با کمال تعجب اینتل در CPU های HASWELL هم دقیقا همین روند رو ادامه داده و از خمیر به جای لحیم استفاده کرده که مطمئنا مثل IVY BRIDGE ها مشکل دمای بالا رو خواهند داشت و تنها راه چاره هم مثل همین ها تعویض خمیر زیر IHS با نوع مرغوب هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
چشم معین جان . شما امر بکن هدیه میدمش به شما  ;) تا باشه ضرر مالی باشه معین جان. جونت سلامت داداش :)

قربون مرامت.

راستش به آرمین هم گفتم سر پردازنده اش .از این اتفاق ها زیاد میافته منم یه مانیتور 19 داشتم ماژولش سوخت و 350 تومان قیمتش بود .

یک بزرگی بهم میگفت خدایی نکرده اگر یک پا یا دست ازت بشکنه غیر از اینکه چند ماه از کار میافتی،کلی هم هزینه می کنی و تا آخر عمر هم اون عضو مثل اولش کارایی نداره پس واقعا ضرر به جون نخوره !

خوشبختانه کمترین آسیب ممکن به این CPU رسیده و قسمت CORE کاملا سالمه ولی در CPU شما اونطور که یادمه و قبلا گفته بودید قسمت CORE آسیب دیده و متاسفانه هیچ کاریش نمیشه کرد... و با کمال تعجب اینتل در CPU های HASWELL هم دقیقا همین روند رو ادامه داده و از خمیر به جای لحیم استفاده کرده که مطمئنا مثل IVY BRIDGE ها مشکل دمای بالا رو خواهند داشت و تنها راه چاره هم مثل همین ها تعویض خمیر زیر IHS با نوع مرغوب هستش

در هاسول ها بدتر هم شده چون دمای متصاعد شده از چیپی که به داخل پردازنده منتقل شده ؛ اضافه شده ظاهرا !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت فروش فوری به پست اول افزوده شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی IMC تا چند رو ساپرت میکنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی IMC تا چند رو ساپرت میکنه ؟

راستش رم من 1600 هستش و خودش مقدار زیادی محدودیت ایجاد میکنه ولی حتی با همین رم فرکانس 2760 رو فقط با افزایش ولتاژ رم و بدون تغییر هیچ کدام از بقیه ولتاژ ها ساپورت میکنه و تست پاس میکنه

post-6808-0-25696400-1371241864_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب پس سالمه دیگه . خرابی IMC یعنی یه چیزی مثل ارمین که کلا دوال چنل پرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خب پس سالمه دیگه . خرابی IMC یعنی یه چیزی مثل ارمین که کلا دوال چنل پرید

در واقع حرفت درسته محمود جان و IMC این CPU مشکلی نداره. فقط به خاطر برخورد تیغ با PCB یک مسیر که به یکی از پایه ها در زیر CPU میره قطع شده و دقیقا مثل حالتی شده که یکی از پین های سوکت CPU کج شده باشه و اتصال یک پایه برقرار نشه. به همین دلیل از 4 تا اسلات رم 2 تاش رو نمیشناسه و به همین دلیل به صورت Dual Channel نمیشه از RAM استفاده کرد

لینک به دیدگاه

یه سوال تفاوت دمای اصلیش قبل از باز کردن و بعد عوض کردن خمیر اینا چند بوده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یه سوال تفاوت دمای اصلیش قبل از باز کردن و بعد عوض کردن خمیر اینا چند بوده؟

قبل از تعویض خمیر ، دمای یک هسته با اورکلاک 4.8 تا 98 درجه میرفت! و بقیه حدود 85-80 بودند. بعد از تعویض خمیر ، همه در حدود 75-70 هستند

لینک به دیدگاه

در واقع حرفت درسته محمود جان و IMC این CPU مشکلی نداره.

در ادامه صحبت های آقا بهمن عزیز، نکته مهم در مورد اینکه رمها دوال چنل کار نمیکنند، در عوض رکورد فرکانس بالاتری به این شکل ثبت میکنند. من خودم در حالت دوال چنل به زور رمهای 1866 خودم رو تا فرکانس 2200 اوورکرده بودم تازه یکی در میون سیستم BSOD میداد اما با این وضعیت IMC تونستم رمهام رو تا 2666 اوور کنم. تازه این CPU 3770K هستش و میشه با رم مناسب تا بالای 2800 هم فرکانس رمها رو بالاتر برد (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ادامه صحبت های آقا بهمن عزیز، نکته مهم در مورد اینکه رمها دوال چنل کار نمیکنند، در عوض رکورد فرکانس بالاتری به این شکل ثبت میکنند. من خودم در حالت دوال چنل به زور رمهای 1866 خودم رو تا فرکانس 2200 اوورکرده بودم تازه یکی در میون سیستم BSOD میداد اما با این وضعیت IMC تونستم رمهام رو تا 2666 اوور کنم. تازه این CPU 3770K هستش و میشه با رم مناسب تا بالای 2800 هم فرکانس رمها رو بالاتر برد (*)

خیلی ممنون از توضیحات خوبت آرمین جان ;)

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز..

بهمن جان به عنوان گام دوم 400 هستم.

راستی در این شرایط که فرمودید سی پی یو 100 درصد استیبل هست، BSOD تا حالا مشاهده نشده؟

موفق و موید باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز..

بهمن جان به عنوان گام دوم 400 هستم.

راستی در این شرایط که فرمودید سی پی یو 100 درصد استیبل هست، BSOD تا حالا مشاهده نشده؟

موفق و موید باشید.

سلام تا اینجا شما بالاترین پیشنهاد رو دادید و CPU متعلق به شما هستش.

نه به هیچ وجه حتی یک مورد هم BSOD نداشته و کاملا پایداره و دارم ازش استفاده میکنم و از بابت پایداری کاملا تضمینش میکنم.

شما هم موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونید از محل آسیب یه عکس بزارین 

منظور از دوال بودن رم اینه که اگه رم ها رو رو دوال بزاریم سیستم بوت نمیشه یا نه 

باید رم ها رو تو اسلاید هایه تکی بزاریم 

لینک به دیدگاه

میتونید از محل آسیب یه عکس بزارین 

منظور از دوال بودن رم اینه که اگه رم ها رو رو دوال بزاریم سیستم بوت نمیشه یا نه 

باید رم ها رو تو اسلاید هایه تکی بزاریم 

دوست خوبم. آسیب قابل دیدن نیست. همه چیز روی CPU و PCB به صورت نرماله. فقط همونطور که فرومودین وقتی رمها رو در خانه های همرنگ مادربرد قرار میدید سیستم بوت نمیشه. و باید رمها بر روی مادربرد در اسلات های غیر همرنگ قرار بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...