رفتن به مطلب

فروش Core i7 3770K به قیمت 480 هزار تومان! نصف قیمت نو!

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در مورد سلامت مموری کنترلر هم رم من 1600 هستش و خودش مقدار زیادی محدودیت ایجاد میکنه ولی حتی با همین رم فرکانس 2760 رو فقط با افزایش ولتاژ رم و بدون تغییر هیچ کدام از بقیه ولتاژ ها ساپورت میکنه و تست پاس میکنه

اینکه نوشتید کنترلر رم من 1600 هستش و خودش مقدار زیادی محدودیت ایجاد می کنه، دقیقاً اینکه محدودیت ایجاد می کنه یعنی چی؟

عزیز منظور بهمن جان اینه که رمی که روی سیستم برای تست داشتن

باسش 1600 هست که محدودیت ایجاد میکنه برای کنترکر،ولی با این همه،یا همین رم تونستن به فرکانس 2760 برسن(در کل منظور ایشون اینه که مموری کنترل روی سی پی یو ایراد نداره،بلکه ایراد از اتصالاته)

لینک به دیدگاه

• ارسال 154
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

در مورد سلامت مموری کنترلر هم رم من 1600 هستش و خودش مقدار زیادی محدودیت ایجاد میکنه ولی حتی با همین رم فرکانس 2760 رو فقط با افزایش ولتاژ رم و بدون تغییر هیچ کدام از بقیه ولتاژ ها ساپورت میکنه و تست پاس میکنه

اینکه نوشتید کنترلر رم من 1600 هستش و خودش مقدار زیادی محدودیت ایجاد می کنه، دقیقاً اینکه محدودیت ایجاد می کنه یعنی چی؟

عزیز جان من کجا نوشتم کنترلر رم من 1600 هستش؟؟؟

من گفتم فرکانس رم من 1600 هستش. یعنی حد اکثر فرکانسی که رم 1600 میزنه با حداکثر فرکانسی که رم مثلا 3000 میزنه فرق میکنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز منظور بهمن جان اینه که رمی که روی سیستم برای تست داشتن

باسش 1600 هست که محدودیت ایجاد میکنه برای کنترکر،ولی با این همه،یا همین رم تونستن به فرکانس 2760 برسن(در کل منظور ایشون اینه که مموری کنترل روی سی پی یو ایراد نداره،بلکه ایراد از اتصالاته)

خیلی ممنون امین جان کاملا عالی توضیح دادی  :)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سی پی یو با گارانتی یک ساله توسط بنده خریداری شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تایید میشه. به شرطی که ولتاژ نامعقول بهش داده نشه و برای اورکلاک هم از کولر خوبی استفاده بشه بنده کارکردش رو تضمین میکنم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...