رفتن به مطلب

آیا راهی برای همیاری با تیم اوورکلاک لیون توسط کاربران وجود دارد ؟

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

گفتم این تاپیک رو بزنم

چون فکر کنم به جزء چند تا از دوستان که از تیم حمایت میکنن کسی دیگه به فکر حمایت و ... از تیم لیون نیست (با توجه به بحث اوورکلاک که نیاز به تنوع قطعات و هزینه های زیادی که در بر داره)

منتظر نظرات شما دوستان و راه حل هایی برای حمایت از تیم لیون هستیم (البته اگر خودشون جناب آقا بهزاد و آقا پوریای گرامی راغب باشن)

باشد که این تاپیک کمکی شود به دوستان اوورکلاکر تیم لیون

منتظر تمامی نظرات و راهنمایی ها و راه حل برای حمایت های مالی و غیر مالی مثل در اختیار قرار دادن قطعات و ....هستیم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایده قشنگی هستش.

به نظر من  یکی از کارایی که میشه کرد اینه یه لیست بلند بالا از کلیه قطعات و وسایلی که احتیاج دارن تهیه کنن بذارن تو سایت.

بعد اگه مثلاً من فلان قطعه رو داشتم در اختیارشون بذارم با پست یا حضوری. کارشون که تموم شد برام پس بفرستن. یا اگه مایل بودم برای همیشه در اختیارشون بذارم.

خوب برای قدردانی از من نوعی هم اسمم برم تو لیست تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظره من باید دوستان بگن در حال حاظر چه قطعاتی بدرد پوینت زدن میخوره و ارزشه زیره نیترو رفتن رو داره تا دوستانی که از این قطعه دارن در اختیار بزارن 

مثلا قطعات قدیمی مثله یه سیپیو 1100 که فکر نکنم گیر بیاد ( البته فکر هم نکنم ارزشه نیترو داشته باشه) 

باز هم قطعه انتخابی واسه اور مهم هست 

درود

لینک به دیدگاه

پیشنهاد خیلی خوبی هست و من کاملا موافق هستم درجهت بهتر شدن و کمک !

فقط این نکته میمونه که خود عزیزان احتیاج به کمک ماداشته باشن یا نه! :wub:

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از ابراز محبت و کمک شما بسیار بسیار ممنونم و مطمئننا حمایتها و تشویقهای شما اگر نبود تیم لیون و پرچم ایران تا به اینجا پیش نمیرفت .

نظر بنده اینه که مدیران تیم اورکلاک بیان و طبق صحبتهایی که در گذشته کردیم برای عضو گیری اقدام کنن .

نتیجه رو حتما بررسی و اعلام خواهیم کرد دوستان گلم .

چون فکر میکنم با عضو گیری میشه کارهای بسیاری کرد

لینک به دیدگاه

با نظر آقای حسینی کاملا موافقم

میخواستم منم پیشنهاد بدم گفتم شاید استقبال نشه!

خلاصه همه جوره ما درخدمت همه  بچه های گل فروم لیون (اعم ازمدیران اورکلاکران دوستان گل) هستیم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ایده قشنگی هستش.

به نظر من  یکی از کارایی که میشه کرد اینه یه لیست بلند بالا از کلیه قطعات و وسایلی که احتیاج دارن تهیه کنن بذارن تو سایت.

بعد اگه مثلاً من فلان قطعه رو داشتم در اختیارشون بذارم با پست یا حضوری. کارشون که تموم شد برام پس بفرستن. یا اگه مایل بودم برای همیشه در اختیارشون بذارم.

خوب برای قدردانی از من نوعی هم اسمم برم تو لیست تشکر...

با سلام

برای شروع من بیشتر با نظر شما موافق هستم

مثلاً الان به این عکس نگاه کنید صفحه اول HW بود

94064325364582990735.jpg

اون قطعات که امتیاز گرفتن رو ببینید

همیشه قطعات رده بالا برای امتیاز گرفتن شاید چاره کار نباشن و شاید هر کسی نخواد که قطعه ی های اند خودش رو در اختیار بزاره ولی به راحتی میشه روی قطعات متوسط و رده پایین برای جمع کردن امتیاز تمرکز کرد

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از ابراز محبت و کمک شما بسیار بسیار ممنونم و مطمئننا حمایتها و تشویقهای شما اگر نبود تیم لیون و پرچم ایران تا به اینجا پیش نمیرفت .

نظر بنده اینه که مدیران تیم اورکلاک بیان و طبق صحبتهایی که در گذشته کردیم برای عضو گیری اقدام کنن .

نتیجه رو حتما بررسی و اعلام خواهیم کرد دوستان گلم .

چون فکر میکنم با عضو گیری میشه کارهای بسیاری کرد

بنده با نظر اقای حسینی موافق هستم و استقبال زیادی هم خواهیم داشت با این موضوع

لینک به دیدگاه

درود

چند باری که این تاپیک رو بررسی کردم متوجه چیز بزرگی شدم . اون هم اینه که واقعا شماها دوستان با ارزشی برای سایت هستید . گفتن و ایجاد چنین مطلبی خودش نتیجه شجاعت و دوستی شماست و این باعث دلگرمی و شور و شوق ما برای ادامه بهتر کار میشه .

من واقعا با دیدن چنین حرکتهای به وجد میام و واقعا ممنونم از شما بابت این همه محبت و انگیزم بیشتر میشه تا بتونم کارهای بیشتری بکنم و در خدمتتون باشم @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود

چند باری که این تاپیک رو بررسی کردم متوجه چیز بزرگی شدم . اون هم اینه که واقعا شماها دوستان با ارزشی برای سایت هستید . گفتن و ایجاد چنین مطلبی خودش نتیجه شجاعت و دوستی شماست و این باعث دلگرمی و شور و شوق ما برای ادامه بهتر کار میشه .

من واقعا با دیدن چنین حرکتهای به وجد میام و واقعا ممنونم از شما بابت این همه محبت و انگیزم بیشتر میشه تا بتونم کارهای بیشتری بکنم و در خدمتتون باشم @};- @};- @};- @};-

ممنون اقای حسینی ما هم از این که شما این قدر مهم میدونید و وقت میزارید و همین که به زبون میارید سپاس گذاریم

درک بالای شما توی این جور مسائل واقعا جای تشکر داره

و باعث افتخاره ماست که توی این فروم هستیم با وجود شما و دوستان با معرفت دیگه @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...