رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک MSI-GTX 480 با خنک کننده زالمن VF3000F

ace
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

همونطور که از اسم تایپک هم مشخصه کارت گرافیک ذکر شده در عنوان تایپک رو واسه فروش گذاشتم. 

لینک مشخصات:

http://www.msi.com/product/vga/N480GTX-M2D15.html

------------------------------------------------------------------------------------------

عکس :

gtx480.rar

------------------------------------------------------------------------------------------

شات gpu.z و msi afterburner 

post-7706-0-60491400-1371372963_thumb.gifpost-7706-0-27693900-1371372976_thumb.jpg

توضیحات:

کارت به همراه خنک کننده ذکر شده تقدیم خریدار میشه- کولر اصلی خودش هم به همراه پیچ ها موجوده و تقدیم خریدار می شه . 

کارت به همراه کولر فروخته می شه و فروش جداگانه کارت و کولر مقدور نیست. 

کارت کاملا سالمه و به خریدار مهلت تست 48 ساعته داده می شه .

ابتدا هزینه دریافت و سپس کارت ارسال می شه البته امکان داره واسه دوستان با سابقه استثنا هم قائل بشم. 

هزینه پست در صورت خرید به قیمت پایه به عهده خریدار و  در صورت خرید به قیمت فروش فوری به عهده خودم خواهد بود. 

کارت به هیچ عنوان اورکلاک نشده ولو 1 بار و یک هرتز!!! 

با پاور 885 گرین هم کار کرده از لحاظ تغذیه مشکلی نداشته . 

کارتن و کلیه متعلقات همونطور که در عکس ها هم مشخصه موجوده. 

کارت حدودا یک سال و 3 ماه قبل خریداری شده و فکر کنم کلا 100 ساعت واسه بازی استفاده شده تو 3 4 ماه اخیر حتی منچ هم باهاش بازی نکردم ! 

ترجیحا پیشنهاد هاتون رو از طریق تایپک عنوان کنید. 

تعویض با کارت دیگه هم ندارم.

توضیح دیگه فکر نکنم مونده باشه ولی اگه سوالی بود در خدمتم.

---------------------------------------------------------------------------------------------

انصراف

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

احیانا دوست من اگر کسی کارتتون رو بدون کولر و با کولر استوک خواست بنده کولرش رو میخوام.

لینک به دیدگاه

بدون كولر زالمن 500 راه داره؟!

برا يكى از دوستان ميخوام...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

500???   480 اونم؟ بی انصافی نکنید بابا کمه خدایی 500

لینک به دیدگاه

داداش گلم مگه ممنوع نیست وقتی من قیمت پایه زدم شما زیر اون قیمت حق ندارین قیمت بدین؟ 

دوست دارین تو تایپک خودتون یه همچین رفتاری بشه. بیام مثلا بگم کیبورد k8100 رو 50 می دی خوشت میاد؟

نکن برادر من آفرین -اون دوستتم اگه دنبال کارت باشه خودش میاد مذاکره میکنه چه کاریه شما واسه خودت درد سر درست می کنی کم دیدیم تو این فروم ها سر واسطه بازی دوستان چه مشکلاتی واسشون پیش اومده 

لینک به دیدگاه

سلام امکانش هست دمای فول لود و ایدل رو بگید؟با این کولر.

چشم الان منزل نیستم مغازم شب که برگشتم دما رو هم میزارم

لینک به دیدگاه

درود

احیانا دوست من اگر کسی کارتتون رو بدون کولر و با کولر استوک خواست بنده کولرش رو میخوام.

چشم آقا معین( اگه اشتباه نکنم) اگه موردی بود خبرت می کنم. 

لینک به دیدگاه

سلام بیزحمت قیمت اخر کارت وکولر رو به صورت مجزا پخ کن .مرسی

لینک به دیدگاه

سلام بیزحمت قیمت اخر کارت وکولر رو به صورت مجزا پخ کن .مرسی

قیمت که گذاشتم که 650 پایه و 700 فوری 

لینک به دیدگاه

شما حق دارى شرمنده فقط ميخواستم به اين مورد اشاره كنم حرفمو شايد درست نرسوندم من منظورم نبود كه جنستون رو بيايد زير پايه به من بديد شما گفتيد كالاتون تشكيل شده از يه كارت يه خنك كننده خودش و يه خنك كننده زالمن كه جمعاً 650 ميشه منم گفتم كارت رو به تنهايى راه داره 500 بديد شما چرا بهتون بر ميخوره از يه طرف ديدم استاد معين اومدن گفتن خنك كننده ها رو بصورت جدا خريدارن گفتم شايد قبول كنيد كه بهشون اونارو بفروشيد و اين رو به من.... بازم اگه موجب دلخورى شدم معزرت ميخوام قصدم ناراحتيتون نبود...

بزودى هم آواتارمو عوض ميكنم اينجورى نميشه...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...