رفتن به مطلب

هدست A4Tech HD800

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان من امروز یکی از بهترین هدستهای بازار نسبت به هزینه رو معرفی میکنم که فکر میکنم چند تا از دوستان این فروم دارن از این هدست استفاده میکنن .

a4tech HD800 هدستی با صدای فوقالعاده عالی و دالبی دیجیتال 5.1. با قیمیتی مناسب 25000 تومان .

693cb239478510490b6dacad80e7a714digi_accessories_headphone_hd_800-90329.jpg

4bb80da158e79905ebae399326e8a8e8main%20setting[3]-2.jpg

ddcb5ded543083e749f880f585992500main-setting[4]-2.jpg

4695f750d38593b6b319921966444f37main-setting-2.jpg

424e3dc48aeac8baa3d0fe166634eff5effect-2.jpg

لینک به دیدگاه

سلام ! با تشکر از مطالب سعید اقا ! راستش منم مقاله ای در رابطه با این هدست نوشته و در قسمت مقالات صفحه اول سایت قرار دادم که میتونید با کلیک بر روی لینک زیر اونو مطالعه بفرمایید !

فقط به توضیحات سعید اقا این نکته رو اضافه کنم که این هدست ( که نمیدونم چرا در سایت A4Tech اونو هدفون نامیده ) دارای صدای دالبی 7.1 هستش !

لینک مقاله حقیر در مورد هدست A4Tech / Dolby USB Gaming / HD - 800

لینک

با تشکر / بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام دوستان این محصول از نظر دوام چطوریه زود که خراب نمیشه چون تا حالا هر چی هدست گرفتم یکی دو ماه بیشتر وردار نکرده

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این محصول از نظر دوام چطوریه زود که خراب نمیشه چون تا حالا هر چی هدست گرفتم یکی دو ماه بیشتر وردار نکرده

با تشکر

تا به حال یه دونه خرابی داشته و اگر کشتی باهاش گرفته نشه مشکلی فکر نکنم پیش بیاد :)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام من مدل hs 800 این هدستو گرفتم

نسبت به قیمتش کیفیت صداش خوبه. فقط شب دوم یه کم صدا رو زیاد کردم خراب شد الان وقتی موسیقی بیس بزنه یه صدای تق تق خاص و اعصاب خورد کنی به گوش میرسه

لینک به دیدگاه

من هم از این هدست خیلی تعریف شنیدم ولی از طرفی هم شنیدم کیفیت پلاستیکش خوب نیست ( البته وقتی خارجی ها میگن خوب نیست یعنی برای ما 4 سال کار میکنه !!! )

ولی اگه مدل hd-200 رو کسی بتونه برام پیدا کنه و قیمت بگیره میخوام ( هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم )

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

سلام ! با تشکر از مطالب سعید اقا ! راستش منم مقاله ای در رابطه با این هدست نوشته و در قسمت مقالات صفحه اول سایت قرار دادم که میتونید با کلیک بر روی لینک زیر اونو مطالعه بفرمایید !

فقط به توضیحات سعید اقا این نکته رو اضافه کنم که این هدست ( که نمیدونم چرا در سایت A4Tech اونو هدفون نامیده ) دارای صدای دالبی 7.1 هستش !

لینک مقاله حقیر در مورد هدست A4Tech / Dolby USB Gaming / HD - 800

با تشکر / بازنده

الطفا لینک رو درست کنید @};-

لینک به دیدگاه

متشکرم

میکروفون این هدست چطوره ؟ میشه راحت باهاش چت کرد ؟

متشکرم

لینک به دیدگاه

متشکرم

میکروفون این هدست چطوره ؟ میشه راحت باهاش چت کرد ؟

متشکرم

این هدست از هر نظر عالیه ولی متاسفانه دیگه موجود نیستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...