رفتن به مطلب

مشکل در چاپ پرینتر لیزری رنگی سامسونگ CLX3185

programmer
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

چند روزیه وقتی پرینت رنگی می گیرم وسط صفحه چنتا خط رنگی سر تا سر می ندازه...

کارتیج ها سالمه..

کلا پرینتر چند ماه خریداری شده و چند روزه مشکل پیش اومده ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این مشکل از درام کارتریجه و باید عوض بشه

لینک به دیدگاه

درام کارتریجه منظور از درام کارتریجه کدومه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک قطعه معمولا سبز رنگ و به شکل لوله :) که در شکل زیر مشخص است

این قطعه بسیار حساس است و معمولا کاربران در حین تمیز کاری پرینتر و کارتریج آن را لمس می کنند که باعث خرابی آن می شود.

e625bkr788tj5o1w1789.jpg

لینک به دیدگاه

ولی اصلا تمیزش نکردم

و یه مورد دیگه این که  وقتی پرینت مشکی می گیرم مشکلی نداره اصلا هر تعداد صفحه که باشه ....

لینک به دیدگاه

a5a7f71b-fdc3-4ac0-9410-c8da9f9eb95b.jpg

پرینتری که دارم   درامش اینطوریه ...  یه نمد پشتش داره ممکنه اون نتونه تمیزش کنه ؟

لینک به دیدگاه

پرینتر شما 4 تا کارتریج داره . هر کارتریج هم یک درام جدا داره . ممکنه روی درام خط افتاده باشه . ممکن هم هست که کثیف باشه . شما کارتریج ها رو در بیار و روی درام رو چک کن . ببین نقطه یا خطی تو قسمتی که روی کاغذ علامت میندازه میبینی یا نه . میتونی درام رو با دست بچرخونی . البته با چرخ دنده کنارش . روی خود درام دست نزن . اگر خواستی تمیز کنی با یک پارچه نرم بدون پرز تمیز کن .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

همه رو چک کردم  درام رو تمیز می کنم  چند تا خوب می زنه بعد دوباره کثیف میشه ...

لینک به دیدگاه

وقتی باز کردی و روش رو نگاه کردی ، پودر روی درام بود ؟ همون جایی که خط میندازه ؟

لینک به دیدگاه

روی درام جوهر که پودر سر تا سر بود

اون درام سبزه وقتی بازش کردم  یکم بود نمیز که می کنم خوب چاپ می زنه  وقتی مشکی که چاپ می کنم که عالیه می کشلی هم نداره ...

لینک به دیدگاه

اون قسمت که تمیز میکنی چطوریه ؟ وقتی پودر روشه . طول درام پودر داره یا فقط یک نقطه که خط میندازه ؟

اگر طول درام پودر داره ، مشکل از تمیزکننده اونه که پودر اضافه رو نمیبره کنار و باعث میشه چاپها کثیف بشن . اگر نقطه مشخصی پودر هست مشکل از خود درامه که تو اون نقطه خط روش افتاده یا سوراخ شده . چون فقط یکی از کارتریجها مشکل داره ، مشکل از خود پرینتر نیست . فقط خود کارتریجه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

تمیز که می کنم هیچ خطی روش نیست 

خودمم احتمال دادم تمیز کنندش باشه 

خوب این تمیز کننده درام  چطوریه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

تمیز کننده عملکردش مثل برف پاک کنه . پودر اضافه رو از روی درام بر میداره . باید کارتریج رو ببری نمایندگی تا برات تعمیر کنن . نمیدونم قیمتش چنده . ولی اگر اون باشه تعویض میشه .

لینک به دیدگاه

خودم نمی تونم  تعمیرش کنم

چون خودم شارژش می کنم

لینک به دیدگاه

نمیدونم . قطعه رو باید تهیه کنی . تازه با باز کردن کارتریج باید مطمئن بشی که مشکل از همونجاست . شاید به خاطر همینکه خودت بازش کردی اینطوری شده باشه . به نظر من خودت انجام نده . من تا حالا باز نکردم کارتریج و نمیدونم میشه یا نه .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

نبردی به نمایندگی نشون ندادی ؟ به نظر من ببر . چون ممکنه جاهای دیگه آسیب ببینه .

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

نه گارانتی نبرددم  فعلا وقت نکردم اخه گارانتی نداره رد ضمن گذرم به گارنتی افتاده خیلی کاراشون بده تمیز نیستن یه پرینتر نو دادم بهتون برای تعویض یه تسمه نونو بود وقتی تحویل گرفتم انگار 100 سال کار کرده 

همه جاش زخمی شده بود ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...