رفتن به مطلب

راهنمايي براي خريد مانيتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

samsung t200 , و t220 تو بازار هست ؟

کسی قیمت داره ؟

اگر هم باشه با وجود اومدن سری p2 فکر نمیکنم که ارزش خرید داشته باشه

لینک به دیدگاه

اگر هم باشه با وجود اومدن سری p2 فکر نمیکنم که ارزش خرید داشته باشه

البته من فکر میکنم سری t سامسونگ کیفیت تصویر خیلی بهتری نسبت به این سری p دارند

چون از نزدیک تصویر هر دو مانیتور رو مقایسه کردم

البته این نظر شخصی من هست

فقط یه اشکال دارند که 1920 در 1080 رو ساپورت نمیکنند

لینک به دیدگاه

تفاوت بین w2261v , w2261vp چی هست ؟

کدوم بهتره ؟

در واقع w2261vp کامل شده ی w2261v هست که کنتراستش 1 به 50000 هست ولی تو w2261v کنتراست 1 به

20000 .در مابقی موارد یکی هستند.که قطعا مدل w2261vp بهتره.

البته یادم رفت این و هم اضافه کنم که رزولیشن w2261vp از w2261v بهتره .اولی 1200*1920 هست و دومی 1080*1920.

لینک به دیدگاه

البته یادم رفت این و هم اضافه کنم که رزولیشن w2261vp از w2261v بهتره .اولی 1200*1920 هست و دومی 1080*1920.

خیر ! هر دو رزولوشن 1920 در 1080 رو دارن !

لینک به دیدگاه

با سلام

لطفا مشخصات lcduw1963 را برای من ازسال نمایید

اینجا !

لینک به دیدگاه

خیر ! هر دو رزولوشن 1920 در 1080 رو دارن !

بله درسته. معذرت میخوام دوستان. تازه جالب اینجاست که یه روزنامه که قیمت سخت افزار رو هفتگی اعلام میکنه رزولیشن این مدل رو زده 1600*1920.:D واقعا چقدر دنیای IT در ایران جالبه.و خلاق :)(:eek:

لینک به دیدگاه

قیمت w2261vp چنده چقدر ازw2261v گرونتزه؟؟؟؟

سایت لیون W2261V 219000

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=866

سایت مادیران W2261VP 249000

http://www.maadiran.com/Persian/Products/Monitor/MonitorDetails.asp?Height=1080&ID=137

لینک به دیدگاه

بچه ها لطفا راهنمایی کنید

امروز رفتم بازار

بین این دوتا موندم کدوم رو بگیرم دیگه ایندفعه هر کدوم رو بگید میرم میگیرم

Samsung 23700 یا LG w2261vp

قیمت هایی هم که من گرفتم اینا بود

LG رو 219 و سامسونگ رو با قاب دیجیتال 280 میدادند .

اگه از لحاظ فنی و فرقی ندارند چرا 50 یا 60 تومان بیشتر بدم همون LG رو میگیرم

نظرتون چیه ؟

اگه کسی هر دوتا رو داره لطفا یه راهنمایی کنه

باتشکر

لینک به دیدگاه

بچه ها لطفا راهنمایی کنید

امروز رفتم بازار

بین این دوتا موندم کدوم رو بگیرم دیگه ایندفعه هر کدوم رو بگید میرم میگیرم

samsung 23700 یا lg w2261vp

قیمت هایی هم که من گرفتم اینا بود

lg رو 219 و سامسونگ رو با قاب دیجیتال 280 میدادند .

اگه از لحاظ فنی و فرقی ندارند چرا 50 یا 60 تومان بیشتر بدم همون lg رو میگیرم

نظرتون چیه ؟

اگه کسی هر دوتا رو داره لطفا یه راهنمایی کنه

باتشکر

دوست عزیز من تو صفحات قبلی به اندازه ی کافی توصیح دادم./

با هر دوی این مانیتورها کار کردم. فقط بهت میگم lg w2261vp بگیر.

زبونم مو درآورد.:eek:

لینک به دیدگاه

کلید تشکر برای من نمیدونم برای چی غیر فعال هست

با این حال از راهنمایی همه دوستان متشکرم مخصوصا از اقای پرهیزکار

و با توجه به راهنمایی های ایشون و دلایل منطقی ایشون مخصوصا pixel pitch که گفتند رفتم و LG 2261 vp رو گرفتم

قیمت هم 219 تومان

واقعا مانیتور عالی هست

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

بنده خودم مانیتور w2261v از lg دارم که full hd هستش و پورت hdmi هم داره.علاوه بر این پورت dvi و پورت آنالوگ rgb هم داره بنده از ابتدا از پورت rgb شروع کردم و بعد از dvi استفاده کردم و در انتها از hdmi که باید بگم با هیچ کدوم از پورتها غیر از hdmi نتونستم رزولیشن 1080*1920 رو بدست بیارم. پس اگر بخوام واضح تر به سوالت جواب بدم : بله پورت hdmi حتما باید باشه تا نهایت رزولیشن رو از مانیتورتون بگیرید.(البته به نظر من)

البته کابلی که برای اتصال به hdmi هم میگیرید خیلی تاثیر داره حتما حواستون باشه از hdmi v1.3 پشتیبانی کنه تا نهایت کیفیت رو داشته باشید برای خود من این کابل در حدود 20 هزار تومن آب خورد.البته کابل من همون کابل playstation3 هستش.

یه سوال دیگه اقای پرهیزکار

میخواستم بدونم چرا نتونستید با dvi حداکثر رزولوشن رو بدست بیارید ؟

من الان دارم رو حداکثر رزولشن کار میکنم !

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه اقای پرهیزکار

میخواستم بدونم چرا نتونستید با dvi حداکثر رزولوشن رو بدست بیارید ؟

من الان دارم رو حداکثر رزولشن کار میکنم !

من کارتم 260GTX هست و درایور nVidia رو هم نصب کردم.وقتی کابل dvi رو زده بودم حداکثر رزولیشن مانیتورم تولیست رزولیشن های برنامه ی nVidia نبود.ولی وقتی HDMI زدم حداکثر رزولیشن رو بهم داد. البته ممکنه مشکل از من بوده باشه.ولی به هر حال به نظر من HDMI کیفیتش بیشتره.مخصوصا تو بازی که حجم اطلاعات انتقالی از گرافیک به مانیتور بیشتر میشه ممکنه DVI نتونه جوابگو باشه.ولی HDMI حتما جوابگو هست.

لینک به دیدگاه

اینکه شما نتونستید با کانکتوری به غیر از hdmi تصویر بگیری مشکل از یه جای دیگست ! کلا فرقی نداره چه با dvi و analog و hdmi با هر 3 شما میتونی 1920 در 1080 رو بگیری ! از نظر کیفیت تصویر هم فرقی ما بین dvi و hdmi نیست ! فقط hdmi صدارو هم انتقال میده که dvi نمیده !

لینک به دیدگاه

باسلام.می خواستم مانیتور بگیرم مدل 2053tq lg رو معرفی کردن خوبه؟دوم اینکه مانیتورهای aoc چطورن؟ بودجه تا 200000

با تشکر:eek:

لینک به دیدگاه

اینکه شما نتونستید با کانکتوری به غیر از hdmi تصویر بگیری مشکل از یه جای دیگست ! کلا فرقی نداره چه با dvi و analog و hdmi با هر 3 شما میتونی 1920 در 1080 رو بگیری ! از نظر کیفیت تصویر هم فرقی ما بین dvi و hdmi نیست ! فقط hdmi صدارو هم انتقال میده که dvi نمیده !

نه اینکه نتونستم تصویر بگیرم.تونستم.

ویرایش شده توسط Mohsen Parhizkar
لینک به دیدگاه

The difference between DVI and HDMI are as follows:

Digital Visual Interface (DVI) 
DVI was developed by Digital Display Working Group (DDWG). 
It transmits digital video signals. Depending on the version, it transmits video signals in digital or analog format. 
The equipments where DVI is widely used are flat panel LCD computer and digital projectors. 
There are three versions of DVI; DVI-A, DVI-D and DVI-I. DVI-A transmits video in an analog format. DVI-D transmits video in digital format. DVI-I or integrated mode can transmit video signals in both analog and digital formats. 
DVI is like a computer connection with a large connector and a series of pins at one end. 
No provisions are made for the security of the content. 
As compared to HDMI, DVI is more affected by noise. 
High Definition Multimedia Interface (HDMI) 
HDMI was invented by Hitachi, Philips, Sony, Toshiba, Thomson, Panasonic and Quasar. 
It transmits audio as well as video signals in digital format. 
HDMI is used in set top boxes, personal computers, video games, blue ray disc players and digital TVs. 
The versions of HDMI are; HDMI 1.0, HDMI 1.1, HDMI 1.2 and HDMI 1.3. HDMI 1.0 does not transmit DVD audio, but HDMI 1.1 supports the transmission of DVD audio. HDMI 1.2 acts as an interface to computers. HDMI 1.3 backs color support. It is the only cable provided with PS3. Hence HDMI 1.3 requires larger bandwidth. 
HDMI cable is like a USB cable, that slides into the slot of the source device. 
Provisions are made for the security of the content. A digital copy called HDCP is used for providing security. 
HDMI reduces the amount of noise. 
Both HDMI and DVI provide good quality output, and hence they are preferred over other cords. But the quality of output provided by HDMI is better than DVI; also HDMI has many advantages over DVI. HDMI has captured almost 100% of the market. 

لینک به دیدگاه

باسلام.می خواستم مانیتور بگیرم مدل 2053tq lg رو معرفی کردن خوبه؟دوم اینکه مانیتورهای aoc چطورن؟ بودجه تا 200000

با تشکر:)

دوست عزیز مانیتور مورد نظر شما بد نیست.مانیتور های aoc هم مانیتور های خوبی هستند بسته به مدل ها

اگر تا 200k منظورتون هست lg w2261vp بگیرید.که دوست عزیزمون آقا یاسر چند پست بالاتر نوشتند که به قیمت 216 گرفتند.که بهترین مدل هست.شما با اختلاف قیمت 16 تومن میتونید همین مانیتور رو بگیرید که ارزش داره.حقیقتا.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خومب من طبق توضیحات اقای پرهیزکار میخوام lg w2261vp بگیرم 2 تا سوال داشتم ممنون میشم اقای حسینیم نظرشونو بدن

1- من بازی خورم :) این که میگن wide باعث خستگیه چشم میشه راسته ؟

2- برن دیگه ای هم هست که تو این رنج قابل رقابت با lg w2261vp باشه ؟

لینک به دیدگاه

1- من نشنیدم که WIDE بودن باعث خستگی چشمها بشه.ولی الان wide بودن مانیتور یه الزامه مخصوصا واسه بازی کردن.

2-از نظر Pitch Pixel که گفتم به هیچ وجه مانیتور دیگه ای با پنل تی ان نیست که بتونه با این مانیتور رقابت کنه.و در بقیه ی موارد هم این مانیتور حرف نداره.ورودی HDMI که کمتر مانیتوری داره.محل وصل هدفون برای گرفتن صدای خروجی از HDMI.کنتراست 1 به 50000.بیست و دو اینچ واید.طراحی زیبا.مصرف برق کم.هماهنگی با اکثر استاندارد های روز دنیا.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خومب من طبق توضیحات اقای پرهیزکار میخوام lg w2261vp بگیرم 2 تا سوال داشتم ممنون میشم اقای حسینیم نظرشونو بدن

1- من بازی خورم :) این که میگن wide باعث خستگیه چشم میشه راسته ؟

2- برن دیگه ای هم هست که تو این رنج قابل رقابت با lg w2261vp باشه ؟

این مانتیور نسبت به قیمتی که داره انتخاب خوبیه .

1 - اگر واید بد بود چرا معمولیها دیگه تولید نمیشه درست نیست این مطلب عزیز

2 - برند دیگه 22500 سامسونگ هستش

لینک به دیدگاه

خوب انتخاب سخت شد سامسونگ 22500 یا ال جی w2261vp :) حالا اگه دوستان کمک کنند البته با دلیل من بین این 2 تا یکیرو انتخاب کنم یه دنیا ممنونتون میشم یه چیز دیگه ام خودم پیدا کردم LCD SAMSUNG P22700 نظرتون راجع به این چیه !! ممنون از همه:D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...